Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

timeea@

luati masuri

Recommended Posts

daca nu ar mai fii unii nesimtiti care nu au vieti in afara pcului...ar fi ok...vreau sa intru pe joc si sa ma relaxez knd vin de la munca...dar sunt unu care isi traiesc viata in fata calculatorului...si mananca frimiturile dintre taste:)...noroc cu asta flodantilor...bn ca macar nu se duce gena de ratati mai departe ca in ritmu asta o sa ramanetzi cu manutza:)

Link to comment
Share on other sites

in ultimele 2 "topice" ati spus ca sunteti la curent si asa...vorba lui timea: luati masuri! inchideti-l sau da-ti rr sau orice dar cu cat sta asa mai mult cu atat e mai nasol... nici nu il opriti sa lucrati la el nici nu ii dati drumu.. e la mana flodantilor... eu as vota un rr bd sau un mic upgrade daca se poate, ceva sa preveniti si voi "gesturile" acestor indivizi...daca merge tot in ritmul asta eu si majoritate de pe server ne uram si ne orientam spre alt server...stiu ca nu tineti de playeri dar s-a ajuns la media de 50 :)) in fiecare seara flood, o data la maxim 3 zile cateva ore bune e server off...ori jucam ori nu mai jucam...

Link to comment
Share on other sites

daca nu ar mai fii unii nesimtiti care nu au vieti in afara pcului...ar fi ok...vreau sa intru pe joc si sa ma relaxez knd vin de la munca...dar sunt unu care isi traiesc viata in fata calculatorului...si mananca frimiturile dintre taste:)...noroc cu asta flodantilor...bn ca macar nu se duce gena de ratati mai departe ca in ritmu asta o sa ramanetzi cu manutza:)

linkmania nu are nici o protectie omule , e ca si cum ai fi suparat pe unu ca ti-a furat ciocolata dar aveai gaura la buzunar

ce sa mai zic de mu guard sau alte chestiii sunt deja sf,  problema e ca aici nu se ocupa nimeni de atacurilea dddos (sau ce or fi) sa fie blocate

avem administrator dar vad ca intretine doar forumul... de mu probabil se ocupa nea costache de la poarta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...