Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

hedastro

[LSPD.lm] Biroul de angajări

Recommended Posts

9AfhkGn.png

 

 Informatii Personale:

  • Nume: 
  • Prenume: 
  • Sex:
  • Varsta :
  • Data nasterii: 
  • Etnicitate: 
  • Adresa domiciliului: 
  • Numar de telefon: 
  • Locul nasterii: 
  • Inaltime:
  • Greutate: 


 Informatii de Adecvare 

  • Educatie: 
  • Loc de munca actual:
  • Locuri de munca anterioare:
  • Detineti un permis de conducere valabil?: 
  • Aveti antecedente penale?: 
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul:
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: 
  • Ati mai fost angajat al LSPD?: 
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?: 
  • Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?:
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter : 
  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]:


Declaratia Aplicantului

Eu, [Nume Prenume], recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, [Nume Prenume], de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.


 (( Out of Character ))

  • Sex: 
  • Varsta:
  • Level In Game: 
  • Localitate: 
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate: 
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: 
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?:
  • De cat timp joci SAMP?:
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?:
  • Poza cu /stats: 
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?:
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?: 
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?: 
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: 

Odata acceptati o sa va chemam la interviu,iar daca decidem ca sunteti perfect pentru acest post o sa urmati Academia de Politie.

Link to comment

 9AfhkGn.png

 

Informatii Personale:

  • Nume: Lane
  • Prenume: Thom
  • Sex: Masculin
  • Varsta : 23 ani
  • Data nasterii: 07/06/1989
  • Etnicitate: Americana
  • Adresa domiciliului: Idlewood, 234, Bl. 56, Ap. 17, Los Santos
  • Numar de telefon: 512856
  • Locul nasterii: Spitalul "All Saints" Los Santos
  • Inaltime: 185 cm
  • Greutate: 81 kg


 Informatii de Adecvare 

  • Educatie: Scoala numarul 127 Los Santos, Liceul "Saint Vicenzo" San Fierro, Facultatea de Drept "Frank Kennan" Los Santos, sectia Drept Penal.
  • Loc de munca actual: Fara loc de munca
  • Locuri de munca anterioare: Am lucrat jumatate un an la Judecatoria Los Santos drept contabil al unui avocat.
  • Detineti un permis de conducere valabil?: Da
  • Aveti antecedente penale?: Nu
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul: Nu
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: Nu
  • Ati mai fost angajat al LSPD?: Nu
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?: Nu
  • Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?: -
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter : In primul rand de mic copil mi-am dorit o cariera in politie deoarece tatal meu era politist in cadrul departamentului de Criminalistica Los Santos. Acesta mi-a insulflat spiritul civic si dorinta pentru a proteja cetatenii si a respecta legile. In vacantele de vara, am participat alaturi de tatal meu la diferite actiuni politienesti datorita unor programe in care eram inscris. Dupa aceste actiuni, am primit si o diploma de Ajutor de Ofiter unde mi-au fost admirate calitatile si aptitudinile in comunicare si lucru in echipa. Am absolvit Dreptul deoarece stiu ca este foarte important sa cunosti legile statului in care locuiesti si mai important este sa le respecti si sa le aperi. Stiu ca aceasta facultate este o portita spre o cariera stralucita intr-un departament al Politiei Los Santos.
  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Rutiera


Declaratia Aplicantului

Eu, Thom Lane, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, Thom Lane, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.


 (( Out of Character ))

  • Sex: Masculin
  • Varsta: 16 ani
  • Level In Game: 2
  • Localitate: Vaslui
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate: Nu
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: De 2 ani, inainte sa se fi inchis
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?:Da
  • De cat timp joci SAMP?: Aprilie 2009
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: 4-5, depinde de zi
  • Poza cu /stats: http://i989.photobucket.com/albums/af15/DracoLM/sa-mp-074-1_zpsdb0032a2.png
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?: Pe actualul mod, nu
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?: Nu
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?: Inainte de a fi inchis, am fost membru LSPD de 2 ori.
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: Doresc sa devin membru LSPD deoarece am mai fost atat pe LMRP cat si pe alte servere unde am reusit impreuna cu alti jucatori sa fac actiuni roleplay foarte frumoase. In momentul de fata doresc sa ma alatur pentru a realiza si alte actiuni alaturi de alti jucatori si de a readuce serverul pe culimile pe care a fost odata.
Link to comment

Informatii Personale:

  • Nume: Morris
  • Prenume: Matt
  • Sex: M (masculin)
  • Varsta: 28
  • Data nasterii: 25/09/1985
  • Etnicitate: Caucaziana
  • Adresa domiciliului: Str. Jefferson, Nr.10
  • Numar de telefon: 662002
  • Locul nasterii: Los Santos
  • Inaltime: 1.81 (cm)
  • Greutate: 71 (kg)



 Informatii de Adecvare 


  • Educatie: Liceul 'U.S Army'
  • Loc de munca actual: Fermier.
  • Locuri de munca anterioare: Sofer.
  • Detineti un permis de conducere valabil?: Da.
  • Aveti antecedente penale?: Nu.
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul: Nu.
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: Nu.
  • Ati mai fost angajat al LSPD?: Nu.
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?: Nu.
  • Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?: -
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter : Studiile imi ofera aceasta posibilitate.
  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Rutiera / Interventii rapide


Declaratia


Eu, Matt Morris, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in
aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, Matt Morris, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.



 (( Out of Character ))


  • Sex: M
  • Varsta: -
  • Level In Game: 4
  • Localitate: Iasi /Pascani
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un
    link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate:
    Nu.
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: Aproximativ 3 ani.
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?: Da.
  • De cat timp joci SAMP?: 2009/2012
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: Depinde.
  • Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/29/samp121dm.png/
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?: Nu.
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?:  Nu.
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?: Nu.
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: Pentru actiunile roleplay ce vor avea loc de-a lungul timpului.
Link to comment

 Informatii Personale:


  • Nume: Alvaro
  • Prenume: Garcia
  • Sex: Masculin
  • Varsta: 28
  • Data nasterii: 03/11/1985
  • Etnicitate: Portughez
  • Adresa domiciliului: Mullholand 50
  • Numar de telefon: 507233
  • Locul nasterii: Angra do Heroismo, Portugalia.
  • Inaltime: 1.83
  • Greutate: 75 Kg



 Informatii de Adecvare 


  • Educatie: Avalon Elementary School,Hunters Creek Middle School,Boone High School,Florida Tech University (sectia- Military).
  • Loc de munca actual: Somer.
  • Locuri de munca anterioare: Sweeper.
  • Detineti un permis de conducere valabil?: Da.
  • Aveti antecedente penale?: Nu.
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Nu.
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: Nu.
  • Ati mai fost angajat al LSPD?: Nu.
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?: Nu.
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter: Doresc sa devin un om al legii deoarece vad multi oameni care fura, se drogheaza, violeaza alte persoane. Sunt pasionat de aceasta meserie deoarece imi plac foarte mult actiunilor lor mai ales celor din S.W.A.T . De cand eram mic visam sa ajung un mare politist, respectat si cunoscut in acest oras. Imi place sa vad orasul asigurat, hotii, drogatii si toti oamenii care doresc raul altor persoane sa fie pedepsiti crunt. Niste prieteni de-ai mei au reusit sa ajunga politisti si imi povesteau cateodata ce mai faceau pe la lucru, cateodata imi povesteau lucruri amuzante insa eu eram impresionat de ceea ce spunea. Repet, doresc sa devin un politist pentru a asigura acest oras de crime si toate cele. Tatal meu a fost un politist bun prin Italia. Era foarte cunoscut. El era foarte intelegator, cateodata agresiv si nu ii placea glumele proaste, ma refer, o farsa, un apel fals. Ii placea foarte mult sa stea cu mine si sa-mi povesteasca ce a facut pe la servici, cum a dat amenzi si toate cele. Aceste cuvinte ale tatalui meu m-au impresionat si incerc si eu sa o iau pe urmele lui pentru a fi respectat si cunoscut in orasul acesta, Los Santos. Mamei mele ii placea foarte mult sa-mi povesteasca cum e sa muncesti daca esti politist, imi dadea exemplele tatalui meu de fiecare data si sunt mandru ca mi le-au dat si sunt mandru de mine insumi ca am ajuns sa aplic pentru o meserie atat de frumoasa.
  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Rutiera.


Declaratia Aplicantului


Eu, Alvaro Garcia, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in
aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, Alvaro Garcia, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de
mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta.
Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt
adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat
catre un proces penal.




