Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

btk.dumy

Cea mai proasta decizie cu macro/bot

Recommended Posts

Da recunosc... cei care il folosim suntem vinovati... dar mi se pare deja prea absurd, dupa ce ca trebuie sa te "Feresti" de admin stai sa te feresti si de toti noliferi care n au ce face decat sa posteze.

 

Spuneti-mi si mie dragi playeri si admini.. comparatia cea mai buna ar fi urmatoarea. Staff-ul=Politia Playeri=Civili

 

Eu merg cu 170 km/g in oras. Ma opreste politia imi ia permisul, amenda.. Bun

 

Eu merg cu 170 km/h si un civil ma filmeaza, trimitte filmultetul unui politist si imi ia permisul+amenda. 

 

Cam cum ar fi:-?...exact asta fac cei ce iau rolul "adminilor"

 

Vi se pare normal? Mie nu... scoateti prostia  asta... am luat de 2 ori.. si pentru ce? pentru pick zen.. niciodata verificat de un admin... da domnle' nu sunt in stare sa fac zen... dar e singurul lucru pentru care Folosesc picku. ok e ilegal.. dar vine AdriaN-BK un anonim.. si imi face mie filmulet... De atata sunteti in stare? Sa faca altu treaba in locu vostru? la ce mai sunteti admini? Pai dati-ne mana libera la razie, re off, si contor.. si voi puteti sa activati doar pe forum.. ca sa ne dati suspendul:-?.. Nu va mai agitati. Si in loc sa ne distram ne vanam ca pana mea... eu nu intru de relaxare. :))

Link to comment
Share on other sites

cum ar fi prietene , sa stai tu online sa il culegi de pe jos , si jwls la fel ... pana la urma unde mai e placerea jocului?

 

vad ca ai facut si 3 topicuri , degeaba , ar trebuii sa iti dau paste dar pe urma se considera spam si iau warn aiurea:))

Link to comment
Share on other sites

cum ar fi prietene , sa stai tu online sa il culegi de pe jos , si jwls la fel ... pana la urma unde mai e placerea jocului?

 

vad ca ai facut si 3 topicuri , degeaba , ar trebuii sa iti dau paste dar pe urma se considera spam si iau warn aiurea:))

s au facut din greseala.. am probleme cu click stanga..se da de 2 ori. Cum ar fi cum n ar fi sa activezee admini mai mult.. daca tot ii intereseaza:).. nu sa il puna pe adrian bk.. sau sa se faca el admin da nu toti lesinatii sa poata face post ptr asa cv..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...