Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

OldAsaph

reevaluare Cezar

Recommended Posts

voi sunteti nebuni ma, am cules un gemstone si gata iau 60??? il stiu de mult timp pe Combinator si am vrut sa ii fac pe plac sa "prinda" ceva nu am vrut sa raspund, asta e, nu e el ceva gm sa fiu obligat sa ii raspund, eram on, am cules un gemstone, spoi mi-a dat pk care e faza??? sau nu am voie sa culeg gemstone? unde vedeti voi macrobot sunteti nebuni???

 

Nu stiu ce va zice domnul ija, nu e prima data cata cand arunci cu suspendurile in scarba, nici macar nu ma lasi sa ma apar ce e asta? bataie de joc? daca ce iese suspendul voi fa o plangere la adresa ta ca deja prea iti prea bati joc, arunci asa, nici nu ai un motiv intemeiat, unu ma filmeaza cum culeg ceva imi face preluare si gata, pot si eu sa il postez asa pe oricare care culege un jvl asta e linkmania mai nou??WSM!!!

Link to comment
Share on other sites

Atunci cand cineva te intraba daca esti afk sau on, esti obligat conform regulamentului sa ii raspunzi. Tu nu i-ai raspuns deci clar erai afk, pe langa asta se si vede automatismul miscarilor, cum se misca si tragea caracterul in acelasi timp. Dar ca de obicei, regulamentele sunt scrise sa le stim noi, moderatorii, nu voi, jucatorii.
Las-o mai usor cu flame-ul la adresa moderatorilor ca nu esti la prima abatere.

Link to comment
Share on other sites

voi sunteti nebuni ma, am cules un gemstone si gata iau 60??? il stiu de mult timp pe Combinator si am vrut sa ii fac pe plac sa "prinda" ceva nu am vrut sa raspund, asta e, nu e el ceva gm sa fiu obligat sa ii raspund, eram on, am cules un gemstone, spoi mi-a dat pk care e faza??? sau nu am voie sa culeg gemstone? unde vedeti voi macrobot sunteti nebuni???

stai putin sa inteleg , ai pus pick 14 41 si te-ai dus la somn in devias 2? am tot intrebat afk de atatea ori si nu ai raspuns , se vede in video / print  daca erai on raspundeai imediat  + ca se vede si miscarea automata cum zice oick

nu stiu cum poti sa vii cu minciuni din astea gogonate aici ai avut macro clar

Link to comment
Share on other sites

Poftim?? daca cineva (nu gm) ma intreaba de afk sunt obligat sa raspund???:))) no asta da, te rog sa imi arati unde scrie asta in regulament. Nu sunt obligat sa fac nimic nici daca vine un gm... pot "sa fac pe prostu" ei sunt la pc da asa vreau eu sa iau d.c dar ok aia e alta situatie, dar nu sunt obligat sa ii raspund, sunt obligat sa raspund daca nu vreau sa pierd spotul, ei asta e altceva...

In topicul asta este vorba despre un disperat care vaneaza pe care apuca cum ma preia in 5 min cu 6 intrebari (nu stiu ce conteaza cate intrebari pui) si intre timp eu culeg un gemstone...daca vreau sa fiu preluat nu raspund, daca nu, raspund si gata :) dar sunt curios daca imi poti da citat din regulament cum ca eu sunt obligat sa ii raspund si ce ar zice alt moderator despre asta:))) 

Apoi se invartea datorita clickerului care mergea in jurul lui sau poate eu faceam asa cu mousele...:| nu vad ce miscari "ilegale" sunt alea...

Si nu, regulamentul este pus acolo pentru toti, cine spune ca tu sti regulamentul mai bine ca mine?? in acest topic cred ca tocmai te-ai contrazis si cred ca il stiu mai bine ca tine din moment ce spui asa ceva... Stiu ca ati vrea ca sa fim niste prosti si sa ne invartiti regulamentul cum vreti voi dar e acolo postat pentru toti, cine spune ca nu il pot invata pe de rost?

Sa o las mai moale cu "flame-ul" asta??? tu vorbesti? nici tu nu esti la prima abatere, sau vrei sa iti mai arat un topic in care ai aruncat cu suspendul aiurea si la sfarsit ti-ai cerut scuze ca ai gresit??? mai bine lasa ca deja incep sa te fac de ras.

 

Pentru trish:

1. Nu sunt obligat sa fac nimic, cum spuneam si mai sus, nu am vrut sa raspund, asta e, am cules un gemstone si gata

2. cine esti tu sa ma iei la intrebari pe mine? imi platesti tu mie netu ca sa ma joc mu sau care dracu e treaba ta aici ca nu inteleg? m-ai preluat, ai filmat sa fi sigur ca preluarea e valida si intre timp am cules un gemstone, bravo tie tati, te-ai facut cu un spot in davias 2!

