Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

d3zaster

Thew_MG

Recommended Posts

cu ce te iau de fraier?

 

am pus poza cu spot, cu pk si cu safe zone

 

ce vrei sa fac mai mult.

 

sunt clare ca buna ziua

 

 

Nu este corect ceea ce faceti, alungati putini jucatori care au ramas si joaca corect.

 

Eu nu am nici-o plangere pt pk sau furt, sau afk sau cine mai stie ce si cu toate astea iau ss.

 

In scimb altii care gresesc + ca sunt recidivisti isi vad de joc fara probleme, ca noi suntem fraieri si punem toate pozele ca sa fim corecti

 

 

Daca iti puneam din primul post doar prima poza, singur pe spot, fara cea de-a 2 cu el cand zice afk, era bine, ca erau amandou 000 si 000, atunci lua ss? ca nu mai era cea cu el pe spot, Da prostu ca sa fie corect (prostu fiind ee) pune si poza aia ca sa se vada ca imi da pk fara preluare. Si drept rasplata ca nu incerc sa ascund ceva iau ss!

 

Bravo voua, asa sa-i tratati pe toti care incearca sa joace dupa reguli, dati-le ss ca sunt prosti si nu umbla cu vrajeli, nu merita sa joace!

 

Cer sa se revizuiasca de catre toti admini!



Cer o explicatie clara, nu ss 15 zile ca asa zic eu!

 

Adica un raspuns la intrebarea : Daca nu puneam a 2-a poza cu 000 si puneam doar prima cu 000 era ss legal ca Thew_MG nu era pe spot?

Link to comment
Share on other sites

Cer revizuirea ss-ului, dupa calmarea spiritelor am inteles de ce primul post nu este bun din cauza ca, in caz de d/c se pierde dreptul asupra spotului.

 

In apararea mea declar ca, din cauza ca nu am stiut de aceasta regula am continuat cu postatul. Plus de astea, dupa cum se vede in primul post nu am incercat sa ascund a doua poza 000, fapt care atesta nestiinta de regula mai sus mentionata.

 

Doresc sa raman cu avertisment pentru nefondata, avand in vedere ca a fost prima oara!

 

Multumiri anticipate

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...