Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Eagles

Cand nu mere svr de mu?

Recommended Posts

Pe ana pentru ca ea a spus ca stie cine da flood are probe

Ea are facultatea de info de medicina de fizica 

Bill gates a trimis de 5 ori avionul personal cei de la google au spus ca cumpara toata romania numai ca ana sa lucreze pentru ei :))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

se poate pune un sistem anti flood daca scoti restrictia oricum daca ar fi dupa mine ar trebui sa cimbe versiunea in s3 sunt mai putine probleme +ca in s2 cei cu internet mai slabut au cel putin 5 probleme cu un sv de genu ...... 

Link to comment
Share on other sites

        Comunicat offical Rds-Rcs

Din cauza gerului prea aspru din timpul noptii a inghetat hdd si cu ramul

Ne cerem scuze asteptam primavara sa se topeasca gheata de pe ele

Pana atunci va oferim mario soliter si alte jocuri :))

Cu respect Rds-Rcs cel mai mare provider din romania

Link to comment
Share on other sites

ma eu mam uitat pe topicurile cu db ale sv de ce sa ai nevoie de un server test cand se stie dejea ce sezoane au security si ce sezoane au bugg rezolved  

ssau ce daca nu e webzen nu e original desi webzenu e mai actualizat decat linkmania cand vine vorba de mu :))

Link to comment
Share on other sites

ma eu mam uitat pe topicurile cu db ale sv de ce sa ai nevoie de un server test cand se stie dejea ce sezoane au security si ce sezoane au bugg rezolved  

ssau ce daca nu e webzen nu e original desi webzenu e mai actualizat decat linkmania cand vine vorba de mu :))

N-am inteles ce ai scris, dar sunt sigur ca nu e de bine  8-|

Link to comment
Share on other sites

ma eu mam uitat pe topicurile cu db ale sv de ce sa ai nevoie de un server test cand se stie dejea ce sezoane au security si ce sezoane au bugg rezolved  

ssau ce daca nu e webzen nu e original desi webzenu e mai actualizat decat linkmania cand vine vorba de mu :))

N-am inteles ce ai scris, dar sunt sigur ca nu e de bine  8-|

he he repara o data svr ca imi iese sm de la banatii si vreau sa te bat  :))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...