Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Lex_Dawson

[Sugestie]Lex_Dawson

Recommended Posts

Guest Lex_Dawson

Job Camionagiu

 

1. Sa fie adaugate tirurile.

2. Sa putem incarca dubele cu mai multe produse. ( ex. : 150 )

 

 

Bani castigati

 

1. Atunci cand castigam niste bani sa nu ii mai primim la payday ci pe loc.

 

 

Rent car

 

1. Daca se poate,sa nu mai inchiriem masini totdeauna cu comanda /rentcar,ci automat,atunci cand dai /start sa-ti ia si $50 pe rent.

 

 

Taximetrist

 

1. Atunci cand iti iei job-ul acesta sa-ti apara si o misiune cand dai /fare.Ca in momentul de fata niciun player nu are nevoie de taxi.

Link to comment

Cu jobul de camionagiu sunt de acord, sar castiga mai bn . 

Spun asta pentru k si in real life jobul de camionagiu/tirist se castiga bine . 

 

Bani castigati este bine sa ii primim la payday cum este acum, pentru k tu dak muncesti primesti bani lunar pe card..... Deci, contra . 

 

Si despre celelalte doua nu am nici o parere, imi sunt indiferente 

Link to comment

Job Camionagiu

 

1. Sa fie adaugate tirurile.

2. Sa putem incarca dubele cu mai multe produse. ( ex. : 150 )

 

 

Bani castigati

 

1. Atunci cand castigam niste bani sa nu ii mai primim la payday ci pe loc.

 

 

Rent car

 

1. Daca se poate,sa nu mai inchiriem masini totdeauna cu comanda /rentcar,ci automat,atunci cand dai /start sa-ti ia si $50 pe rent.

 

 

Taximetrist

 

1. Atunci cand iti iei job-ul acesta sa-ti apara si o misiune cand dai /fare.Ca in momentul de fata niciun player nu are nevoie de taxi.

 

 

Pt jobul de camionagiu eu sunt pro pentru propunerile tale..

La propunerea cu banii castigati sunt contra deoarece tu nu lucrezi cu "ziua" ci ai un contract de munca si primesti banii la salariu..Din punctul meu de vedere asa e mult mai RP, sa primesti banii la payday nu pe loc...

La rent sunt contra deoarece pentru a inchiria o masina iti trebuie un contract, /rentcar tine loc de acel contract :D

La taximetrist sunt pro mai ales ca suntem 10 pe server constant pentru moment..

Link to comment

Camionagiu - " ceva cu care poti sa circuli mai rapid // exemplu vechile masini "  // pro pentru cutii

Banii castigati - Contra // Dupa ce muncesti, si iti faci toata treaba , seful tau iti da toti banii o data // nu pe rand

Rent car - contra // e bine si asa

Taximetrist - contra // ar fi mai bine, sa se adauge ca factiune

Link to comment

1. La job-ul cu camionagiul sunt pro, imi place ideea.

2. Total contra, eu daca sunt pe munte ic de unde imi vin banii la pay day? Din cer? Ti lene sa mergi la ATM?

3. E bun sistemul facut pana acum, deci Contra.

4. De ce sa faci curse cu taxi-ul? Poate cu autobuzul, oricum ar fi mai bine sa se faca factiune dupa cum a spus si Baciu. Contra

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...