Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mutulik4u:)

Abuz sau nu ?

Recommended Posts

In plangerea urmatoare   deschisa de pe data de 16 iunie ,pana astazi nu am primit nici un raspuns,astazi odata cu raspunsul am primit si "Warning issued by oick for Nerespectarea regulamentului secţiunii in
Given 1 points - expire on Aug 27 2013 18:28."

Pentru ce warn daca  voi nu sunteti capabili sa raspundeti la timp la o plangere ?dupa ce se trezeste oick din somn ,dupa 12 zile de cand am facut plangerea imi da si warn ca am intrebat daca primesc si eu un raspuns in legatura cu plangerea sau nu ,corect era sa primesc warn atunci cand imi raspundea el si imi zicea sa astept ,iar eu nu asteptam si faceam iar post in legatura cu raspunsul,sau ziceam ceva de genul "Hai mai repede cu raspunsul sau altceva"
 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Plangerea ta a fost postata la AS pentru verificarea de loguri. Cum noi putem astepta un raspuns de la cei in masura sa verifice, asa se presupune ca puteti si voi.

Bump-ul la plangeri este neregulamentar, nu trebuie sa va avertizez eu in fiecare topic de acest lucru.

Daca plangerea a fost lasata deschisa e clar ca inca se cauta solutionare la ea.

Link to comment
Share on other sites

Plangerea ta a fost postata la AS pentru verificarea de loguri. Cum noi putem astepta un raspuns de la cei in masura sa verifice, asa se presupune ca puteti si voi.

Bump-ul la plangeri este neregulamentar, nu trebuie sa va avertizez eu in fiecare topic de acest lucru.

Daca plangerea a fost lasata deschisa e clar ca inca se cauta solutionare la ea.

Corect ,asa este ,trebuie sa asteptam ,dar dupa 12 zile de asteptare nu crezi ca este normal sa postez iar ca sa cer un raspuns ?sau macar dupa ce ati postat voi plangerea la AS puteti posta la plangere ca sa stim si noi ca playeri ,ca urmeaza sa se ia masuri ,dar tu ai venit cu raspuns si cu warn ,ceea ce cred ca depaseste bunul simt,asta este una din greselile voastre ,dupa ce ca raspundeti dupa 2 saptamani mai si .....

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu este normal sa postezi iar sa ceri un raspuns, cum nu e normal ca cel care posteaza sa se certe cu cel pe care l-a postat in topic, cum nu sunt normale multe alte chestii. Cel care posteaza trebuie sa aibe unul, maxim doua posturi (in caz ca retrage) in plangere, in rest treaba lui este sa ne lase pe noi sa rezolvam plangerea si sa dam warn-uri celor care fac spam.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu este normal sa postezi iar sa ceri un raspuns, cum nu e normal ca cel care posteaza sa se certe cu cel pe care l-a postat in topic, cum nu sunt normale multe alte chestii. Cel care posteaza trebuie sa aibe unul, maxim doua posturi (in caz ca retrage) in plangere, in rest treaba lui este sa ne lase pe noi sa rezolvam plangerea si sa dam warn-uri celor care fac spam.

Gresit ,este foarte normal sa cer iar un raspuns ,pentru ca la voi ,aici pe linkmania ,in staff-ul linkmania se poarta "lenea",daca ai fi vazut primul post ,si ai fi raspuns ,nu sa-r mai fi ajuns la al 2-lea si la warn ,dar la voi comoditatea se poarta ,sau daca nu sunteti comozi,si nu intrati pe forum,macar atunci cand intrati incercati sa va faceti treaba asa cum trebuie ,nu sa aratati ca sunteti macho,daca voi nu ati raspuns la prima mea cerere de raspuns ,nu sunt eu de vina ca ati lipsit ,este destul de normal un raspuns in mod repetat,pentru ca vad ca doar asa raspundeti la plangeri sau la alte topicuri,si nu vorbesc acum doar de topicul asta,in general asa faceti tot din staff

Link to comment
Share on other sites

 

macar atunci cand intrati incercati sa va faceti treaba asa cum trebuie

 

Asta am facut, ai facut double post si bump la plangeri, deci trebuia sa iti dau warn.

Suntem pe un forum, ce postezi ramane postat, faptul ca te apuci si faci cate un post la fiecare ora sa rezolvam nu va grabii cu nimic procesul, doar numarul de warn-uri primit pentru incalcarea regulamentului.

Daca mai ai ceva sa imi comunici o poti face pe pm.

Acum dupa ce sper ca te-ai lamurit ca doar imi faceam traba, mi-o voi face din nou. Conform regulamentului: inchid topicul si voi aplica pedeapsa scrisa acolo pentru astfel de topicuri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...