3. inca odata daca vreau bag cele mai grele hackuri, ce naiba te manaca pe tine de ce fac eu? sau esti ceva lingau dinasta al moderatorilor sa le faci tu treaba?

 

Vreau sa mi se spuna clar motiv sau dupa ce anume te iei tu cand dai acest suspend? sau se vede cum culeg un gemstone si nu raspund la preluare si gata... am clicker stai putin ca nu e chiar asa... asta inseamna ca daca am boala si eu pe unu filmez cum culege ceva si cum nu raspunde la o preluare si gata suspend a?

Si daca vei spune ca da sa sti ca am patit cu unu care m-a lasat sa-l preiau numa sa vada daca am facut preluarea corecta sau nu Pacatosu sa fiu mai exact, am si printurile si cum zice dupa dar cum se paote gandi cineva la asa ceva..Bai frate te-am preluat, ai cules tu ai macro!

Link to comment
Share on other sites

deci tu ai cules cu mana un gemstone la 6 dimineata si nu ai vrut sa raspunzi la intrebarile de afk? tu ai citit prostiile astea? e clara treaba ai avut macro bot + dormit in ghete

minciuni cat casa , te mai faci si de ras omule

Link to comment
Share on other sites

 

Sa o las mai moale cu "flame-ul" asta??? tu vorbesti? nici tu nu esti la prima abatere, sau vrei sa iti mai arat un topic in care ai aruncat cu suspendul aiurea si la sfarsit ti-ai cerut scuze ca ai gresit??? mai bine lasa ca deja incep sa te fac de ras.

 

 

Flame si suspend acordat incorect, dupa care mi-am cerut scuze, sunt lucruri diferite, am sa te las pe tine sa descoperi ce inseamna "flame".

scrie ca esti obligat sa raspunzi la intrebarile de afk, mai precis:

 

 

18. Preluare spot

 

 Modalitate preluare spot: 

 Pentru a prelua un spot trebuie să întrebați explicit "afk+nume destinatar" fiecare caracter aflat pe spot / în țarc, într-un interval de 5 minute. 

 Acestea sunt obligate să răspundă în acest interval de timp pe normal chat. 

 (...)

 

Link to comment
Share on other sites

da, sunt obligat sa raspund daca nu vreau sa pierd spotul :)) nu daca nu vreau sa fiu postat... zici ca el ar fi ceva admin in razie si daca nu raspund pierd spotul... nu sunt obligat sa raspund, pot sa fac sa astept pana ma preia si cand sa imi dea pk ii dau eu lui ca sunt mai mare, de cate ori s-a facut asa??? aia nu inseamna ca era obligat sa raspunda numa acuma nu stiti cum sa le mai intoarceti

 

deci tu ai cules cu mana un gemstone la 6 dimineata si nu ai vrut sa raspunzi la intrebarile de afk? tu ai citit prostiile astea? e clara treaba ai avut macro bot + dormit in ghete

minciuni cat casa , te mai faci si de ras omule

da ma asta am facut cum tu m-ai filmat la 6 dimineata asa am cules eu, cum tu ai pus intrebarile LA 6 DIMINEATA!!!! incredibil zici ca e ora diavolului... asa nu am raspuns eu. Prosti sunt acuzatiile tale si inca o data te mai intreb, ce te intereseaza pe tine daca eu am cules sau nu daca eu am vrut sa raspund sau nu?

Oick spune-mi te rog care este obligatia mea de a ma justifica in fata acestui om, cine este el de ma ataca in topicuri de genu cu fapte ce nu il privesc pe el ca eu culeg ca eu raspund sau nu? este vreun admin si nu stiu eu?Pun pariu ca se va ajunge la verificare de loguri, inainte de a se face as vrea sa stiu motivul pentru care, daca va fi pentru ca am un cules un gemstone si ca nu am raspuns la o preluare nu se va termina aici, cine este el ca vine cu probe de rahat impotriva mea, niciuna indicand ca am macro si am ataca in halul asta si este disperat ca eu sa iau suspend?? de ce?? de cand?? pentru ce? sau voua vi se pare perfect normal lucrul asta? deci si eu pot sa il preiau pe unu de 100 de ori pana se uraste de mine pana nu mai raspunde la preluare nma imi da pk il filmez si poate prind cum culege ceva... gata ii verificati loguri tot a? pentru ca asa vreau eu... ce frumos! asta e vanatoare pe fata baieti, maine poimaine si daca daca dau cu es si cu ms intre timp si un idiot ca asta ma vede imd ma posteaza, direct cu verificare de loguri cu tot tacamul?? eu cred ca voi va plictisiti de ajungeti la asa prostii...

Link to comment
Share on other sites

da, sunt obligat sa raspund daca nu vreau sa pierd spotul

Nu este specificat nimic de pierderea spotului. Scrie clar ca esti obligat sa raspunzi la intrebari punct. Nu mai adauga de la tine.

Dovezile au fost foarte clare din plangere, nu a fost nevoie de loguri.

Subiect inchis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...