 (( Out of Character ))


  • Sex: Masculin.
  • Varsta: 18
  • Level In Game: 3
  • Localitate: Buzau
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut?: Nu.
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: 3 ani.
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?: Da.
  • De cat timp joci SAMP?: 3 ani.
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: Depinde.
  • Poza cu /stats: http://img827.imageshack.us/img827/2811/samp002lbt.png
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti?: Nu.
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune?: Nu.
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD?: Nu.
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: In primul rand, doresc sa fac parte din aceasta institutie Guvernamentala deoarece vreau sa fac ceva pentru acest oras. Constientizez faptul ca este un oras sa spun asa dificil din multe puncte de vedere, in primul rand prin criminalitatea cresucta in unele zone ale orasului, care din pacate creste in continuarea, iar in al doilea rand pentru violenta iesita din comun a cetatenilor. Poate ca si societatea actuala este de vina pentru aceste aspecte insa eu doresc sa schimb pe cat posibil aceasta situatie. Iar pentru acest lucru sunt dispus sa-mi dau toata daruirea si priceperea in cadrul aceste institutii, iar cu ajutorul colegiilor si a tuturor celor ce favorizeaza implicarea LSPD in oras, sper sa facem o treaba buna, de fapt sa continuam ce ati facut pana acum, cu ajutorul meu. Nu in ultimul rand vreau sa precizez faptul ca am mai avut in gand sa aplci pentru aceasta institutie insa nu m-am simtit in stare, iar acum cred ca este momentul prielnic pentru a face acest lucru. De mic am avut un spirit civic ce ma caracterizeaza pe deplin, si de aceea vreau ca acest aspect la comportamentului meu sa fie dezvoltat si devoalat in actiunile ce urmeaza sa le intretin alaturi de viitori mei colegi. Calitatile pe care le detin sunt unele care ma vor ajuta pe parcursul activitatii mele in LSPD,si vreau sa le valorific de cate ori este nevoie, si cat mai des posibil.
Link to comment

 9AfhkGn.png

 

Informatii Personale:

  • Nume: Lane
  • Prenume: Thom
  • Sex: Masculin
  • Varsta : 23 ani
  • Data nasterii: 07/06/1989
  • Etnicitate: Americana
  • Adresa domiciliului: Idlewood, 234, Bl. 56, Ap. 17, Los Santos
  • Numar de telefon: 512856
  • Locul nasterii: Spitalul "All Saints" Los Santos
  • Inaltime: 185 cm
  • Greutate: 81 kg

 Informatii de Adecvare 

  • Educatie: Scoala numarul 127 Los Santos, Liceul "Saint Vicenzo" San Fierro, Facultatea de Drept "Frank Kennan" Los Santos, sectia Drept Penal.
  • Loc de munca actual: Fara loc de munca
  • Locuri de munca anterioare: Am lucrat jumatate un an la Judecatoria Los Santos drept contabil al unui avocat.
  • Detineti un permis de conducere valabil?: Da
  • Aveti antecedente penale?: Nu
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul: Nu
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: Nu
  • Ati mai fost angajat al LSPD?: Nu
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?: Nu
  • Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?: -
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter : In primul rand de mic copil mi-am dorit o cariera in politie deoarece tatal meu era politist in cadrul departamentului de Criminalistica Los Santos. Acesta mi-a insulflat spiritul civic si dorinta pentru a proteja cetatenii si a respecta legile. In vacantele de vara, am participat alaturi de tatal meu la diferite actiuni politienesti datorita unor programe in care eram inscris. Dupa aceste actiuni, am primit si o diploma de Ajutor de Ofiter unde mi-au fost admirate calitatile si aptitudinile in comunicare si lucru in echipa. Am absolvit Dreptul deoarece stiu ca este foarte important sa cunosti legile statului in care locuiesti si mai important este sa le respecti si sa le aperi. Stiu ca aceasta facultate este o portita spre o cariera stralucita intr-un departament al Politiei Los Santos.
  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Rutiera

Declaratia Aplicantului

Eu, Thom Lane, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, Thom Lane, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.

 (( Out of Character ))

  • Sex: Masculin
  • Varsta: 16 ani
  • Level In Game: 2
  • Localitate: Vaslui
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate: Nu
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: De 2 ani, inainte sa se fi inchis
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?:Da
  • De cat timp joci SAMP?: Aprilie 2009
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: 4-5, depinde de zi
  • Poza cu /stats: http://i989.photobucket.com/albums/af15/DracoLM/sa-mp-074-1_zpsdb0032a2.png
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?: Pe actualul mod, nu
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?: Nu
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?: Inainte de a fi inchis, am fost membru LSPD de 2 ori.
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: Doresc sa devin membru LSPD deoarece am mai fost atat pe LMRP cat si pe alte servere unde am reusit impreuna cu alti jucatori sa fac actiuni roleplay foarte frumoase. In momentul de fata doresc sa ma alatur pentru a realiza si alte actiuni alaturi de alti jucatori si de a readuce serverul pe culimile pe care a fost odata.

Domnule Tom Lane , CV-ul va fost acceptat. Sunteti rugat sa va prezentati la Sectia de Politie Los Santos in cel mai scurt timp posibil pentru interviu.

 

Informatii Personale:

  • Nume: Morris
  • Prenume: Matt
  • Sex: M (masculin)
  • Varsta: 28
  • Data nasterii: 25/09/1985
  • Etnicitate: Caucaziana
  • Adresa domiciliului: Str. Jefferson, Nr.10
  • Numar de telefon: 662002
  • Locul nasterii: Los Santos
  • Inaltime: 1.81 (cm)
  • Greutate: 71 (kg)

 Informatii de Adecvare 

  • Educatie: Liceul 'U.S Army'
  • Loc de munca actual: Fermier.
  • Locuri de munca anterioare: Sofer.
  • Detineti un permis de conducere valabil?: Da.
  • Aveti antecedente penale?: Nu.
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul: Nu.
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: Nu.
  • Ati mai fost angajat al LSPD?: Nu.
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?: Nu.
  • Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?: -
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter : Studiile imi ofera aceasta posibilitate.
  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Rutiera / Interventii rapide

Declaratia

Eu, Matt Morris, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in

aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, Matt Morris, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.

 (( Out of Character ))

  • Sex: M
  • Varsta: -
  • Level In Game: 4
  • Localitate: Iasi /Pascani
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un

    link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate:

    Nu.
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: Aproximativ 3 ani.
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?: Da.
  • De cat timp joci SAMP?: 2009/2012
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: Depinde.
  • Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/29/samp121dm.png/
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?: Nu.
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?:  Nu.
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?: Nu.
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: Pentru actiunile roleplay ce vor avea loc de-a lungul timpului.

Domnule Matt Morris, CV-ul va fost acceptat. Sunteti rugat sa va prezentati la Sectia de Politie Los Santos in cel mai scurt timp posibil pentru interviu.

 

 Informatii Personale:

  • Nume: Alvaro
  • Prenume: Garcia
  • Sex: Masculin
  • Varsta: 28
  • Data nasterii: 03/11/1985
  • Etnicitate: Portughez
  • Adresa domiciliului: Mullholand 50
  • Numar de telefon: 507233
  • Locul nasterii: Angra do Heroismo, Portugalia.
  • Inaltime: 1.83
  • Greutate: 75 Kg

 Informatii de Adecvare 

  • Educatie: Avalon Elementary School,Hunters Creek Middle School,Boone High School,Florida Tech University (sectia- Military).
  • Loc de munca actual: Somer.
  • Locuri de munca anterioare: Sweeper.
  • Detineti un permis de conducere valabil?: Da.
  • Aveti antecedente penale?: Nu.
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Nu.
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: Nu.
  • Ati mai fost angajat al LSPD?: Nu.
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?: Nu.
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter: Doresc sa devin un om al legii deoarece vad multi oameni care fura, se drogheaza, violeaza alte persoane. Sunt pasionat de aceasta meserie deoarece imi plac foarte mult actiunilor lor mai ales celor din S.W.A.T . De cand eram mic visam sa ajung un mare politist, respectat si cunoscut in acest oras. Imi place sa vad orasul asigurat, hotii, drogatii si toti oamenii care doresc raul altor persoane sa fie pedepsiti crunt. Niste prieteni de-ai mei au reusit sa ajunga politisti si imi povesteau cateodata ce mai faceau pe la lucru, cateodata imi povesteau lucruri amuzante insa eu eram impresionat de ceea ce spunea. Repet, doresc sa devin un politist pentru a asigura acest oras de crime si toate cele. Tatal meu a fost un politist bun prin Italia. Era foarte cunoscut. El era foarte intelegator, cateodata agresiv si nu ii placea glumele proaste, ma refer, o farsa, un apel fals. Ii placea foarte mult sa stea cu mine si sa-mi povesteasca ce a facut pe la servici, cum a dat amenzi si toate cele. Aceste cuvinte ale tatalui meu m-au impresionat si incerc si eu sa o iau pe urmele lui pentru a fi respectat si cunoscut in orasul acesta, Los Santos. Mamei mele ii placea foarte mult sa-mi povesteasca cum e sa muncesti daca esti politist, imi dadea exemplele tatalui meu de fiecare data si sunt mandru ca mi le-au dat si sunt mandru de mine insumi ca am ajuns sa aplic pentru o meserie atat de frumoasa.
  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Rutiera.

