Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

fdsa

castle siege duminica

Recommended Posts

 

ideea de acolo a ramas in pom ? se face cald si frumos afara plus ca la echinoctiu se va muta automat la ora 20 , deci nu mai are rost sa ramana sambata seara

 

duminca 20-22 cum era inainte

Link to comment
Share on other sites

si ce trebuie sa fac ca sa se raspunda aici de aproape o saptamana ? sa ma dau peste cap? in fara de varianta cu pm , am mai trimis mesaje la ija le citea si atat raspuns n-am mai vazut , s-au plans si altii de asta

nu stiu cum se poate intitula coordonator daca nu raspunde decat unde ii convine ?

o sa vina si gamenation cat de curand si va treziti voi la realitate

Link to comment
Share on other sites

Ar trb sa sti ca orele nu se schimba chiar cum vor moderatori .... ora nu o sa se schimbe doar daca se va intalni o problema la server si se vor apuca iar sa lucreze la acesta .

Numai incerca sa dai de un moderator ca nu o sa iti raspunda mai nimeni si mai ales pe pm.

Dupa cum vezi doar oick e on si bineinteles ca face pe seful si ar fi bine sa il intrebi doar pe pm . Bine asta daca se oboseste sa raspunda . 

 

Totusi cred ca ora 20   e cam tarziu .

Link to comment
Share on other sites

E o ideea buna mutarea Castle Siege-lui din ziua de Sambata(20:00-22:00) in Duminica seara(20:00-22:00) 

 

Sunt multi care nu pot ajunge...din diferite motive...Duminica e sfarsit de saptamana cand mai toat alumea e acasa...prin acest lucru speram la un numar mai mare de jucatori la Castle Siege. :)

Link to comment
Share on other sites

E o ideea buna mutarea Castle Siege-lui din ziua de Sambata(20:00-22:00) in Duminica seara(20:00-22:00) 

 

Sunt multi care nu pot ajunge...din diferite motive...Duminica e sfarsit de saptamana cand mai toat alumea e acasa...prin acest lucru speram la un numar mai mare de jucatori la Castle Siege. nicesmile.gif

sa ramana sambata seara..daca pe adicted jucati aku toti si aku akolo e sambata..dc nu faceti akolo sa se mute dumnika..sa raman sambata..

Link to comment
Share on other sites

oricat ar schimba ziua tot aia ar fii , sunt 50 de  playeri pe server 2 

Acum 6 luni era alta treaba , nu erau 50 insi.... Oricum n-a interesat pe nimeni vreodata sa schimbe ceva pentru jucatori , dupa cum se si vede in topicul asta oick a postat doar de warn si atat , interes zero pentru o idee buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...