Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Gabriel P.

Nemulţumirile jucătorilor.

Recommended Posts

Inca o mare nemultumire: Vicenzo Montana sta in fiecare seara AFK si nu pateste nimic, cred ca isi lasa caracterul sa innoate in larg si gata. El la ora 10 dimineata e online, la ora 15 cand revin de la scoala e online, seara inainte sa ma culc si eu e online...

1.Aici ii dau dreptate lui FilareT,acceiasi problema o am si eu,lasa caracterul AFK,nu stiu cum si ce face.

2.In am doilea rand a fost de 5 ori sanctionat in legatura cu forumul,deci este recidivist si ia numai cate 30 de minute ajail,daca vi se pare normal,nou chiar nu n-i se pare.

Link to comment

Inca o mare nemultumire: Vicenzo Montana sta in fiecare seara AFK si nu pateste nimic, cred ca isi lasa caracterul sa innoate in larg si gata. El la ora 10 dimineata e online, la ora 15 cand revin de la scoala e online, seara inainte sa ma culc si eu e online...

1.Aici ii dau dreptate lui FilareT,acceiasi problema o am si eu,lasa caracterul AFK,nu stiu cum si ce face.

2.In am doilea rand a fost de 5 ori sanctionat in legatura cu forumul,deci este recidivist si ia numai cate 30 de minute ajail,daca vi se pare normal,nou chiar nu n-i se pare.

Si eu le dau dreptate, mai ales cum a sus lee la punctul 2, nu ni se pare corect sa ai 5 plangeri si sa iei doar jail... sau prison, pentru k el oricum sta afk si iti ispaseste pedeapsa ... 

Link to comment

Dupa cum puteti vedea si voi, Vicenzo Montana surpriza, a facut deja nivel 7. Ieri abea ce facuse nivel 6, iar el astazi e deja 7... Ar trebui sa primeasca vreo 2 nivele in minus pentru afk peste seara atunci cand nu sunt admini online ca sa il verifice.

 

Nemultumirea mea mai pe scurt: Nu-mi place ca unii tot stau afk desi s-a adaugat sistem anti afk. Maine dimineata la ora 6 cand ma trezesc ca sa plec la scoala pariu ca e online, voi incerca sa fac o poza pentru a va demonstra.

Link to comment

Dupa cum puteti vedea si voi, Vicenzo Montana surpriza, a facut deja nivel 7. Ieri abea ce facuse nivel 6, iar el astazi e deja 7... Ar trebui sa primeasca vreo 2 nivele in minus pentru afk peste seara atunci cand nu sunt admini online ca sa il verifice.

 

Nemultumirea mea mai pe scurt: Nu-mi place ca unii tot stau afk desi s-a adaugat sistem anti afk. Maine dimineata la ora 6 cand ma trezesc ca sa plec la scoala pariu ca e online, voi incerca sa fac o poza pentru a va demonstra.

Salut!

Mestere lasa-l pe el sa aibe lvl 7,oricum nu este bagat de nimeni pe server in seama,mai ales ca a facut 6 advertismente de la admini.

Asta sa fie norocul lui.Si acuma deaia numai putem noi sa jucam ca sta el afk sa vedem unde va ajunge.

Sincer sa fiu la 6 advertismente eu ii dadeam ban 10-15 zile poate asa se calma.

Link to comment

Dupa cum puteti vedea si voi, Vicenzo Montana surpriza, a facut deja nivel 7. Ieri abea ce facuse nivel 6, iar el astazi e deja 7... Ar trebui sa primeasca vreo 2 nivele in minus pentru afk peste seara atunci cand nu sunt admini online ca sa il verifice.

 

Nemultumirea mea mai pe scurt: Nu-mi place ca unii tot stau afk desi s-a adaugat sistem anti afk. Maine dimineata la ora 6 cand ma trezesc ca sa plec la scoala pariu ca e online, voi incerca sa fac o poza pentru a va demonstra.

Salut!

Mestere lasa-l pe el sa aibe lvl 7,oricum nu este bagat de nimeni pe server in seama,mai ales ca a facut 6 advertismente de la admini.

Asta sa fie norocul lui.Si acuma deaia numai putem noi sa jucam ca sta el afk sa vedem unde va ajunge.

Sincer sa fiu la 6 advertismente eu ii dadeam ban 10-15 zile poate asa se calma.