Declaratia Aplicantului

Eu, Alvaro Garcia, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in

aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, Alvaro Garcia, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de

mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta.

Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt

adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat

catre un proces penal.

 (( Out of Character ))

  • Sex: Masculin.
  • Varsta: 18
  • Level In Game: 3
  • Localitate: Buzau
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut?: Nu.
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: 3 ani.
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?: Da.
  • De cat timp joci SAMP?: 3 ani.
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: Depinde.
  • Poza cu /stats: http://img827.imageshack.us/img827/2811/samp002lbt.png
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti?: Nu.
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune?: Nu.
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD?: Nu.
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: In primul rand, doresc sa fac parte din aceasta institutie Guvernamentala deoarece vreau sa fac ceva pentru acest oras. Constientizez faptul ca este un oras sa spun asa dificil din multe puncte de vedere, in primul rand prin criminalitatea cresucta in unele zone ale orasului, care din pacate creste in continuarea, iar in al doilea rand pentru violenta iesita din comun a cetatenilor. Poate ca si societatea actuala este de vina pentru aceste aspecte insa eu doresc sa schimb pe cat posibil aceasta situatie. Iar pentru acest lucru sunt dispus sa-mi dau toata daruirea si priceperea in cadrul aceste institutii, iar cu ajutorul colegiilor si a tuturor celor ce favorizeaza implicarea LSPD in oras, sper sa facem o treaba buna, de fapt sa continuam ce ati facut pana acum, cu ajutorul meu. Nu in ultimul rand vreau sa precizez faptul ca am mai avut in gand sa aplci pentru aceasta institutie insa nu m-am simtit in stare, iar acum cred ca este momentul prielnic pentru a face acest lucru. De mic am avut un spirit civic ce ma caracterizeaza pe deplin, si de aceea vreau ca acest aspect la comportamentului meu sa fie dezvoltat si devoalat in actiunile ce urmeaza sa le intretin alaturi de viitori mei colegi. Calitatile pe care le detin sunt unele care ma vor ajuta pe parcursul activitatii mele in LSPD,si vreau sa le valorific de cate ori este nevoie, si cat mai des posibil.

Domnule Alvaro Garcia, CV-ul va fost acceptat. Sunteti rugat sa va prezentati la Sectia de Politie Los Santos in cel mai scurt timp posibil pentru interviu.

Link to comment
Guest Gumitsa

9AfhkGn.png

 

 Informatii Personale:

  • Nume:  David
  • Prenume:  Catalin
  • Sex: Masculin
  • Varsta : 21 ani
  • Data nasterii:  24.11.1990
  • Etnicitate:  Americana
  • Adresa domiciliului:   Ganton , Nr. 75
  • Numar de telefon:  564034
  • Locul nasterii:  Los Santos
  • Inaltime: 1,73
  • Greutate:  82 Kg

 Informatii de Adecvare 

  • Educatie:  Scoala Generala Nr 15 , Liceul Auto Los Santos , Facultatea de Medicina si Drept.
  • Loc de munca actual: CMLS
  • Locuri de munca anterioare: -
  • Detineti un permis de conducere valabil?:  Da
  • Aveti antecedente penale?:  Nu
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul: Nu
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?:  Nu
  • Ati mai fost angajat al LSPD?:  Nu
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?:  Nu
  • Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?: -
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter : 
  • Tatal meu , David Remus a fost un politist cu o cariera mareata , era cel mai respectat si mai iubit politist din Departament , eu de mic participam la antrenamentele lor zilnice si de multe ori dadeam randament fizic. Acum am ajuns in punctul in care sunt sigur ca sunt pregatit sa calc pe urmele tatalui meu , si sa ajung chiar mai departe decat a ajuns el. Vreau ca tatal meu sa fie mandru de mine si chiar de acolo din ceruri de unde este el sa fie fericit ca are un baiat minunat care isi serveste patria , executand munca aceasta periculoasa pentru pastrarea ordinii si linistii publice. Chiar daca tatal meu si-a pierdut viata in o misiune secreta a Departamentului , sunt dispus sa imi asum aceste riscuri si responsabilitati pe care un ofiter le are.
  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Rutiera

Declaratia Aplicantului

Eu, David Catalin, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, [Nume Prenume], de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.

 (( Out of Character ))

  • Sex:  Masculin
  • Varsta: 16 ani
  • Level In Game:  1
  • Localitate:  Brasov
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate:  Nu
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?:  De 2 zile
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?: Da
  • De cat timp joci SAMP?: 4 ani
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: 6 - 8 ore
  • Poza cu /stats:  http://imageshack.us/photo/my-images/803/statsdavid.png/
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?: Da
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?:   CMLS
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?:  Nu
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: 
  •  Imi place responsabilitatea , activitatea pe care o are un ofiter si de care trebuie sa dea dovada , am experienta in aceasta factiune si stiu ca tot-ul o sa decurga bine si voi avea activitate si am maturitatea care trebuie si rabdarea de a face role-play cat mai complex , cunosc regulamentul si legile , stiu cum sa ma descurc in situatii critice si sa iau cele mai bune decizii.

Odata acceptati o sa va chemam la interviu,iar daca decidem ca sunteti perfect pentru acest post o sa urmati Academia de Politie.

Link to comment
Guest Lance_Wildson

 Informatii Personale:


  • Nume:  Wildson
  • Prenume: Lance
  • Sex: masculin
  • Varsta : 20
  • Data nasterii: 03.03.1992
  • Etnicitate: Americana
  • Adresa domiciliului: palomino nr 25
  • Numar de telefon: Nu imi permit dar daca voi fi acceptat, va voi cauta la sectie
  • Locul nasterii: Las Venturas
  • Inaltime: 1,90
  • Greutate: 87



 Informatii de Adecvare 

  • Educatie: Scoala generala Las Venturas nr 2, academia de politie Las Venturas
  • Loc de munca actual: Somer
  • Locuri de munca anterioare: -
  • Detineti un permis de conducere valabil?:  da
  • Aveti antecedente penale?: nu
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul: nu
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?:  nu
  • Ati mai fost angajat al LSPD?:  nu
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?: nu
  • Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?: -
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter : Doresc sa devin un membru al Departamentului de politie Los Santos deoarece am facut scoala necesara si mi-am dorit asta de mic copil, deoarece a trebuit sa ma mut din Las Venturas am decis sa incerc in acest minunat oras. Cred ca am calitatiile necesare pentru a obtine un loc in acest Departament, sunt de maxima incredere, sportiv, imi place munca in echipa si voi fi de maxima seriozitate
  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Interventii rapide[ S.W.A.T]


Declaratia Aplicantului


Eu, Lance Wildson, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in
aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, Lance Wildson, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de
mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta.
Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt
adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat
catre un proces penal.



 (( Out of Character ))


  • Sex: Masculin
  • Varsta: 20
  • Level In Game:  1
  • Localitate:  Deva
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un : nu am fost
    link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate:  nu am fost
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: De aproximativ 3 ani daca nu si mai bine
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?: da
  • De cat timp joci SAMP?: 5 ani
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: 3 4 5
  • Poza cu /stats:  : http://postimage.org/image/x9uljae0p/
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?: De cand sa redeschis nu, am fost pe fostul gamemode
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?:  Nu
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?:  Da pe fostul Gamemode
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: Deoarece imi place roleplayul de politist, e un roleplay mai complex fata de celelalte factiuni, imi plac actiuniile in echipa, interventii tot ce se poate face in politie.
Link to comment
Guest Lance_Wildson

((

 

 

9AfhkGn.png

 

 Informatii Personale:

  • Nume:  David
  • Prenume:  Catalin
  • Sex: Masculin
  • Varsta : 21 ani
  • Data nasterii:  24.11.1990
  • Etnicitate:  Americana
  • Adresa domiciliului:   Ganton , Nr. 75
  • Numar de telefon:  564034
  • Locul nasterii:  Los Santos
  • Inaltime: 1,73
  • Greutate:  82 Kg

