Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

devilox

anti flood connectserver

Recommended Posts

Guest Cegherap
GuneRME se are ca u esti cam prea optimisc...~.Sper doar ca in curand sa putem demonstra ca asteptarea voastra nu a fost degeaba :)~

 

SPERA ! nu e nimic sigur ! ce draq am omis ?

 

Se lucreaza la problema cu d/c auzi.....pei daca se lucra ! mai mult de 2 ore nu dura !

 

Timp este...destul....dar timp pt unu sa isi bage nasu in server nu e :)....numa gura e de voi !

Link to comment
Share on other sites

Cei care activati de ceva vreme pe aici cam stiti cum stau lucurile, Stiti foarte bine ca ce se intampla nu depinde 100% de moderatori/asistenti, nici macar de cei 2 rectori. Sunt mai multe verigi ce trebuiau trecute pentru rezolvarea fiecarei probleme. Da, este exasperant, stiu, e la fel si pentru noi. Credeti ca noua ne face placere sa intram pe forum zilnic si sa citim cat am fi de incompetenti? Vorba lui koox, daca serverul ar fi la mine in apartament, ar fi mult mai usor.

In fine, ce e important de spus este ca avem un control mai mare asupra serverului acum, problemele se vor rezolva mult mai repede decat pana acum. In plus, e important de mentionat ca se lucreaza la problema cu disconecturile la modul foarte serios si ca vom avea si rezultate curand.

Exista si planuri si idei importante pentru redresare la nivel de comunitate MU. Credeti sau nu, suntem pe deplin constienti de ceea ce se intampla cu jucatorii, cu lipsa de pofta de joc datorata nenumaratelor probleme de pana acum care a indepartat lumea de server. Sper doar ca in curand sa putem demonstra ca asteptarea voastra nu a fost degeaba :)

eu zic ca cel mai bine incepet sa lucrati la un nou server (cat de cat protejat) dupa care il prezentati celor care iau cu adevarat deciziile pentru aceasta comunitate. eu zic pe peste 60 % din problemele de acum vor fi rezolvate

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...