Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

TheBestBK

pentru "domnu" follyc

Recommended Posts

foarte bine va face sa-ti pui lot pe piept ca ati luat cs cu exploit, ce bine-mi pare ca va face razie ar trebui de 5 ori pe zi nu la 5 zil
bai dar nu va e rusine ? lejer vreo 10 caractere de la voi au fost suspendate in ultima perioada pentru macro , multi pentru x2 si bastia permanent pentru x3 chiar vrei si linkuri?

atata timp cat folositi e LOGIC sa fiti si controlati , crezi ca e daca e lot sunteti cu ciunga in par?

Link to comment
Share on other sites

Chiar ca este dubios comportamentul adminului follyc,intro saptamana a facut 2 razii in lot,se pare ca este suparat pe noi,pt ca le-am luat CS-ul dela Hustle(alyanta din care facea parte cu caracterul de joc).

print facut de el la razie 14.04.2013.

http://www.imagebam.com/image/f58ee6248853106

print facut de mine 20.04.2013.

http://www.imagebam.com/image/5a9b5a250210705

Eu am fost prezent la ambele razii,deci sti foarte bine ca eram on,nu ma deranjeaza deloc faptul ca faceti razie si in lot,ne deranjeaza faptul ca numai la alyanta adversara faci.

Daca crezi follyc ca dubiile noastre nu sunt intemeiate,pune 1 print facut la razie in lot,cand detinea Hustle (fostul tau aly),daca ai 1 print noi iti cerem scuze,pt ca ti-am pus la indoiala corectitudinea ta.

 

Stiu foarte bine raspunsurile moderatorilori(pt ca ija4ok mi-a raspuns la pm deja),nu ma astept sa se ia masuri,doar sa nu ne luati de fraieri si sa maturati mizeria sub presh.

 

PS:ija4ok aici este sectiunea Diverse,putem discuta nelamuririle noastre din joc?

Link to comment
Share on other sites

foarte bine va face sa-ti pui lot pe piept ca ati luat cs cu exploit, ce bine-mi pare ca va face razie ar trebui de 5 ori pe zi nu la 5 zil

bai dar nu va e rusine ? lejer vreo 10 caractere de la voi au fost suspendate in ultima perioada pentru macro , multi pentru x2 si bastia permanent pentru x3 chiar vrei si linkuri?

atata timp cat folositi e LOGIC sa fiti si controlati , crezi ca e daca e lot sunteti cu ciunga in par?

Sa dea ss la tot serveru si la tot lotu care au elite de aia numai pot eu,da nu sa se face diferente de-astea cat a fost cs la ei nu a FACUT O RAZIE vreau sa vad un print de la o razie din lot cand a facut el.

Link to comment
Share on other sites

A gresit cu ceva facand razie? NU

Sunteti dovediti multi dintre voi ca folositi macro bot? DA

 

Voi ganditi inainte sa "cereti" ceva , cu ce drept e un gm obligat sa isi justifice activitatea in fata voastra ?

Si atunci de ce mai exista topicul asta? Nu mai folositi macro bot si gata ca doar nu stati in lot pentru peisaje sa fim seriosi.

Link to comment
Share on other sites

A gresit cu ceva facand razie? NU

Sunteti dovediti multi dintre voi ca folositi macro bot? DA

 

Voi ganditi inainte sa "cereti" ceva , cu ce drept e un gm obligat sa isi justifice activitatea in fata voastra ?

Si atunci de ce mai exista topicul asta? Nu mai folositi macro bot si gata ca doar nu stati in lot pentru peisaje sa fim seriosi.

Esti orb sau ce probleme ai ? unde vezi ca am zis ca o gresit ca a facut razie, am spus sa puna un print sa imi arate mie ca atata timp cat a fost cs-ul la hustle si angelik a fost in ally in 2,3 luni cat a-ti avut cs nush, sa vad un print cu o razie facuta de el in lot.

Link to comment
Share on other sites

A gresit cu ceva facand razie? NU

Sunteti dovediti multi dintre voi ca folositi macro bot? DA

 

Voi ganditi inainte sa "cereti" ceva , cu ce drept e un gm obligat sa isi justifice activitatea in fata voastra ?

Si atunci de ce mai exista topicul asta? Nu mai folositi macro bot si gata ca doar nu stati in lot pentru peisaje sa fim seriosi.

Alex cu comportamentul asta follyc isi pun la indoiala credibilitatea de admin impartial.