Da... nu il baga nimeni in seama.. dar imd el o sa isi ea biz, masina, casa.... pentru k are bani... sectiunea de plangeri este prlina cu numele lui. Nu este nici o plangere in care sa nu ii fie folosit numele . Astazi chiar si akiro ia dat kick pentru afk... insa nu se ia masuri impotriva lui . Eu nu spun sa iei ban.... insa un level mai jos si niste bani retrasi cred k lar calma ..... . 

Link to comment

 

Dupa cum puteti vedea si voi, Vicenzo Montana surpriza, a facut deja nivel 7. Ieri abea ce facuse nivel 6, iar el astazi e deja 7... Ar trebui sa primeasca vreo 2 nivele in minus pentru afk peste seara atunci cand nu sunt admini online ca sa il verifice.

 

Nemultumirea mea mai pe scurt: Nu-mi place ca unii tot stau afk desi s-a adaugat sistem anti afk. Maine dimineata la ora 6 cand ma trezesc ca sa plec la scoala pariu ca e online, voi incerca sa fac o poza pentru a va demonstra.

Salut!

Mestere lasa-l pe el sa aibe lvl 7,oricum nu este bagat de nimeni pe server in seama,mai ales ca a facut 6 advertismente de la admini.

Asta sa fie norocul lui.Si acuma deaia numai putem noi sa jucam ca sta el afk sa vedem unde va ajunge.

Sincer sa fiu la 6 advertismente eu ii dadeam ban 10-15 zile poate asa se calma.

Da... nu il baga nimeni in seama.. dar imd el o sa isi ea biz, masina, casa.... pentru k are bani... sectiunea de plangeri este prlina cu numele lui. Nu este nici o plangere in care sa nu ii fie folosit numele . Astazi chiar si akiro ia dat kick pentru afk... insa nu se ia masuri impotriva lui . Eu nu spun sa iei ban.... insa un level mai jos si niste bani retrasi cred k lar calma ..... . 

Ce bani sa aibe cand el saracu nu are nici o factiune?

Link to comment

Vicenzo Montana ... am avut si eu probleme cu el si facea Refuz-RP.. Intra cu masina in mine sa imi zica nu stiu ce OOC. =]]

 

Silver Avicii , il injur putin in fata la PD si vad ca scoate Deagle-ul si trage in masina fara nici o problema baiatuu .. Mai este si Testers.

 

Multi altii.. intra in tine cu masina si nici Rp nu fac.

 

O sa ajunga serverul asta vai de mama lui , nu mai era cum era inainte LMRP. Imi e urat sa intru pe server , nu se face RolePlay deloc. Astia din PD sunt vai de capu lor..

 

Bai baiatule, esti cu sorcova? Cand ne-am intalnit noi in faca la PD si m-ai injurat? Si de unde sa scot eu deagle? Vezi ca logul se poate verifica oricand, e foarte mic. Ai grija ce acuzatii faci ca sa nu ne suparam! 

Link to comment

Buna seara!Am dechis sa redeschidem subiectul nemultumirilor.

O mica/mare problema este ceea cu cazinoul.

Ati facut o mare greseala atunci cand ati facut treaba cu cazinoul,deoarece pana acuma doua zile economia era foarte scazuta pe server.Dintro data sa umplut serveru de masini:Bullet,Sultan,NRG etc.

Ganditiva si voi la playeri care au jucat atata sa faca un ban, si altii care intra in cateva ore si au milioane.Daca vi se pare OK e problema voastra,dar in ce priveste serverul,puteti sa nu il mai numiti LinkMania RolePlay(HARD).Multi jucatori deja incep sa paraseasca comunitate.

Aveti doua posibilitati:

1.Mariti economia pe server(payday),unde sa fie toti la accelasi nivel.

sau

2.Ramaneti asa doar cativa oameni.

Link to comment

Sunt de acord cu lee nu mi se pare normal ca uni sa se imbogateasca peste noapte iar alti sa stea sa faca cu truker'ul ore intregi pentru 1.000 ....dintr'o data Bullet, Sultan, NRG ...la aceeasi persoana:| ....este foarte dubios...si nemultumitor...bullet 180.000, Sultan 99.000 si NRG 150.000 ...mai ganditiva odata..pe ce ca sunt putin playeri ...ii alungam si pe aia...?
 

Link to comment

Sunt de acord cu lee nu mi se pare normal ca uni sa se imbogateasca peste noapte iar alti sa stea sa faca cu truker'ul ore intregi pentru 1.000 ....dintr'o data Bullet, Sultan, NRG ...la aceeasi persoana:| ....este foarte dubios...si nemultumitor...bullet 180.000, Sultan 99.000 si NRG 150.000 ...mai ganditiva odata..pe ce ca sunt putin playeri ...ii alungam si pe aia...?

