Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

follyc

Auto/Pick Zen+Sign Freakazo!d

Recommended Posts

intrebare, intrebatoare ce va pun:-?

 

DE CE CAND A FOST CS-U LA HUSTLE ( ALLY CU ANGELIK UNDE ESTE FOLLYC CU CARACTERU DE JOC) NU S-A FACUT RAZIE LOT ?????????????????????????????????????????????????????

 

 

 

ps: Ms de warn dar sa stiti ca nu e corect ce e aici :) e chiar bataie de joc sa faci asa ceva :P

Link to comment
Share on other sites

era gol si de unde ati avut JOG si ZEN sa faceti iteme 380? :-s

 

bai omule nu mai fi asa prost de gura ca sti cum sta treaba, un admin isi ocroteste oameni din guilda, deasta nu e bine ca admini/moderatori sa aiba caractere de joc:P

 

PS : SUNT GM LA HENTAI , nu ma legatura cu invictus. 

Link to comment
Share on other sites

lot nu e singura harta unde pica jog , sa fim seriosi hentai sau invictus tot aia sunteti deci alta marie cu aceeasi palarie

sunt singur ca s-au facut si atunci razii dar era nimeni cu pick , altfel s-ar fi postat

sper ca o sa primesti ce meriti pe forum pentru acuzatii grave nefondate de favoritism

si repet , nu te mai agita ca un pepsi expirat e macro bot evident iti asumi riscul cand lasi cu pick doar ce credeai ca daca e lot aveti imunitate? 

Link to comment
Share on other sites

Putin ma doare capu daca ia ala ss, nici nu stiu cine este. SS pt acuze nefondate? sa fim serios mah :)) cine crezi ca lasa afk in k7 dupa jog cand avea lotu? si acolo nu putea sa-i posteze nimeni decat un admin care facea razie sau playeri din acea ally? dati-mi ss ...pe care cont? ca nu am postat vreo poza sau ceva din joc :-? putin imi pasa daca imi dau ss, oricum comunitatea MU LINKMANIA a ajuns sub orice critica si nu mai astept nimic de la ei, de mai bine de 3 luni sunt ~80 playeri pe srv si ei inca nu au schimbat vrs si nu se ocupa de SRV. Pacat de srv ca era bun odata si bine administrat.Si Hentai cu Invictus nu-s acceasi mancare de peste, doar pt ca m-am lasat eu de joc si au mers playeri care odata erau cu mine in ally acolo, nu inseamna ca si eu m-am dus. Sunt inca gm la Hentai. Si sti si tu bine (daca cunva esti din Angelik asta).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...