 Informatii de Adecvare 

  • Educatie:  Scoala Generala Nr 15 , Liceul Auto Los Santos , Facultatea de Medicina si Drept.
  • Loc de munca actual: CMLS
  • Locuri de munca anterioare: -
  • Detineti un permis de conducere valabil?:  Da
  • Aveti antecedente penale?:  Nu
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul: Nu
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?:  Nu
  • Ati mai fost angajat al LSPD?:  Nu
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?:  Nu
  • Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?: -
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter : 
  • Tatal meu , David Remus a fost un politist cu o cariera mareata , era cel mai respectat si mai iubit politist din Departament , eu de mic participam la antrenamentele lor zilnice si de multe ori dadeam randament fizic. Acum am ajuns in punctul in care sunt sigur ca sunt pregatit sa calc pe urmele tatalui meu , si sa ajung chiar mai departe decat a ajuns el. Vreau ca tatal meu sa fie mandru de mine si chiar de acolo din ceruri de unde este el sa fie fericit ca are un baiat minunat care isi serveste patria , executand munca aceasta periculoasa pentru pastrarea ordinii si linistii publice. Chiar daca tatal meu si-a pierdut viata in o misiune secreta a Departamentului , sunt dispus sa imi asum aceste riscuri si responsabilitati pe care un ofiter le are.
  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Rutiera

Declaratia Aplicantului

Eu, David Catalin, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, [Nume Prenume], de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.

 (( Out of Character ))

  • Sex:  Masculin
  • Varsta: 16 ani
  • Level In Game:  1
  • Localitate:  Brasov
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate:  Nu
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?:  De 2 zile
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?: Da
  • De cat timp joci SAMP?: 4 ani
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: 6 - 8 ore
  • Poza cu /stats:  http://imageshack.us/photo/my-images/803/statsdavid.png/
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?: Da
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?:   CMLS
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?:  Nu
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: 
  •  Imi place responsabilitatea , activitatea pe care o are un ofiter si de care trebuie sa dea dovada , am experienta in aceasta factiune si stiu ca tot-ul o sa decurga bine si voi avea activitate si am maturitatea care trebuie si rabdarea de a face role-play cat mai complex , cunosc regulamentul si legile , stiu cum sa ma descurc in situatii critice si sa iau cele mai bune decizii.

Odata acceptati o sa va chemam la interviu,iar daca decidem ca sunteti perfect pentru acest post o sa urmati Academia de Politie.

))

((Daca vrei ca cv`ul sa-ti fie luat in calcul am sa te rog sa postezi poza originala, needitata. Multumesc pentru intelegere.))

Link to comment

Informatii Personale:

Nume: William
Prenume: Rafik
Sex: Masculin
Varsta : 18
Data nasterii: 14.04.1995
Etnicitate: Americana
Adresa domiciliului: Los Santos,Nr.77
Numar de telefon:
Locul nasterii: Los Santos
Inaltime: 1,90
Greutate: 75 kg



Informatii de Adecvare

Educatie:  Avalon Elementary School,Hunters Creek Middle School,Boone High School,Florida Tech University (sectia- Military).
Loc de munca actual: Somer
Locuri de munca anterioare:
Detineti un permis de conducere valabil?: Da
Aveti antecedente penale?: Nu
Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul: Nu
Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: Nu
Ati mai fost angajat al LSPD?: Nu
V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?: Nu
Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?: 
Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter : Doresc sa devin un om al legii deoarece vad multi oameni care fura, se drogheaza, violeaza alte persoane. Sunt pasionat de aceasta meserie deoarece imi plac foarte mult actiunilor lor mai ales celor din S.W.A.T . De cand eram mic visam sa ajung un mare politist, respectat si cunoscut in acest oras. Imi place sa vad orasul asigurat, hotii, drogatii si toti oamenii care doresc raul altor persoane sa fie pedepsiti crunt. Niste prieteni de-ai mei au reusit sa ajunga politisti si imi povesteau cateodata ce mai faceau pe la lucru, cateodata imi povesteau lucruri amuzante insa eu eram impresionat de ceea ce spunea. Repet, doresc sa devin un politist pentru a asigura acest oras de crime si toate cele. Tatal meu a fost un politist bun prin Italia. Era foarte cunoscut. El era foarte intelegator, cateodata agresiv si nu ii placea glumele proaste, ma refer, o farsa, un apel fals. Ii placea foarte mult sa stea cu mine si sa-mi povesteasca ce a facut pe la servici, cum a dat amenzi si toate cele. Aceste cuvinte ale tatalui meu m-au impresionat si incerc si eu sa o iau pe urmele lui pentru a fi respectat si cunoscut in orasul acesta, Los Santos. Mamei mele ii placea foarte mult sa-mi povesteasca cum e sa muncesti daca esti politist, imi dadea exemplele tatalui meu de fiecare data si sunt mandru ca mi le-au dat si sunt mandru de mine insumi ca am ajuns sa aplic pentru o meserie atat de frumoasa.
Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Rutiera


Declaratia Aplicantului

Eu,Rafik_William,recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu,Rafik_William, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.


(( Out of Character ))

Sex: Masculin
Varsta: 15
Level In Game: 1
Localitate: Neamt
Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate: Nu
De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: O luna
Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?: Nu
De cat timp joci SAMP?: 1 an
Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: 3h +
Poza cu /stats: http://i.imgur.com/PBGkaDf.jpg
Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?: Nu
In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?: Nu
Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?: Nu
Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: In primul rand, doresc sa fac parte din aceasta institutie Guvernamentala deoarece vreau sa fac ceva pentru acest oras. Constientizez faptul ca este un oras sa spun asa dificil din multe puncte de vedere, in primul rand prin criminalitatea cresucta in unele zone ale orasului, care din pacate creste in continuarea, iar in al doilea rand pentru violenta iesita din comun a cetatenilor. Poate ca si societatea actuala este de vina pentru aceste aspecte insa eu doresc sa schimb pe cat posibil aceasta situatie. Iar pentru acest lucru sunt dispus sa-mi dau toata daruirea si priceperea in cadrul aceste institutii, iar cu ajutorul colegiilor si a tuturor celor ce favorizeaza implicarea LSPD in oras, sper sa facem o treaba buna, de fapt sa continuam ce ati facut pana acum, cu ajutorul meu. Nu in ultimul rand vreau sa precizez faptul ca am mai avut in gand sa aplci pentru aceasta institutie insa nu m-am simtit in stare, iar acum cred ca este momentul prielnic pentru a face acest lucru. De mic am avut un spirit civic ce ma caracterizeaza pe deplin, si de aceea vreau ca acest aspect la comportamentului meu sa fie dezvoltat si devoalat in actiunile ce urmeaza sa le intretin alaturi de viitori mei colegi. Calitatile pe care le detin sunt unele care ma vor ajuta pe parcursul activitatii mele in LSPD,si vreau sa le valorific de cate ori este nevoie, si cat mai des posibil.

Link to comment

9AfhkGn.png

 

 Informatii Personale:

  • Nume: Matis
  • Prenume: Bogdan
  • Sex: Masculin
  • Varsta : 27
  • Data nasterii: 29.04.1986
  • Etnicitate: Romana
  • Adresa domiciliului: Vinewood nr. 13
  • Numar de telefon: 932966
  • Locul nasterii: Los Santos
  • Inaltime: 187 cm
  • Greutate: 74 Kg


 Informatii de Adecvare 

  • Educatie: Academia de politie San Fierro
  • Loc de munca actual: Sanitary Andreas
  • Locuri de munca anterioare: -
  • Detineti un permis de conducere valabil?: Da
  • Aveti antecedente penale?: Nu
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul: Nu
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: Nu
  • Ati mai fost angajat al LSPD?: Nu
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?: Nu
  • Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?: -
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter : Este visul meu de cand am terminat liceul, tocmai din acest motiv am mers la Academia de politie din San Fierro, sunt un om disciplinat si un sofer excelent, sunt convins ca aici este locul meu. 
  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Rutiera


Declaratia Aplicantului

Eu, Matis Bogdan, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, Matis Bogdan, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.


