Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LapTEEE

Vrem raspunsuri.(Avem nelamuriri/Probleme)

Recommended Posts

Inca odata,v-ati crezut superiori :-?? Credeti ca oamenii din staff stau dupa fundul vostru?Credeti ca accepta topicuri in care dati cu ei de pamant pentru ca "nu isi fac treaba"?Faceti-o voi mai bine daca tot comentati aiurea.Ia sa va vad :-j sunteti doar cu gura ^^ romani 100%

Link to comment

Inca odata,v-ati crezut superiori :-?? Credeti ca oamenii din staff stau dupa fundul vostru?Credeti ca accepta topicuri in care dati cu ei de pamant pentru ca "nu isi fac treaba"?Faceti-o voi mai bine daca tot comentati aiurea.Ia sa va vad :-j sunteti doar cu gura ^^ romani 100%

Hai sa-ti explic cum sta treaba "romanule". N-o zis nimeni ca ne credem superiori fata de staff si nici nu am cerut sa stea dupa fundul nostru,deoarece noi(playerii)stim ce avem de facut si consider ca ne-am si facut treaba,am facut sugestii,am raportat buguri,etc..  Da,o sa-ncerc sa dau cu fiecare de pamant atata timp vine si batjocoreste lumea,playerii ,INCLUSIV adminii.(deoarece adminii nu stiau nimica,n-au fost pusi la curent cu absolut nimica)

Deoarece degeaba ai tu un server,cat timp n-ai jucatori pe el este = 0.

Atata timp cat ai acolo 10 jucatori care vezi ca-ncearca si fac tot posibilu sa fie alaturi de tine sa ridici serverul ,consider ca ar trebui sa arati si tu putin bun simt si sa-ti faci treaba.Ce ne-o aratat el noua ? Ca nu raspunde la sugestii/buguri desi intra pe forum,le citeste si iese...frumos,nu ?

N-ai jucat tu pe server cat am jucat Eu si cu unii playeri de acolo...

 

Atata timp cat nu-si fac treaba,nu vad de ce-ar tine comunitatea pe loc,sunt un "client" fidel acestei comunitati si-mi pasa. 

Si 70% din timpul meu mi l-am dedicat acestui server. 

Link to comment
Guest Askhanar

pacat ca abea acum am vazut ca e sv offline.. dupa ce am mai postat propuneri si un bug..

astept in continuare poate se redeschide.

Link to comment

Se pare ca aveam dreptate acum 2 saptamani ? Speranta unui server de RP Ro, serios, de incredere, unic inca exista :). Trebuie doar sa il cautati pe cel care poate... uneori il ai chiar in fata, uneori nu il vezi...

 

Ii dau dreptate lui Gabriel Paul aici il sustin, nu este obligat sa va faca voua toate poftele daca nu vrea. Este platit ? Nu. Sa faci un server unic fara sa mai existe pe net .. e foarte greu necesita peste 100ore pierdute.

 

Am citit un post si zicea unu ca fara Patrick & 2dor nu se face nimic. Va spun eu istoria, 2dor nu avea nici o treaba cu scriptul iar Patrick la fel ca Gabriel(sry Gabriel dar sunteti la fel.. :)) )  iar singurul, singurul care a scriptat ff mult pentru lmrp a fost dTi (Brady_Mathew). Brady a renuntat la v8 sa mai lucreze nu mai avea timp de jocuri iar singuru care avea admin lvl 5 era Patrick si bine inteles i-a luat locul. Si.. au ramas probleme nerezolvate la v8 iar Patrick nu a reusit sa le rezolve asa ca a tinut deschiderea la v8 2 ani de zile :)). Din cate stiu inca scripteaza la el deci are vro 3 ani de zile ? oO WtF

 

Pentru mai multe detalii legate de istoria lmrp v7/v8 PM sa va dau id-ul de messenger. 

 

EDIT: Eu de acuma o sa va las sa credeti ce vreti, nu mai stau sa imi aduc aminte de toate prostiile si sa va zic adevarul..

Link to comment

Se pare ca aveam dreptate acum 2 saptamani ? Speranta unui server de RP Ro, serios, de incredere, unic inca exista :). Trebuie doar sa il cautati pe cel care poate... uneori il ai chiar in fata, uneori nu il vezi...

 

Ii dau dreptate lui Gabriel Paul aici il sustin, nu este obligat sa va faca voua toate poftele daca nu vrea. Este platit ? Nu. Sa faci un server unic fara sa mai existe pe net .. e foarte greu necesita peste 100ore pierdute.

 

Am citit un post si zicea unu ca fara Patrick & 2dor nu se face nimic. Va spun eu istoria, 2dor nu avea nici o treaba cu scriptul iar Patrick la fel ca Gabriel(sry Gabriel dar sunteti la fel.. :)) )  iar singurul, singurul care a scriptat ff mult pentru lmrp a fost dTi (Brady_Mathew). Brady a renuntat la v8 sa mai lucreze nu mai avea timp de jocuri iar singuru care avea admin lvl 5 era Patrick si bine inteles i-a luat locul. Si.. au ramas probleme nerezolvate la v8 iar Patrick nu a reusit sa le rezolve asa ca a tinut deschiderea la v8 2 ani de zile :)). Din cate stiu inca scripteaza la el deci are vro 3 ani de zile ? oO WtF

 

Pentru mai multe detalii legate de istoria lmrp v7/v8 PM sa va dau id-ul de messenger. 

 

EDIT: Eu de acuma o sa va las sa credeti ce vreti, nu mai stau sa imi aduc aminte de toate prostiile si sa va zic adevarul..

 

 

Interesant,Alex te astept cu GM-ul tau pe Linkmania

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...