Si nu rupem macro botul,ca numai o perosana a fost prins la cele 2 razi facute de el(2 stiu eu,unde am fost si on)si noi stam in lot exact pt ce ati stat si voi cand ati avut CS-ul,pt jog si sign.

Link to comment
Share on other sites

 

Alex cu comportamentul asta follyc isi pun la indoiala credibilitatea de admin impartial.

Si nu rupem macro botul,ca numai o perosana a fost prins la cele 2 razi facute de el(2 stiu eu,unde am fost si on)si noi stam in lot exact pt ce ati stat si voi cand ati avut CS-ul,pt jog si sign.

 

Serios? Eu zic sa ne uitam pe la Plangeri sa vedem cati sunt din Invictus.

Intelegeti odata ca nu e nimeni obligat sa va puna nu stiu ce print de acum nu stiu cate luni .

 

P.S. Daca ija v-a raspuns la ce ati mai facut topicul asta? Va era dor de un circ mic?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Alex cu comportamentul asta follyc isi pun la indoiala credibilitatea de admin impartial.

Si nu rupem macro botul,ca numai o perosana a fost prins la cele 2 razi facute de el(2 stiu eu,unde am fost si on)si noi stam in lot exact pt ce ati stat si voi cand ati avut CS-ul,pt jog si sign.

 

Serios? Eu zic sa ne uitam pe la Plangeri sa vedem cati sunt din Invictus.

Intelegeti odata ca nu e nimeni obligat sa va puna nu stiu ce print de acum nu stiu cate luni .

 

P.S. Daca ija v-a raspuns la ce ati mai facut topicul asta? Va era dor de un circ mic?

 

La ora actuala pe serv sunt 77 playeri online,la mine in guild 7,in tot Invictus aproximativ 30-35 playeri,cea ce inseamna ca 40-50% din playeri online sunt din alyanta Invictus,este normal sa fie prinsi mai multi playeri cu macro bot decat din restul alyantelori,plus ca si tu vanezi playeri dela noi(lucru ce nu ma deranjeaza).

Cand un player este postat si acuzat cu cv,cu printuri se documenteaza si cu printuri demonstrezi contrariul,dc nu poate fi si in cazul adminilori?

Da ija4ok mi-a raspuns,dar noi ne simtim tratati impartial si de acea a deschis TheBestBK topicul,asta nu inseamna ca suntem aici pt a face circ.Forumul este un loc unde fiecare isi spune parerea despre un anumit argument,binenteles la limitele bunului simtz

Link to comment
Share on other sites

Hai ma Denis,sa fim seriosi,cine crezi ca statea lot?rar era careva la ierohim,in rest iti garantez ca era gol!

Nu vreau sa il scot pe follyc,dar sincer chiar nu avea la cine sa dea ss!!Doar calculeaza la max 10 online din ally,era culmea sa fi stat lot :))

Link to comment
Share on other sites

sirspinte pt jog sau cv tot statea cnv la adunat pt iteme cativa playerii tot erau zilnic eu vreau sa vad un print ca a fost el odata in lot la voi nu am treaba sa dea ss la tot serveru pt macro si la tot lotu nu-mi pasa da cica adminii trebe sa fie impartialii . 

Link to comment
Share on other sites

Suntem in romania si asta ne ocupa tot timpul :))

 

Va pupa Abis ca se stie deja care sunt cartile in joc.

 

Hustle ingeri si Hentai draci...sa fim seriosi.

 

Suntem o apa si un pamant toti

 

follyc nu a facut niciodata razie cand avea hustle castelul pentru ca stia ca daca face ii scoate hustle din ally si o sa piarda cs pe care l-au si pierdut evident.

 

nu mai suntem copii de 15 ani sa punem botul la tot si toate sirsprite.

nu imi spui tu mie ca nu statea nimeni cu elite sa adune jog sau sign cum vindeai ieri 50 000 sign.

cum le-ai adunat pe alea? stand on? din bok5? trezirea baietas

Link to comment
Share on other sites

Ce print vrei? Nu fac print in LOT decat daca e cineva cu macro/bot (auto pick) ,  caracterele care sunt in LOT nu se pun la contor AFK  si ar trebui sa stii asta.



Suntem in romania si asta ne ocupa tot timpul :))

 

Va pupa Abis ca se stie deja care sunt cartile in joc.

 

Hustle ingeri si Hentai draci...sa fim seriosi.

 

Suntem o apa si un pamant toti

 

follyc nu a facut niciodata razie cand avea hustle castelul pentru ca stia ca daca face ii scoate hustle din ally si o sa piarda cs pe care l-au si pierdut evident.