 (( Out of Character ))

  • Sex: M
  • Varsta: 18
  • Level In Game: 2 (10/12)
  • Localitate: Cluj-Napoca
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate: Nu
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: SA-MP am jucat de prima data cand s-a deschis pe LinkMania, inainte sa fie modul GodFather
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?: Da
  • De cat timp joci SAMP?: Cativa ani buni, nu stiu sigur
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: Nu stiu sa spun exact, nu vreau sa mint, cat imi permite timpul
  • Poza cu /stats: (( http://imageshack.us/photo/my-images/12/samp049fv.png/ ))
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?: Am fost in LSPD pe versiunea trecuta (o perioada si lider la dep. rutier)
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?: Nu
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?: Da, pe versiunea trecuta
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: Pentru ca imi place Role-Play-ul din politie, imi place sa patrulez prin oras si sa "am grija" de el, imi place ca este o factiune organizata si totul este la locul lui, si colegii care sar in ajutor de oricate ori este nevoie.
Link to comment
Guest Vincenzo_Auditore

Informatii Personale:

  • Nume: Vincenzo
  • Prenume: Auditore
  • Sex:Masculin.
  • Varsta :32 ani.
  • Data nasterii:1980 luna Martie 18.
  • Etnicitate:Americana.
  • Adresa domiciliului:((SPAWN))
  • Numar de telefon:682750.
  • Locul nasterii:Spitalul din San Fierro.
  • Inaltime:1,95m.
  • Greutate:69 kg.


 Informatii de Adecvare 

  • Educatie:Boston High School,Harvard University,Academia de Politie San Fierro.
  • Loc de munca actual:Somer.
  • Locuri de munca anterioare:Avocat.
  • Detineti un permis de conducere valabil?:Da.
  • Aveti antecedente penale?:Nu.
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul:Nu.
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: Nu.
  • Ati mai fost angajat al LSPD?:Nu.
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?:Nu. 
  • Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?:Nu am bagat CV.
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter :Eu,Vincenzo Auditore,imi doresc sa intru in Institutia Los Santos Police Departament deoarece vreau sa imi slujesc patria,aparînd orasul Los Santos.De mic copil am visat sa intru in politie…eu am fost uimit de aceasta raspundere deoarece tatal meu a fost si el ,la randul lui,politist la fel ca bunicul meu.Prin vremea cand aveam in jur de 14-15 ani,tatal meu a fost omorat de seful mafiei Japoneze Tian Di Hui,acest eveniment marcandu-ma pe viata.Din clipa in care am aflat ce s-a intamplat nu am putut sa-mi scot din minte urmatorele cuvinte pe care el mi le zisese : “Fiule,orice s-ar intampla tine minte acest lucru…eu nu vreau sa par a fi seful tau,dar,stiu ca tu esti un baiat foarte inteligent si ca ai putea face orice vrei cu viata ta.Stiu cat tu vei alege cale care tie ti se va parea dreapta si ma bucur.”.Pentru mine era foarte important tatal meu,si vreau sa ii calc pe urme deoarece il respectam foarte mult.Dupa cum am mai spus si mai sus,din clipa in care am auzit ce s-a intamplat cu tatal meu,primul lucru a fost sa ma transfer la Academia de Politie Los Santos pentru a invata tot ce trebuie stiut despre lege.Dupa ce am terminat Liceul cu nota 9.90 am mers mai departe.Dupa aceea m-am dus la Facultatea de Politie din Los Santos.Anii de facultate nu au fost cei mai buni pentru mine deoarece prin mijlocul acesteia am aflat ca mama mea a decedat din cauza unei boli numite cancer la plaman.Prima data am vrut sa merg la inmormantare,dar am decis sa raman in incinta facultati,iar dupa ce au auzit profesorii au fost impresionati deoarece am dovedit ca voi fii un bun ofiter dand dovada de barbatie.Trecand peste facultate cu nota 9.96 am decis sa ma inrolez in Los Santos Police Departament,dar cand am vrut sa fac acest lucru,m-a lovit vestea care m-a doborat.Aceea fiind ca sora mea,Abby Auditore,a decedat.Cauza decesului ei a fost impuscarea in cap.La autopsie s-a descoperit un glont cu inscriptiile mafiei Tian Di Hui.Ajungand singur pe aceasta lume mi-am luat o pauza de cativa ani si am meditate intr-un loc retras pentru a ma recupera dupa toate cele intamplate in viata mea.Printre ultimii ani ai mei de meditatie am ales sa nu uit scopul meu in viata,acela fiind de a ajuta legea si a prinde toti nelegiutorii.Am inceput prin am-i face din lemn o sculptura in forma de om si a ma antrena pe a zilnic oricat m-ar durea.Dupa un an de exercitiu mi-am continuat antrenamentul inotand in lacul de langa casa mea.Acel lac fiind de aproximativ 250 de metri lungime si 125 de metri latime.M-am antrenat inca un an jumatate in acel lac facand cel putin 50 de “bazine” pe zi.In ultima jumatate de an am muncit mai mult la muschii mei.Mi-am confectionat gantere din lemn de aproximativ 83 Kg fiecare si faceam cate 20 de serii la fiecare 3 ore.Dupa ce am considerat ca am muncit destul am decis sa ma intorc in orasul Los Santos si am decis sa ma inrolez in Los Santos Police
    Departament.
  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]:Rutiera.


Declaratia Aplicantului

Eu, Vincenzo Auditore, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu,Vincenzo Auditore, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.


 (( Out of Character ))

  • Sex:Masculin
  • Varsta:14
  • Level In Game:1
  • Localitate:Timisoara
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate:Nu.
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?:De cateva ore.
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?:Nu.
  • De cat timp joci SAMP?:2 Ani.
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?:5-6 ore.
  • Poza cu /stats: http://postimage.org/image/pl7jhkdgn/
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?:-
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?:-
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?:Pe alte servere.
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat:Ma cheama Raul,am 14 ani,as dori sa intru in aceasta factiune,deoarece sunt salarii mari,si imi place sa fac RP ca si politist.As vrea sa intru in aceasta factiune deoarece de placerea RP-ului.Joc SA-MP de 2 ani si imi place sa fac RP. 
Link to comment
Guest Teddy

9AfhkGn.png


Informatii personale :

Nume : Dave.
Prenume : Wilson.
Sex : Masculin.
Varsta : 26.
Data nasterii : 26 / 07 / 1987.
Etnicitate : Americana.
Adresa domiciliului : Jefferson, no. 23.
Numar de telefon : 596104.
Locul nasterii : Los Santos.
Inaltime : 1, 79.
Greutate : 74.



Informatii de adecvare :


Educatie : Am terminat scoala gimnaziala nr. 5 Los Santos, liceul John Mark - profil sportiv, scoala de ofiteri Hernenedz Las Venturas.
Loc de munca actual : Somer.
Locuri de munca anterioare : Nu am avut, doar job-uri part-time.
Detineti un permis de conducere valabil ? Momentan nu.
Aveti antecedente penale ? : Nu.
Ati servit vreodata timp in inchisoare ? Daca da, specificati motivul : Nu, nu am servit.
Aveti alte probleme medicale / psihice / fizice ? : Nu.
Ati mai fost angajat al LSPD ? : Nu.
V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD ? Daca da, cand ? : Nu, nu l-am mai depus niciodata.
Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins ? : ---.
Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter : Deoarece mereu mi-a placut sa fiu de partea legii, sa ajut si sa pot fi de ajutor oamenilor, sa pot face ceva pentru aceasta comunitate pentru a fi in siguranta si totul sa se desfasoare in mod normal si firesc.
Pentru ce departament optati ( Rutiera / Criminalistica / Interventii rapide [s.W.A.T] ) ? : Rutiera.
 
 


Declaratia aplicantului :



Eu, Dave Wilson, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, Dave Wilson, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.


(( Out of Character ))


Sex : Masculin.
Varsta : 17.
Level In Game : 1.
Localitate : Rm. Valcea.
Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut ? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate : Nu am primit nici una dintre cele doua.
De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati ? De mai bine de 3 ani.
Ai jucat pe fostul GameMode LinkMania RolePlay ? Da.
De cat timp joci SAMP ? De mai bine de 5 ani.
Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD ? Cate as putea, 3 - 4, poate mai mult.
Poza cu /statshttp://imgur.com/cGUsTZL
Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti ? Daca da, in care ? : Nu, nu am mai fost. Decat pe vechiul GM.
In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune ? Daca da, din care ? : Nu, nu fac.
Ai mai fost vreodata membru al LSPD  ? Daca da, cand ? : Da, pe vechiul GM, in jur de 5 luni, dupa s-a inchis Server-ul.
Explica de ce doresti sa te alaturi acestei Factiuni cat mai detaliat : Deoarece am mai fost membru, m-am adaptat si am inteles regulamentul si modul sa de aplcicare, in trecut nu am avut nicio plangere legata de abuzul comenzilor sau lipsa de RP in actiuni si consider ca sunt capabil pentru acest post. Am inteles cum stau treburile si consider ca as putea fi de folos.

