Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

norbimacso

info

Recommended Posts

pfff .... daca nu o sa aveti un raspuns bun .... puteti incerca sa apelati la noi ... si noi suntem dispusi sa facem din link ceea ce era odata ... cred k fiecare dintre cei care joaca acum ar fi de acord sa contribuie cu cv pt acest srv ... puteti incerca si asa ... eu unul sunt dispus sa fac acest lucru ..

Link to comment
Share on other sites

Se asteapta raspunsul de la RDS&RCS pentru a afla viitorul serverului.

Hai ca nici de prezent nu v-ati ostenit deloc sa va ocupati , am impresia ca vorbesc singur pe la plangeri sau cand dau pm-uri. Se vede cat de mult va intereseaza si ma refer la partea care va revine ca moderatori.

Link to comment
Share on other sites

pfff .... daca nu o sa aveti un raspuns bun .... puteti incerca sa apelati la noi ... si noi suntem dispusi sa facem din link ceea ce era odata ... cred k fiecare dintre cei care joaca acum ar fi de acord sa contribuie cu cv pt acest srv ... puteti incerca si asa ... eu unul sunt dispus sa fac acest lucru ..

Au mai fost discutii cu privinta la donatii si sponsorizari, concluzia a fost ca administratia nu accepta.

 

@alex De ce parte vorbesti?

Link to comment
Share on other sites

Stii prea bine ce zic , apropo "mersi" pentru warn aiurea pai cu ce sunt eu vinovat ca voi nu va faceti treaba , nu raspundeti la pmuri cand trebuie (nu mai zic de altii ca nu raspund deloc) ? Praful s-a ales de serverul asta.

Link to comment
Share on other sites

Lasal Alex ca el da warn up in topicuri unde ia fost LENE sa se uite la 2 videouri si cand face omu reevaluare si incearca altu sa-i explice ca e chior si lenes, el da warn up. MS de warn ca stiu ca-mi dai :-j

Link to comment
Share on other sites

 

Stii prea bine ce zic , apropo "mersi" pentru warn aiurea pai cu ce sunt eu vinovat ca voi nu va faceti treaba , nu raspundeti la pmuri cand trebuie (nu mai zic de altii ca nu raspund deloc) ? Praful s-a ales de serverul asta.

 

Warn ''aiurea''? reciteste regulamentul forumului linkmania. In rest nu comentez, nu cunosc situatia colegilor cu privire la pm-urile lor sau treaba lor.

Alte comentarii off-topic le astept pe pm.

Cat despre topic, consider ca intrebarile initiatorului au fost raspunse.

Inchis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...