 

nu mai suntem copii de 15 ani sa punem botul la tot si toate sirsprite.

nu imi spui tu mie ca nu statea nimeni cu elite sa adune jog sau sign cum vindeai ieri 50 000 sign.

cum le-ai adunat pe alea? stand on? din bok5? trezirea baietas

Tu iar vorbesti aiurea ce treba am eu cu cine detine castelul cand sunt pe GM am treaba decat cu Guildul pe care al reprezint

Nu ma intereseaza cu cine e caracterul meu de joc in ally , cand sunt pe caracterul de joc sunt baiat BUN cu toata lumea , in schimb cand sunt pe GM nu cunosc pe nimeni si nici nu iert pe careva asta sa fie clar

Link to comment
Share on other sites

Cred ca vb aiurea,ia intreaba  gmu de ally cate sign da fiecare guilda pe saptamana?Asta sa/ti raspund de unde am sign!!Cate despre jog,destul sa bag smu 1h in k7 si am strans 30 jog,linistit fara elite sau altceva!!!

Nu stau sa caut,dar imi aduc aminte ca si de la voi au facut razie lot,si bineinteles iar scandal!!Asta este, folosesti programele,raspunzi!!!

Link to comment
Share on other sites

Ce print vrei? Nu fac print in LOT decat daca e cineva cu macro/bot (auto pick) ,  caracterele care sunt in LOT nu se pun la contor AFK  si ar trebui sa stii asta.

Suntem in romania si asta ne ocupa tot timpul :))

 

Va pupa Abis ca se stie deja care sunt cartile in joc.

 

Hustle ingeri si Hentai draci...sa fim seriosi.

 

Suntem o apa si un pamant toti

 

follyc nu a facut niciodata razie cand avea hustle castelul pentru ca stia ca daca face ii scoate hustle din ally si o sa piarda cs pe care l-au si pierdut evident.

 

nu mai suntem copii de 15 ani sa punem botul la tot si toate sirsprite.

nu imi spui tu mie ca nu statea nimeni cu elite sa adune jog sau sign cum vindeai ieri 50 000 sign.

cum le-ai adunat pe alea? stand on? din bok5? trezirea baietas

Tu iar vorbesti aiurea ce treba am eu cu cine detine castelul cand sunt pe GM am treaba decat cu Guildul pe care al reprezint

Nu ma intereseaza cu cine e caracterul meu de joc in ally , cand sunt pe caracterul de joc sunt baiat BUN cu toata lumea , in schimb cand sunt pe GM nu cunosc pe nimeni si nici nu iert pe careva asta sa fie clar

daca e afk ii dai disconect vreau sa vad intrebarile de afk un print

Link to comment
Share on other sites

Oricum acolo vad print la BlueLove asta a fost acuma mult timp, eu vroiam cat a fost acuma recent cat a fost cs la hustle ,BlueLove numai face parte din Hustle de mult.

ps: nu e o plangere impotriva lui sau ceva vroiam sa vad ca este impartial atata tot, nu l-am acuzat.

Link to comment
Share on other sites

Acum warn-uri si suspenduri pentru acuzatii nefondate la adresa lui follyc?

Sau asteptam scuzele de rigoare?

Printul ala pe care l-a pus follyc, a fost facut foarte demult si atunci follyc cu caracterul de joc a fost in Hentai aly.

Dar poti sa incepi linistit cu warnurile,deja suntem obisnuiti

app:si dc nu poate dovedi ca contrariul follyc(ca printul ala a fost facut anul trecut),ce o sa se intample?

print cu data cand era BlueLove in Hustle:

Link to comment
Share on other sites

Vad ca printul a fost facut in urma cu 2-3 cs-uri. Deci nu e chiar asa antic printul precum sustineti voi.
 

 

Daca crezi follyc ca dubiile noastre nu sunt intemeiate,pune 1 print facut la razie in lot,cand detinea Hustle (fostul tau aly),daca ai 1 print noi iti cerem scuze,pt ca ti-am pus la indoiala corectitudinea ta.

 

Ne-am lamurit de integritatea voastra.

Topic inchs.

 

Edit: Am aflat,  printul are 1 an si 3 saptamani, nu 3 saptamani.

Printul este facut la un caracter din hustle, cum s-a cerut. In lot se fac printuri/filme doar in cazul in care un caracter este prins cu macro/bot, in orice alt caz se da doar disconnect fara alte printuri, deoarece in lot nu se aplica suspend pentru contoar afk.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...