Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

klaussvivera

[Sugestie] George_Claudiu

Recommended Posts

Nu le am eu cu roleplay-ul dar imi dau si eu o parere . Ar fi bine ca adminii de pe serverul de sa-mp sa isi dea mai mult interes , sa faca mai multe eventuri fiindca serverul incepe sa fie din ce in ce mai gol . Eu as vrea ca sa fie ceva in genul la NFS Carbon , cu teritorii cu masini , cine pierde cursa cedeaza masina celuilalt , un shop pentru arme , piese pentru masini , ma refer la spoilere , body-kituri , unele job-uri noi , cum ar fi dealer de droguri , sa avem camioane de alea mari cu remorca . Daca voi avea unele idei noi le voi impartasi cu voi .

Link to comment

Nu esti pe un server de GF. Daca vrei sa faci curse ilegale, le poti organiza intr-o maniera roleplay. Va puteti intalni mai multi intr-un anumit loc, contactezi prin telefon, regulile le stabiliti de comun acord. Deja exista factiunea Varrio Los Aztecas care se ocupa cu modificarea masinilor. Ce vrei sa spui prin "sa avem camioane de alea mari cu remorca". Cu ce ar trebui sa se ocupe un astfel de job? Deja exista trucker. Nu stiu cu ce ar trebui sa fiu de acord, sau nu, in aceasta sugestie.

Link to comment

Eu unul cred ca ai gresit serverul sau vrei sa mai acumulezi ceva postari pe forum..

 

Exista deja o factiune care se ocupa cu tunarea masinilor de pe server intr-o maniera legala sau nu asta depinde de cel care plateste deci prin urmare sugestia facuta exista deja - Contra.

De asemenea exista jobul de trucker bine organizat zic eu si nu ar avea rost adaugarea unui tir cu remorca deoarece este greu de manevrat - Contra

Cu traficul de droguri se ocupa mafiile/gangs ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...