Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lord

Sugestie GMO Points

Recommended Posts

adik mai multe pk`uri inainte de invazie :)) ca asa e pe link :|

 

@mai bine o sugestie cu RR BD si schimbarea versiuni :D, ca odata cu asta vin si alte avantaje si poti modifica mai multe in srv si-l poti face mai placut :)

Link to comment
Share on other sites

adik mai multe pk`uri inainte de invazie :)) ca asa e pe link :|

 

@mai bine o sugestie cu RR BD si schimbarea versiuni :D, ca odata cu asta vin si alte avantaje si poti modifica mai multe in srv si-l poti face mai placut :)

 

Daca nu pe db asta , pe db urmator ar fi foarte bun :)

Link to comment
Share on other sites

Haha :)) asa este pe un server nou deschis pe care sigur il stii , nu mai fura idei de acolo si vii sa le propui aici =))

pe mai multe server am intalnit sa primesti puncte gmo dela golden / online time

 

si ce este daca le propun aici ce vad pe alte servere ? Nu vreti nimic nou ?

Link to comment
Share on other sites

 

Haha :)) asa este pe un server nou deschis pe care sigur il stii , nu mai fura idei de acolo si vii sa le propui aici =))

pe mai multe server am intalnit sa primesti puncte gmo dela golden / online time

 

si ce este daca le propun aici ce vad pe alte servere ? Nu vreti nimic nou ?

 

Pai nu e normal , persoanele respective se chinuie sa vina cu ceva nou , si tu le furi ideile si vii pe alt server cu ele =)) prea tare !

 

Macar ai intrebat persoanele respective daca poti sa vii cu ideile lor pe alt server  ? sunt sigur ca nu 8-|

Link to comment
Share on other sites

 

 

Haha :)) asa este pe un server nou deschis pe care sigur il stii , nu mai fura idei de acolo si vii sa le propui aici =))

pe mai multe server am intalnit sa primesti puncte gmo dela golden / online time

 

si ce este daca le propun aici ce vad pe alte servere ? Nu vreti nimic nou ?

 

Pai nu e normal , persoanele respective se chinuie sa vina cu ceva nou , si tu le furi ideile si vii pe alt server cu ele =)) prea tare !

 

Macar ai intrebat persoanele respective daca poti sa vii cu ideile lor pe alt server  ? sunt sigur ca nu 8-|

 

De ce sa le intreb ? Am venit cu ceva nou ca sa fie jocul mai placut pentru toti .

Link to comment
Share on other sites

Nu este nevoie să vă luați la cearta. Dacă am ajuns să ne fie copiate ideile, înseamnă că este bine ceea ce facem. Acum depinde de respectul faţă de foștii colegi dacă vor accepta/implementa sau nu "ideea" respectivului.

Link to comment
Share on other sites

Nu este nevoie să vă luați la cearta. Dacă am ajuns să ne fie copiate ideile, înseamnă că este bine ceea ce facem. Acum depinde de respectul faţă de foștii colegi dacă vor accepta/implementa sau nu "ideea" respectivului.

sh dak fostii colegi ai tai accepta sugestia , tu tragi concluzia k gata va copiaza sau cum?  :rofl2:

Link to comment
Share on other sites

Sa primim dupa fiecare golden omorat 1 punct GMO !

 

Stiu ca se poate seta!

NU!

 

Se dau destule pk-uri la invazie, daca ar baga si puncte GMO ptr fiecare golden omorat ...niciun pitic nu ar prinde nimic... nici macar +1.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...