 

 

Salut.

 

Ţin să te contrazic. Nu apar aceste vehicule la acelaşi jucător. Deja am început să iau măsuri în legătura cu asta, respectiv prin a pune o limită la pariu. Şi măsurile luate nu se opresc aici.

Link to comment

Sunt de acord cu lee nu mi se pare normal ca uni sa se imbogateasca peste noapte iar alti sa stea sa faca cu truker'ul ore intregi pentru 1.000 ....dintr'o data Bullet, Sultan, NRG ...la aceeasi persoana:| ....este foarte dubios...si nemultumitor...bullet 180.000, Sultan 99.000 si NRG 150.000 ...mai ganditiva odata..pe ce ca sunt putin playeri ...ii alungam si pe aia...?

 

 

Salut.

 

Ţin să te contrazic. Nu apar aceste vehicule la acelaşi jucător. Deja am început să iau măsuri în legătura cu asta, respectiv prin a pune o limită la pariu. Şi măsurile luate nu se opresc aici.

Neatza!

Tine sa te contrazic si eu deja este prea tarziu.Masinile au fost cumparate,acum ce vei face le vei lua masinile inapoi?Nu cred...

Link to comment

Neatza!

 

 

 

 

Salut.

 

Ţin să te contrazic. Nu apar aceste vehicule la acelaşi jucător. Deja am început să iau măsuri în legătura cu asta, respectiv prin a pune o limită la pariu. Şi măsurile luate nu se opresc aici. 

 

 

Tine sa te contrazic si eu deja este prea tarziu.Masinile au fost cumparate,acum ce vei face le vei lua masinile inapoi?Nu cred...

Mda... nici mie nu prea imi convine ca alti au sute de mii de dolar... si eu am niste amarati de 9k si fac lvl 5 imd.. Dar eu nu cred ca akiro a facut-o intentionat, a vrut doar sa ne atraga pe server pe cat mai multi . Si deoarece sa intamplat asta... eu as fi deacord cu domnul Lee ca sa ni se mareasca payday-urile  . 

Link to comment

De acord cu voi ! Ma stradui sa imi cumpar un biz si nu reusesc sa strang 50k..Nu am masina, caza, bizz dar altii au 3 masini + biz + un cont destul de grosolan in banca,Cum de altii au pe acelasi cont masini de peste 100k gen bullet, sultan etc ? La cazino exista un secret pe care doar cativa il stiu ceea ce nu este corect fata de ceilalti jucatori.Nu nu vad nimic fairplay !

 

Basca George_Claudiu are level 3 si este plin de bani deoarece este in gascla lui Matt_Morris si alaturi de el multi altii..Ca sa nu mai vorbim ca are level 3 si face metagaming dar cand dai /report nimeni nu te baga in seama pentru ca Salvatore, singurul admin online la momentul respectiv sta afk...

 

Aici face mg: http://imageshack.us/photo/my-images/12/samp130q.png/

 

De unde are atatia bani sa dea /pay lui Matt?: http://imageshack.us/photo/my-images/195/samp131qu.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/404/samp132ykp.png/ si au fost mai multi decat in printscreen mereu isi dau pay unul altuia.Ar trebui sa se adauge o limita asa cum era si pe vechiul LM.

 

 

Nu sunt invidios, bravo lor daca au castigat cinstit dar NU au castigat cinstit deoarece suntem atatia care jucam in cazino si pierdem tot ceea ce avem..Nu puteti spune ca este vorba de noroc pentru ca din 10 playeri doar 2 sa aibe noroc ma indoiesc...

 

 

Mai am o nemultumire legata de Salvatore care sta mai tot timpul afk.Care ne reproseaza ca dupa ce ne ajuta tot noi suntem cu gura mare.Stie sa isi apere protejatii si asta am vazut-o pe pielea mea .. Cand am organizat incendiul ne-a reprosat ca nu cautam un admin OOC sa ne ajute la o actiune RP..Dar cine ar vrea el sa creeze situatia RP in care jucatorii sa se implice atata timp cat nu avem posibilitatea de a crea un incendiu?Si multe alte lucruri care te descurajeaza ca player sa joci pe acest server dar totul merge inainte..

