Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

gandac

Sugestie DB/game update

Recommended Posts

Am si eu o intrebare asa poate de newb desi am jucat pe mu linkmania multi ani.

De ce nu faceti /ati facut un update sa fiti in rand cu lumea?

Peste tot se joaca s6e3 si aici dupa 8 ani inca e s2??

Si va mai si certati pentru clicker care e deja integrat in joc si multe alte lucruri noi care fac jocul mult mai interesant.

 

 

toate cele bune,

Un fost linkmaniac care spera la ceva mai bun.

Link to comment
Share on other sites

pt ca nu au timp..sunt prea ocupati =))

timp si nimic de castigat ca sa se complice ,pana acum cativa ani era motivul ca este ceva "nou" ,au invatat multi din greseli si sau retras pe serverele lor cu ce au invatat si au dezvoltat altele

Link to comment
Share on other sites

Daca s-ar baga Seazon 6 episode 2... atunci ai avea garantat minim 300+ jucatori activi 24/24.

 

Gandestete ce ai avea in plus:

 

summoner + RF

 

skilluri noi , harti noi

seturi + arme noi .... +13 /+15

aripi lvl 1 2 3

sistemul de socketuri.

master tree...

 

cam cat tiar lua sa faci un set immune +13?

 

daca e sa gandesti logic nu e mare greutate sa setezi un server si sa il testezi cat de cat,

am trimis pm la admini, m-am oferit sa ii ajut atat cat pot, dar se pare ca degeaba.

Link to comment
Share on other sites

versiunile alea sunt pline de buguri si sunt cele mai urate versiuni existente de mu

 

cea mai buna versiune ar fii s3 ep2

s3ep2 are si aripi lvl 3 are si summoneru are si eventuri noi si harti noi etc. etc. , si pe departe cea mai stabila versiune fata de restu

 

sunt sigur ca lumea nu ar juca pe s6 s7 s8 etc. sunt praf versiunile , la propriu

 

ati jucat versiunile alea numai pe servare HIGH xp si deaceea vi se par faine , dar pe un srv low xp v-ati da pumni in cap fiind pline d buguri

Link to comment
Share on other sites

e parerea ta .

 

Seazon 6 episode 2 cu un Update 6.40.30 este o versiune foarte reusita, si daca ar lucra si la un guard care sa fie cat de cat bun atunci poti sa spui ca ai un server bug free.

 

gasesti tutoriale in care faci server de mu in 30 de min.

partea a doua e mai grea... sa il configurezi cat de cat, dar nici acolo nu dureaza daca iti faci un plan de actiuni bine stabilit

Link to comment
Share on other sites

tot suntem in concedii un svr beta sar merita testat

Nu are cine sa testeze un server beta , pentru dupa cum ai spus "suntem in concediu" , iar oamenilor nu le arde de mu. A mai fost facuta odata o versiune S3 testata , fara buguri de niste playeri (nu dau nume) iar cei din staff au refuzat sa o retesteze si sa inlocuiasca S2, dupa parerea mea este o pierdere de timp :). Sa speram ca stafful Linkmania se va gandi cat de curand si la playerii de MU din aceasta comunitate care joaca de mai bine de 2 ani aceeasi versiune. 

Link to comment
Share on other sites

:)

nu mai avem calculatoare de lemn ca acu 10 ani in urma.

 

Daca vreti sa va recastigati numele si faima ce a fost acu multi ani in urma linkmania ...va sugerez sa puneti o versiune de MU cat de cat mai noua,

altfel...e ca si cum ati face servar de quake 2 sau CS 1.5 ... de moda veche si cu maxim 100 de jucatori fara sa atrageti nimic nou pe aici.

Au trecut vremurile cand se juca versiunea care o aveti, luati si va maturizati si incercati sa faceti unele schimbari .

Weekend placut.

Link to comment
Share on other sites

Sunt persoane pentru care nu versiunea cat mai noua e importanta, ci un server stabil, cu un staff care intr-adevar sa isi merite numele, printre care si eu. Sa se dea rr cu acelasi sezon, eu as fi multumit daca ar fi staff care sa se ocupe de el. Si sunt de parere ca nu sezonul conteaza, ci comunitatea. :)

Link to comment
Share on other sites

versiunile alea sunt pline de buguri si sunt cele mai urate versiuni existente de mu

 

cea mai buna versiune ar fii s3 ep2

s3ep2 are si aripi lvl 3 are si summoneru are si eventuri noi si harti noi etc. etc. , si pe departe cea mai stabila versiune fata de restu

 

sunt sigur ca lumea nu ar juca pe s6 s7 s8 etc. sunt praf versiunile , la propriu

 

ati jucat versiunile alea numai pe servare HIGH xp si deaceea vi se par faine , dar pe un srv low xp v-ati da pumni in cap fiind pline d buguri

Hai cu S3E1 sau E2.Deja s 5 s 6 s7 etc mi se par o porcarie.Am jucat si pe low si pe high pe s5 6 etc...Cel mai tare S3:X:X:X Macar asta !!!

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am mai jucat de pe 97D...parca a fost de 100 de ori mai frumoasa perioada aia cu tot cu dupe si cu toate cele decat ce s-a intamplat cu serveru` de cand e S2...vad ca s-a dus de rapa tot pe aici,nu mai e nimeni sa traga si cu jucatorii,pacat...ar fi frumos un update la un alt sezon.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am mai jucat de pe 97D...parca a fost de 100 de ori mai frumoasa perioada aia cu tot cu dupe si cu toate cele decat ce s-a intamplat cu serveru` de cand e S2...vad ca s-a dus de rapa tot pe aici,nu mai e nimeni sa traga si cu jucatorii,pacat...ar fi frumos un update la un alt sezon.

Si pe s2 a fost frumos la inceput , insa acest db a tinut prea mult ... iar playeri dupa ce au facut 1-2-3-4 charactere full status sau cam plictisit de server , asa ca s-au lasat de mu sau au schimbat serverul ... adevarul este ca devine cam monoton sa joci aceeasi versiune prea mult timp. Cum am spus intr-un post precedent sper ca stafful linkmania sa se gandeasca si la playerii de mu din aceasta comunitate si sa schimbe versiunea.

Link to comment
Share on other sites

Ce va agitati atata cu versiunea ? a spus frumos oick la rr db o sa fie s3.

 

daca o sa bage S3 atunci o sa fie belea pentru ca sezonul 3 e varzaaaaa... cea mai buguita versiune

 

Cel mai bine ar fii sa bage season 6 ep 2 sau 3, e cat de cat reusit si oricum in ceea ce priveste fixuriile la buguri le gasesti si le rezolvi pe toate, pentru ca sunt multe servere care ruleaza cu aceasta versiune

Link to comment
Share on other sites

eu zic sa o scada, sa o faca 1x, asa ar tine mai mult un database si nu ar mai exista discutii de genu asta.eventual sa se mai faca si update-uri sa fim si noi in pas cu lumea.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...