Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Juliano17

[Sugestie] Juliano_Belleti

Recommended Posts

1. Propun sa se introduca la 24/7 sau la benzinarii Canistra de benzina cu 15-20 litri cu care sa iti poti alimenta masina daca ramai in pana. Pretul il stabiliti voi.

2. Propun sa fie functionale telefoanele publice. Ar ajuta la roleplay in cazul in care telefoanele personale ar putea fi depisate sau ascultate sau ceva de genul asta. Mafiotii s-ar folosi de ele pentru a comunica fara frica politiei.

3. In caz ca telefoanele pot fi urmarite de PD sa exsite o comanda prin care iti poti opri sau chiar arunca telefonul impiedicand astfel actiunile politiei.

 

 

Link to comment

1.Exista deja TCC, i-am lasa fara loc de munca deci contra ...

2. Pro, chiar ar fi de folos.Aici putem adauga si o cartela speciala pentru aceste telefoane care sa fie achizitionata de la 24/7 ?

3.Contra deoarece indiferent daca telefonul este sau nu inchis politia tot da de tine...

Link to comment

1. Contra, nu ar mai chema nimeni tcc . 

2. Pro, chiar este rp... insa trebe facut atunci si o cartela de pe care sa vb la telefon public. 

3. Contra, este comanda /drop , prin care iti poti arunca telefonul, statia.... 

 

 

1. Contra, deoarece fiecare ar apela la o canistra iar membrii TCC nu ar mai fi chemati pentru alimentare.

2. Pro, chiar ar fi de folos.

3. Contra, daca exista deja acea comanda.

 

 

1.Exista deja TCC, i-am lasa fara loc de munca deci contra ...

2. Pro, chiar ar fi de folos.Aici putem adauga si o cartela speciala pentru aceste telefoane care sa fie achizitionata de la 24/7 ?

3.Contra deoarece indiferent daca telefonul este sau nu inchis politia tot da de tine...

1. Peste tot in lumea asta exista canistre de benzina si mecanicii nu se plang ca nu au de lucru. TowCarCompany prin denumire inseamna altceva, diferit de cei care iti incarca tie rezervorul.

3. Nu inteleg cum sunteti contra daca spuneti ca deja este pe server.... si bulin, este vorba sa iti arunci telefonul, nu neaparat sa il inchizi.

 

Si inca o sugestie.. sa fie posibil sa dai edit in topic sa raspunzi eventualelor pareri pentru a da explicatii. (Nu imi permite forumul sa dau edit) 

Link to comment

1. Contra, nu ar mai chema nimeni tcc . 

2. Pro, chiar este rp... insa trebe facut atunci si o cartela de pe care sa vb la telefon public. 

3. Contra, este comanda /drop , prin care iti poti arunca telefonul, statia.... 

 

 

>1. Contra, deoarece fiecare ar apela la o canistra iar membrii TCC nu ar mai fi chemati pentru alimentare.

2. Pro, chiar ar fi de folos.

3. Contra, daca exista deja acea comanda.

 

 

1.Exista deja TCC, i-am lasa fara loc de munca deci contra ...

2. Pro, chiar ar fi de folos.Aici putem adauga si o cartela speciala pentru aceste telefoane care sa fie achizitionata de la 24/7 ?

3.Contra deoarece indiferent daca telefonul este sau nu inchis politia tot da de tine...

1. Peste tot in lumea asta exista canistre de benzina si mecanicii nu se plang ca nu au de lucru. TowCarCompany prin denumire inseamna altceva, diferit de cei care iti incarca tie rezervorul.

3. Nu inteleg cum sunteti contra daca spuneti ca deja este pe server.... si bulin, este vorba sa iti arunci telefonul, nu neaparat sa il inchizi.

 

Si inca o sugestie.. sa fie posibil sa dai edit in topic sa raspunzi eventualelor pareri pentru a da explicatii. (Nu imi permite forumul sa dau edit) 

 

 

1. Peste tot in lumea asta nu sunt doar 20 oameni, cat sunt pe server.

3. Exista deja comanda, e /drop din cate am citit mai sus.

 

La noua sugestie, poti da edit dar trebuie sa fii in grupul 'Linkmaniac.'

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...