 

Un admin pe server RP nu ar spune asa ceva niciodata: http://imageshack.us/photo/my-images/191/samp000wqb.png/

 

 

Trec zilele si mereu constat ca vechiul LMRP a ramas o amintire frumoasa si ca ceea ce se incearca sa se puna pe sticla acum este un server total diferit de ceea ce a fost indiferent daca folosesc aproximativ acelasi gm...Unde este fairplay-ul de alta data?Unde sunt adminii corecti care nu stau afk si care ajutau playerii fara a-i cataloga ?

 

Ar trebui sa incercati sa luati masuri si sa ascultati si vocea jucatorilor altfel incet incet ramaneti fara playeri...

Link to comment

Sunt de acord cu tine ca matt a gasit o portita (bug) ceva... prin care face foarte multi bani. Nu inteleg nici eu cum... in cateva ore sa faci bani pentru un bullet, sultan... si un biz ... . Eu ma chinui sa strang 50k si am deabia 9 =)) nu este vorba chiar de invidie... Eu sunt de parere ca el abuzeaza de un bug ceva... 

Link to comment

Nu e niciun secret/portita/bug. Aproape in fiecare seara joc cu Matt si Claudiu, toti 3 pe skype. Ieri am jucat la cazino de-am spart, si toti 3 am pierdut cu miile, dar am si castigat. Iar din ce am castigat, o buna parte i-am bagat in banca, ca sa nu-i jucam pe toti. Iar legat de banii lui George Claudiu dati lui Matt, acestia au fost pentru bizz, castigati din cazino, fara niciun bug sau portita, pur si simplu a avut noroc la sumele mari.

Pe Lee(sau Harez, ca e tare RP sa-ti schimbi numele) de ce nu l-a intrebat nimeni cum a facut rost de bani pentru bizz si niste masini de stateai in limba in conditiile in care serverul nici nu avea 5 zile.

Ma stradui sa imi cumpar un biz si nu reusesc sa strang 50k..

Poate daca ai paria pe sume mai mari, nu 50 sau 100$, iar o parte din ce castigi bagi in banca, ai sa vezi ca o sa ai suficienti bani.

Link to comment

Nu e niciun secret/portita/bug. Aproape in fiecare seara joc cu Matt si Claudiu, toti 3 pe skype. Ieri am jucat la cazino de-am spart, si toti 3 am pierdut cu miile, dar am si castigat. Iar din ce am castigat, o buna parte i-am bagat in banca, ca sa nu-i jucam pe toti. Iar legat de banii lui George Claudiu dati lui Matt, acestia au fost pentru bizz, castigati din cazino, fara niciun bug sau portita, pur si simplu a avut noroc la sumele mari.

Pe Lee(sau Harez, ca e tare RP sa-ti schimbi numele) de ce nu l-a intrebat nimeni cum a facut rost de bani pentru bizz si niste masini de stateai in limba in conditiile in care serverul nici nu avea 5 zile.

 

Ma stradui sa imi cumpar un biz si nu reusesc sa strang 50k..

Poate daca ai paria pe sume mai mari, nu 50 sau 100$, iar o parte din ce castigi bagi in banca, ai sa vezi ca o sa ai suficienti bani.

Prietene,eu am jucat din prima zi de cand sa deschis serverul,am avut lider si am si muncit cot la cot cu cei lanti, de acolo am facut bani.

Voua vi se pare normal sa jucati de 2-3 zile si sa aveti bani si masinile astea,privind faptul ca serverul are economie mica?

Link to comment

Hai ma, ai muncit cot la cot cu noi si ai avut bani de elegy si de biz. Numai eu stiu de cate ori m-am rugat sa ajung in 3 minute la /sellfish ca sa-mi mai dea 100$ la payday, si abia scoteam vreo 600.

In cazul meu, al lui Claudiu si Matt se aplica zicala aia, prost sa fii, noroc sa ai. Puteti sa va uitati si in loguri, am riscat pe sume mari si am castigat.

Link to comment

I-auzi, nemultumirile jucatorilor?

 

p2. bulin:

'

Nu sunt invidios, bravo lor daca au castigat cinstit dar NU au castigat cinstit deoarece suntem atatia care jucam in cazino si pierdem tot ceea ce avem..Nu puteti spune ca este vorba de noroc pentru ca din 10 playeri doar 2 sa aibe noroc ma indoiesc...'

 

Jalnic.

 

p3. Crisstyy

Asa si ? Daca era al meu, ce?

 

p4. Lee

Esti patetic :(

 

p5. Cosminelo        

Da, doua portite.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...