Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Zaicooo

Stationare Jigodi(a)

Recommended Posts

ar fi totusi ceva de zis

 

am zis sa raman pe spot ca nu am vazut toata preluarea ...eu eram deja acolo dupa cum s-a vazut ... si cred ca aveam voie sa-l iau pe cocalaru ala hater la intrebari nu?
 



a ... si cand oi avea eu demnitate in mu ... o cadea ceru pe tine cocalare ... da pana atunci ... mi-am si cerut scuze cand am vazut pozele cu preluarea ... deci tot cocalar hater ramai



si recunoaste totusi ca nu poti sa nu-mi admiri devotamentu ... adica am stat pe capu tau atata sa pleci.. =)) just a game you silly bastard

Link to comment
Share on other sites

totusi ai grija la limbaj retardule, devotament auzi.. vrei sa stii ce fac eu cu scuzele tale? nu cred ca vrei.. si pe viitor incearca sa vorbesti si tu frumos, nu conteaza in ce situatii, reale sau virtuale, nu o sa ai nimic de pierdut

Link to comment
Share on other sites

bine ma cum zici tu ... vad ca tot nu ai inteles idea de a fi non-hagger ... ca nimeni nu-i nascut a tot stiutor ... si nimeni nu stie cand faci tu preluarea ... si vezi ca retard esti tu ... eu sunt doar destul de bine adaptat sa dau mana si cu cinei ca tine , care nu inteleg ca ba vere ... a fost o greseala ... pana mea ... daca tu consideri drq ca puteam sa-ti fac si ks in circumstantele de a fi non-res , si ca eu daca stiam ca ai terminat preluarea si tot m-am opus continua ... idea era sa raman unit cu party ul meu ... spor la lvle haggere si cum ziceam , ne auzim dupa ss



ti-as da cu ceva pe la bot da mi-e ca se murdareste ...

Link to comment
Share on other sites

limbajiul meu? ai probleme cu memoria? tu esti ala care ma face retardat ... eu am folosit doar termeni speculativi in ceea ce te priveste pe tine copile ... care mai e problema ta? ce mai ai? ce nu-ti convine? Cand incearca omu sa-si ceara scuze , nu-ti convine , cand iti spune pe fata ca esti o c--va mica , nu-ti convine ... na ma ... te fac si porc



imi provoci dureri de cap 'te  dreq ... ziceai ceva de demnitate? poate nu o am ... da tu sigur esti plin de marlanie

Link to comment
Share on other sites

despre ce marlanie vorbesti bai neinteligentule, ti se pare un gest marlanesc sa nu retrag plangerea dupa tot ce am vorbit inainte de a vedea ca intr-adevar am preluarea si e valabila? ma tratezi de sus, ma iei la misto, si cand vezi ca preluarea incepi cu frumosul ca vezi ca o fi c-o pati.. ca nu stiu ce, macar fii pana la capat o jigodie daca asa te consideri

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...