Link to comment

Informatii Personale:

  • Nume: Deep
  • Prenume: Marcelo
  • Sex: Masculin
  • Varsta : 25
  • Data nasterii: 06-09-1988
  • Etnicitate: Britanica
  • Adresa domiciliului: Groove Street, nr. 13
  • Numar de telefon: 630179
  • Locul nasterii: Los Santos
  • Inaltime: 1.80
  • Greutate: 75kg

 Informatii de Adecvare 

  • Educatie: Academia de ofiteri de politie San Fiero + Liceul si gimnaziul in acelasi oras.
  • Loc de munca actual: Taximetrist
  • Locuri de munca anterioare: -
  • Detineti un permis de conducere valabil?: Da
  • Aveti antecedente penale?: Nu
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul: Nu
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: Nu
  • Ati mai fost angajat al LSPD?: Nu
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?: Nu
  • Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?:
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter : Pentru a reduce rata criminalitatii in Los Santos.
  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Preferabil Interventii Rapide, dar si Rutiera daca prima optiune este irealizabila.

Declaratia Aplicantului

Eu, Marcelo_Deep, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, Marcelo_Deep, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.


 (( Out of Character ))

  • Sex: Masculin
  • Varsta: 20
  • Level In Game:  1 acum, 2 rapid
  • Localitate: Caracal
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate: Nu
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: 3-4 ani
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?:Da
  • De cat timp joci SAMP?: 3-4 ani
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: 4-5
  • Poza cu /stats: http://i.imgur.com/F1rJei5.jpg
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?: Da, News + TCC
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?: Nu
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?: Nu
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: Vreau sa fac un roleplay placut cu ceilalti membri ai comunitatii si sa las impresia ca politia este prietenul lor, nu dusmanul lor, asa cum au impresia acum.
Link to comment

 

9AfhkGn.png

 

 Informatii Personale:

  • Nume: Matis
  • Prenume: Bogdan
  • Sex: Masculin
  • Varsta : 27
  • Data nasterii: 29.04.1986
  • Etnicitate: Romana
  • Adresa domiciliului: Vinewood nr. 13
  • Numar de telefon: 932966
  • Locul nasterii: Los Santos
  • Inaltime: 187 cm
  • Greutate: 74 Kg

 Informatii de Adecvare 

  • Educatie: Academia de politie San Fierro
  • Loc de munca actual: Sanitary Andreas
  • Locuri de munca anterioare: -
  • Detineti un permis de conducere valabil?: Da
  • Aveti antecedente penale?: Nu
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul: Nu
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: Nu
  • Ati mai fost angajat al LSPD?: Nu
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?: Nu
  • Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?: -
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter : Este visul meu de cand am terminat liceul, tocmai din acest motiv am mers la Academia de politie din San Fierro, sunt un om disciplinat si un sofer excelent, sunt convins ca aici este locul meu. 
  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Rutiera

Declaratia Aplicantului

Eu, Matis Bogdan, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, Matis Bogdan, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.

 (( Out of Character ))

  • Sex: M
  • Varsta: 18
  • Level In Game: 2 (10/12)
  • Localitate: Cluj-Napoca
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate: Nu
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: SA-MP am jucat de prima data cand s-a deschis pe LinkMania, inainte sa fie modul GodFather
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?: Da
  • De cat timp joci SAMP?: Cativa ani buni, nu stiu sigur
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: Nu stiu sa spun exact, nu vreau sa mint, cat imi permite timpul
  • Poza cu /stats: ((http://img855.imageshack.us/img855/308/r9ru.png%C2%A0))
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?: Am fost in LSPD pe versiunea trecuta (o perioada si lider la dep. rutier)
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?: Nu
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?: Da, pe versiunea trecuta
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: Pentru ca imi place Role-Play-ul din politie, imi place sa patrulez prin oras si sa "am grija" de el, imi place ca este o factiune organizata si totul este la locul lui, si colegii care sar in ajutor de oricate ori este nevoie.
Link to comment
Informatii Personale:
 
Nume: Versetti
Prenume: Rico
Sex: Masculin
Varsta : 25 ani
Data nasterii: 07/06/1988
Etnicitate: Mexican
Adresa domiciliului: VineWood,Nr.25,Los Santos
Numar de telefon: 847263
Locul nasterii: Spitalul "All Saints" Los Santos
Inaltime: 182 cm
Greutate: 70 kg
 
 Informatii de Adecvare 
Educatie: Scoala numarul 71 Los Santos, Liceul "Saint Flores" Las Venturas, Facultatea de Drept "Oxford" Las Venturas, sectia Drept Penal.
Loc de munca actual: Somer
Locuri de munca anterioare: Am detinut propria mea firma de contabilitate dar dupa 2 ani de activitate am dat faliment.
Detineti un permis de conducere valabil?: Da
Aveti antecedente penale?: Nu
Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul: Nu
Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: Nu
Ati mai fost angajat al LSPD?: Nu
V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?: Nu
Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?: -
Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter : De cand eram mic copil am avut niste probleme in familie destul de grave si pe o perioada destul de lunga am avut probleme psihice;Familia mea a suferit un atac terorist,mama mea a fost violata dupa ucisa iar tatal meu chinuit pana nu a mai rezistat si s-a stins din viata;in timp ce io eram in debara si ma uitam cum suferea familia mea si nu am fost in stare sa fac nimic,sa ii ajut.Din momentul acela am promis ca acesti oameni nu trebuie sa "zbrude" liberi prin societate si sa faca astfel de gesturi totaal periculoase pentru cetatenii lipsiti de putere.Acele momente mi-a dat un "vant" de la spate ca trebuie sa fac tot ce mie posibil,sa tocesc cartea si sa ajung undeva departe incat sa am posibilitatea sa imi depun CV-ul la LSPD.
Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Rutiera
 
Declaratia Aplicantului
 
Eu, Rico Versetti, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu,Rico Versetti, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.
 
 
 (( Out of Character ))
Sex: Masculin
Varsta: 18 ani
Level In Game: 1
Localitate: Bucuresti
Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate: Nu
De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: De 2 ani, inainte sa se fi inchis
Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?:Da
De cat timp joci SAMP?: Iunie,2010
Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: 5 ore
Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?: Pe actualul mod, nu
In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?: Nu
Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?: Inainte de a fi inchis, am fost membru LSPD o data.
Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: Doresc sa devin membru LSPD deoarece am foarte mare experienta in aceasta factiune,am fost lider pe alte servere unde am reusit impreuna cu alti playeri sa fac actiuni roleplay foarte frumoase. In momentul de fata doresc sa ma alatur acestei factiuni pentru a o aduce la nivelul de sus,sa ajut cum stiu io mai bine si sa ajungem cum eram si pe vremuri.

 

Link to comment
Guest Sedrik

 

 

9AfhkGn.png

 

 Informatii Personale:

  • Nume: Rashid
  • Prenume: Cotto
  • Sex: Masculin
  • Varsta : 26 
  • Data nasterii:  16.07.1987
  • Etnicitate: Americana
  • Adresa domiciliului: El Corona numarul 14.
  • Numar de telefon:  756714

 

  •  
  • Locul nasterii: Los Santos
  • Inaltime: 1.81
  • Greutate: 96 kg.

 

 Informatii de Adecvare 

  • Educatie: Departamentul de Politie Las Venturas , sectia Rutiera.
  • Loc de munca actual: Momentan somer.
  • Locuri de munca anterioare: Patron la o institutie importanta Las Venturas.
  • Detineti un permis de conducere valabil?: Da.
  • Aveti antecedente penale?: Nu.
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul: Nu , nu am fost.
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: N.
  • Ati mai fost angajat al LSPD?: Nu.
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?: Nu.
  • Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?: -
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter : Deoarece am o pregatire fizica excelenta si sunt educat si format in meseria asta , am destula experienta si doresc sa apar orasul Los Santos.
  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Rutiera.

Declaratia Aplicantului

Eu, [Rashid Cotto], recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, [Nume Prenume], de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.


 (( Out of Character ))

  • Sex: Masculin.
  • Varsta: 24.
  • Level In Game: 1 , acum m-am reapucat.
  • Localitate: Calarasi.
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate: Nu.
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: De foarte mult timp , am jucat si in versiunea anterioara.
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?: Da.
  • De cat timp joci SAMP?: Cinci ani.
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: In jur de opt
  • Poza cu /stats: http://i.imgur.com/Y77NHn9.png

     

  •  
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?: Tow Car Company , Emergency Medical Services etc..
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?: Nu .
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?: Da , in versiunea anterioara.
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: Deoarece am avut Lider LSPD pe mai multe comunitati , functii in Staff si vreau sa ajut cu ce pot aceasta factiune implictit comunitatea prin serverul de Roleplay sa ajunga unde a fost odata.

 

 

 

Link to comment

 

 

 

 Informatii Personale:

  • Nume: Alvaro
  • Prenume: Garcia
  • Sex: Masculin
  • Varsta: 28
  • Data nasterii: 03/11/1985
  • Etnicitate: Portughez
  • Adresa domiciliului: Mullholand 50
  • Numar de telefon: 507233
  • Locul nasterii: Angra do Heroismo, Portugalia.
  • Inaltime: 1.83
  • Greutate: 75 Kg

 Informatii de Adecvare 

  • Educatie: Avalon Elementary School,Hunters Creek Middle School,Boone High School,Florida Tech University (sectia- Military).
  • Loc de munca actual: Somer.
  • Locuri de munca anterioare: Sweeper.
  • Detineti un permis de conducere valabil?: Da.
  • Aveti antecedente penale?: Nu.
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Nu.
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: Nu.
  • Ati mai fost angajat al LSPD?: Nu.
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?: Nu.
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter: Doresc sa devin un om al legii deoarece vad multi oameni care fura, se drogheaza, violeaza alte persoane. Sunt pasionat de aceasta meserie deoarece imi plac foarte mult actiunilor lor mai ales celor din S.W.A.T . De cand eram mic visam sa ajung un mare politist, respectat si cunoscut in acest oras. Imi place sa vad orasul asigurat, hotii, drogatii si toti oamenii care doresc raul altor persoane sa fie pedepsiti crunt. Niste prieteni de-ai mei au reusit sa ajunga politisti si imi povesteau cateodata ce mai faceau pe la lucru, cateodata imi povesteau lucruri amuzante insa eu eram impresionat de ceea ce spunea. Repet, doresc sa devin un politist pentru a asigura acest oras de crime si toate cele. Tatal meu a fost un politist bun prin Italia. Era foarte cunoscut. El era foarte intelegator, cateodata agresiv si nu ii placea glumele proaste, ma refer, o farsa, un apel fals. Ii placea foarte mult sa stea cu mine si sa-mi povesteasca ce a facut pe la servici, cum a dat amenzi si toate cele. Aceste cuvinte ale tatalui meu m-au impresionat si incerc si eu sa o iau pe urmele lui pentru a fi respectat si cunoscut in orasul acesta, Los Santos. Mamei mele ii placea foarte mult sa-mi povesteasca cum e sa muncesti daca esti politist, imi dadea exemplele tatalui meu de fiecare data si sunt mandru ca mi le-au dat si sunt mandru de mine insumi ca am ajuns sa aplic pentru o meserie atat de frumoasa.
  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Rutiera.

Declaratia Aplicantului

Eu, Alvaro Garcia, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in

aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, Alvaro Garcia, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de

mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta.

Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt

adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat

catre un proces penal.

 (( Out of Character ))

  • Sex: Masculin.
  • Varsta: 18
  • Level In Game: 3
  • Localitate: Buzau
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut?: Nu.
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: 3 ani.
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?: Da.
  • De cat timp joci SAMP?: 3 ani.
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: Depinde.
  • Poza cu /stats: http://img405.imageshack.us/img405/9889/doi.png
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti?: Nu.
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune?: Nu.
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD?: Nu.
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: In primul rand, doresc sa fac parte din aceasta institutie Guvernamentala deoarece vreau sa fac ceva pentru acest oras. Constientizez faptul ca este un oras sa spun asa dificil din multe puncte de vedere, in primul rand prin criminalitatea cresucta in unele zone ale orasului, care din pacate creste in continuarea, iar in al doilea rand pentru violenta iesita din comun a cetatenilor. Poate ca si societatea actuala este de vina pentru aceste aspecte insa eu doresc sa schimb pe cat posibil aceasta situatie. Iar pentru acest lucru sunt dispus sa-mi dau toata daruirea si priceperea in cadrul aceste institutii, iar cu ajutorul colegiilor si a tuturor celor ce favorizeaza implicarea LSPD in oras, sper sa facem o treaba buna, de fapt sa continuam ce ati facut pana acum, cu ajutorul meu. Nu in ultimul rand vreau sa precizez faptul ca am mai avut in gand sa aplci pentru aceasta institutie insa nu m-am simtit in stare, iar acum cred ca este momentul prielnic pentru a face acest lucru. De mic am avut un spirit civic ce ma caracterizeaza pe deplin, si de aceea vreau ca acest aspect la comportamentului meu sa fie dezvoltat si devoalat in actiunile ce urmeaza sa le intretin alaturi de viitori mei colegi. Calitatile pe care le detin sunt unele care ma vor ajuta pe parcursul activitatii mele in LSPD,si vreau sa le valorific de cate ori este nevoie, si cat mai des posibil.

 

Link to comment
Guest Askhanar

9AfhkGn.png

 

 Informatii Personale:

  •     Nume: Alex
  •     Prenume: Mercer
  •     Sex: Masculin
  •     Varsta : 20
  •     Data nasterii: 06.09.1993
  •     Etnicitate: Americana
  •     Adresa domiciliului: Los Santos, Idlewood, nr. 09.
  •     Numar de telefon: 967417
  •  
  •  
  •      
  •     Locul nasterii: Spitalul "All Saints" Los Santos
  •     Inaltime: 1.70
  •     Greutate: 67 kg.

 

 Informatii de Adecvare

  •     Educatie: Departamentul de Politie Las Venturas , sectia Rutiera.
  •     Loc de munca actual: Taximetrist.
  •     Locuri de munca anterioare: Sweeper.
  •     Detineti un permis de conducere valabil?: Da.
  •     Aveti antecedente penale?: Nu.
  •     Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul: Nu , nu am fost.
  •     Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: Nu.
  •     Ati mai fost angajat al LSPD?: Nu.
  •     V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?: Nu.
  •     Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?: -
  •     Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter : Deoarece am un motiv bine intemeiat si anume ca de mic copil imi doream sa ajung un politist cinstit si bine cunoscut in oras.Am sa patrulez orasul in lung si in lat pana ma asigur ca ordinea si linistea incep sa-si faca simtita prezenta.
  •     Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Rutiera.

Declaratia Aplicantului

Eu, [Alex Mercer], recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, [Alex Mercer], de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.


 (( Out of Character ))

  •     Sex: Masculin.
  •     Varsta: 20.
  •     Level In Game: 2 , m-am reapucat de cateva zile.
  •     Localitate: Braila.
  •     Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate: Nu.
  •     De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: Cam 3 ani ( de prin 2010 nov ) , am jucat si in versiunea anterioara.
  •     Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?: Da.
  •     De cat timp joci SAMP?: SAMP, De cand a aparut | RP de vreo 3-4 ani.
  •     Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: in jur de 5-6 depinde si cum imi asez timpu'
  •     Poza cu /stats: Click
  •  
  •     
  •     Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?: Tow Car Company.
  •     In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?: Nu .
  •     Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?: Da dar cu mult in urma.
  •     Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: Deoarece stiu ca aveti nevoie de personal si mi-ar face o deosebita placere sa ma alatur LSPD pentru ca imi doresc acest 'job', si mi-am spus ca macar in joc sa fiu 'politai' :))

 

Link to comment
Guest Vallentine_Viceroy

Informatii Personale:

  • Nume: Viceroy
  • Prenume: Vallentine
  • Sex: Masculin
  • Varsta : 25
  • Data nasterii: 10.02.1988
  • Etnicitate: Engleza
  • Adresa domiciliului: Sunset St, Los Santos
  • Numar de telefon: 929136
  • Locul nasterii: Spitalul Los Santos, Los Santos
  • Inaltime: 1,86
  • Greutate: 80 Kg


 Informatii de Adecvare 

  • Educatie: Avalon Elementary School,Hunters Creek Middle School,Boone High School, San Fierro Officers Academy (Sectia- Millitary)
  • Loc de munca actual: Gunoier
  • Locuri de munca anterioare: -
  • Detineti un permis de conducere valabil?: Da
  • Aveti antecedente penale?: Nu
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul: Nu
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: Nu
  • Ati mai fost angajat al LSPD?: Nu
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?: Nu
  • Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?:-
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter :

    A fi politist este o responsabilitate foarte mare. Ma consider o persoana responsabila si capabila de a fi un ofiter de politie. Mereu atent, vigilent si cu reflexele pregatite. Artele martiale au jucat un rol important in conturarea personalitatii mele: sunt disciplinat, atent si respectuos cu cei din jurul, indiferent de rangul lor. De asemene, mentionez faptul ca practicand artele martiale de 12 ani, Ashihara Karate, am deprins calitati de autoaparare si imobilizare a adversarului. Astfel de calitati cred ca trebuie sa existe neaparat in arsenalul unui politist, pe langa arma din dotare. Mereu se vor ivi situatii neasteptate si indivizi imprevizibili iar atunci reflexele si gandirea rapida sunt asii din maneca mea. Pe langa calitatile de autoaparare am si o capacitate de precizie de aruncat obiecte (stele shuriken, cutite kunai), folosirea anumitor arme precum nunjack, katana si bong. Mai mult decat atat, preciziea mea de a trage cu arma este una foarte buna, conform spuselor celor de la academie. Toate acestea cred ca sunt necesare unui politist care este mereu gata de actiune si devotat profesiei sale si apararii celor din jurul sau, fie ca este vorba de civili sau colegi de breasla.
     
  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Interventii rapie (S.W.A.T)


Declaratia Aplicantului

Eu, Vallentine Viceroy, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, Vallentine Viceroy, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.



 (( Out of Character ))

  • Sex: Masculin
  • Varsta: 19
  • Level In Game: 1
  • Localitate: Tirgu Neamt
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate: Nu
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: De vreo 3-4 ani, dar am avut o perioada de inactivitate plus o perioada in care toate conturile de pe LinkMania au fost sterse (sau ceva de genul) si nu mi-am mai putut recupera contul principal.
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?: Da, foarte mult in jur de 1 an
  • De cat timp joci SAMP?: De vreo 3-4 ani
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: 3-4-5 ore. Ar depinde si de zi
  • Poza cu /stats:  http://imageshack.us/photo/my-images/202/fhll.png/
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?: Am fost pe fostul gamemode in Politie si Spital
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?: Nu
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?: Da, pe fostul gamemode
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: E o factiune interesanta si mereu e bine sa te intorci "acasa". Am jucat si e fain in LSPD, mai ales ca e si RP si RP-ul e stilul meu preferat de joc, iti pune imaginatia in miscare. E super sa mergi cu colegii pe "teren", sa faci filaje, sa ai interventii rapide, sa prinzi criminali si gangsteri. Intr-un cuvant, e foarte palpitant.

 

Link to comment

 

Informatii Personale:

  • Nume: Viceroy
  • Prenume: Vallentine
  • Sex: Masculin
  • Varsta : 25
  • Data nasterii: 10.02.1988
  • Etnicitate: Engleza
  • Adresa domiciliului: Sunset St, Los Santos
  • Numar de telefon: 929136
  • Locul nasterii: Spitalul Los Santos, Los Santos
  • Inaltime: 1,86
  • Greutate: 80 Kg

 Informatii de Adecvare 

  • Educatie: Avalon Elementary School,Hunters Creek Middle School,Boone High School, San Fierro Officers Academy (Sectia- Millitary)
  • Loc de munca actual: Gunoier
  • Locuri de munca anterioare: -
  • Detineti un permis de conducere valabil?: Da
  • Aveti antecedente penale?: Nu
  • Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul: Nu
  • Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: Nu
  • Ati mai fost angajat al LSPD?: Nu
  • V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?: Nu
  • Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?:-
  • Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter :

    A fi politist este o responsabilitate foarte mare. Ma consider o persoana responsabila si capabila de a fi un ofiter de politie. Mereu atent, vigilent si cu reflexele pregatite. Artele martiale au jucat un rol important in conturarea personalitatii mele: sunt disciplinat, atent si respectuos cu cei din jurul, indiferent de rangul lor. De asemene, mentionez faptul ca practicand artele martiale de 12 ani, Ashihara Karate, am deprins calitati de autoaparare si imobilizare a adversarului. Astfel de calitati cred ca trebuie sa existe neaparat in arsenalul unui politist, pe langa arma din dotare. Mereu se vor ivi situatii neasteptate si indivizi imprevizibili iar atunci reflexele si gandirea rapida sunt asii din maneca mea. Pe langa calitatile de autoaparare am si o capacitate de precizie de aruncat obiecte (stele shuriken, cutite kunai), folosirea anumitor arme precum nunjack, katana si bong. Mai mult decat atat, preciziea mea de a trage cu arma este una foarte buna, conform spuselor celor de la academie. Toate acestea cred ca sunt necesare unui politist care este mereu gata de actiune si devotat profesiei sale si apararii celor din jurul sau, fie ca este vorba de civili sau colegi de breasla.

     

  • Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Interventii rapie (S.W.A.T)

Declaratia Aplicantului

Eu, Vallentine Viceroy, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, Vallentine Viceroy, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.

 (( Out of Character ))

  • Sex: Masculin
  • Varsta: 19
  • Level In Game: 1
  • Localitate: Tirgu Neamt
  • Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate: Nu
  • De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: De vreo 3-4 ani, dar am avut o perioada de inactivitate plus o perioada in care toate conturile de pe LinkMania au fost sterse (sau ceva de genul) si nu mi-am mai putut recupera contul principal.
  • Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?: Da, foarte mult in jur de 1 an
  • De cat timp joci SAMP?: De vreo 3-4 ani
  • Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: 3-4-5 ore. Ar depinde si de zi
  • Poza cu /stats:  http://imageshack.us/photo/my-images/202/fhll.png/
  • Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?: Am fost pe fostul gamemode in Politie si Spital
  • In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?: Nu
  • Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?: Da, pe fostul gamemode
  • Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: E o factiune interesanta si mereu e bine sa te intorci "acasa". Am jucat si e fain in LSPD, mai ales ca e si RP si RP-ul e stilul meu preferat de joc, iti pune imaginatia in miscare. E super sa mergi cu colegii pe "teren", sa faci filaje, sa ai interventii rapide, sa prinzi criminali si gangsteri. Intr-un cuvant, e foarte palpitant.

 

 

Domnule Valentine Viceroy va anuntam ca C.V-ul dumneavoastra a fost acceptat,va rugam ca in cel mai scurt timp sa va prezentati la sectia de politia los santos pentru interviu.

 

9AfhkGn.png

 

 Informatii Personale:

  •     Nume: Alex
  •     Prenume: Mercer
  •     Sex: Masculin
  •     Varsta : 20
  •     Data nasterii: 06.09.1993
  •     Etnicitate: Americana
  •     Adresa domiciliului: Los Santos, Idlewood, nr. 09.
  •     Numar de telefon: 967417
  •  
  •  
  •      
  •     Locul nasterii: Spitalul "All Saints" Los Santos
  •     Inaltime: 1.70
  •     Greutate: 67 kg.

 

 Informatii de Adecvare

  •     Educatie: Departamentul de Politie Las Venturas , sectia Rutiera.
  •     Loc de munca actual: Taximetrist.
  •     Locuri de munca anterioare: Sweeper.
  •     Detineti un permis de conducere valabil?: Da.
  •     Aveti antecedente penale?: Nu.
  •     Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul: Nu , nu am fost.
  •     Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: Nu.
  •     Ati mai fost angajat al LSPD?: Nu.
  •     V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD?Daca da, cand?: Nu.
  •     Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?: -
  •     Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter : Deoarece am un motiv bine intemeiat si anume ca de mic copil imi doream sa ajung un politist cinstit si bine cunoscut in oras.Am sa patrulez orasul in lung si in lat pana ma asigur ca ordinea si linistea incep sa-si faca simtita prezenta.
  •     Pentru ce departament optati ( Rutiera/Criminalistica/Interventii rapide[s.W.A.T]: Rutiera.

Declaratia Aplicantului

Eu, [Alex Mercer], recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, [Alex Mercer], de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.

 (( Out of Character ))

  •     Sex: Masculin.
  •     Varsta: 20.
  •     Level In Game: 2 , m-am reapucat de cateva zile.
  •     Localitate: Braila.
  •     Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate: Nu.
  •     De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: Cam 3 ani ( de prin 2010 nov ) , am jucat si in versiunea anterioara.
  •     Ai jucat pe fostul gamemode LinkMania RolePlay?: Da.
  •     De cat timp joci SAMP?: SAMP, De cand a aparut | RP de vreo 3-4 ani.
  •     Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: in jur de 5-6 depinde si cum imi asez timpu'
  •     Poza cu /stats: Click
  •  
  •     
  •     Ai mai fost vreodata membru al unei factiuni oficiale in trecut sau esti? Daca da, in care?: Tow Car Company.
  •     In momentul de fata faci parte dintr-o alta factiune? Daca da, din care?: Nu .
  •     Ai mai fost vreodata membru al LSPD ?Daca da, cand?: Da dar cu mult in urma.
  •     Explica de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni cat mai detaliat: Deoarece stiu ca aveti nevoie de personal si mi-ar face o deosebita placere sa ma alatur LSPD pentru ca imi doresc acest 'job', si mi-am spus ca macar in joc sa fiu 'politai' :))

 

Domnule Alex Mercer,va anuntam ca C.V-ul dumneavoastra a fost acceptat si va rugam sa va prezentati in cel mai scurt timp la sectia de politie los santos pentru interviu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...