Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Iaf0ne

sugestie

Recommended Posts

Am si eu o sugeste pentru invazii...propun sa se dea ss 24-48 de ore pentru pk in timpul invaziei...nu este corect fata de cei mici(in aceasta categorie ma includ) sa vina un bk full sau un dl full...sa ii dea pe cap pentru bok...mai ales dupa ce s-a chinuit sa caute pe tot restu harti...iar knd e mai aproape de a gasi unu..pac si pku...asa cei mici ce ar trebui sa faca?daca +5 nu pot sa bata...la+4 sunt pk-iti...in loc cei mari sa ajute playeri mici...le ingreuneaza situatia...deasta multi renunta sa joace..nu din cauza flood sau mai stiu eu ce...te saturi de anumite persoane care se cred superiori din cauza rr...si ar trebui toti invatati o lectie...macar aduceti la vot chestia asta...va rog

Link to comment
Share on other sites

Asta e lantul trofic al severului,cei full ( unii ) dau pk la toti , cei de 50 de rr dau pk la 40 , 40 la 30 , 30 la 20 , 20 la 10,etc.Ii poti evita pe harta ca sa nu iti iei PK , nu e o idee ok sa se acorde SS pentru pk la invazii.Tot ce poti sa faci e sa te ambitionezi sa cresti ca sa nu iti mai iei pk.

PS:Faptul ca Linkmania a ajuns la 130 de playeri nu e din cauza invaziilor,e din cauza nepasarii unora de sus si nu ma refer la Dumnezeu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Parsivu

Toata treaba sta intr`un hl-guard care se configureaza foarte usor, se da flood cu programul "irc" , odata deschis si bagat ip-ul consuma toti boti , vand astfel de config cu doar 150 Euro / paypal

Link to comment
Share on other sites

Guest Parsivu

da , config , este un fisier care se copiaza  in domeniul de guard al serverului , daca asta te intrebi .

Link to comment
Share on other sites

pe langa ca faci flood intr-o veselie, mai invata si alti copii fara viata cum sa faca.. de parca nu ar sti destule prostii.

 

Mai parsivule.. pe tine ce te retine aici? Nu ne faci tu noua o favoare si sa pleci? Foarte mare bucurie nu cred ca iti aduce serveru asta. Ia fa-te utile si du-te taica in lumea larga :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Parsivu

pe langa ca faci flood intr-o veselie, mai invata si alti copii fara viata cum sa faca.. de parca nu ar sti destule prostii.

 

Mai parsivule.. pe tine ce te retine aici? Nu ne faci tu noua o favoare si sa pleci? Foarte mare bucurie nu cred ca iti aduce serveru asta. Ia fa-te utile si du-te taica in lumea larga :)

Daca era moca vorbeai mai frumos , nu ?  nu plec ma , ca nu vrea muschiu meu ,stau cat vrea zgarciu meu , ca zgarciu meu da tonu` , ma intelegi ? hai ciao , daca e ceineva interesat de acel config prv me.

Link to comment
Share on other sites

pe langa ca faci flood intr-o veselie, mai invata si alti copii fara viata cum sa faca.. de parca nu ar sti destule prostii.

 

Mai parsivule.. pe tine ce te retine aici? Nu ne faci tu noua o favoare si sa pleci? Foarte mare bucurie nu cred ca iti aduce serveru asta. Ia fa-te utile si du-te taica in lumea larga :)

Daca era moca vorbeai mai frumos , nu ?  nu plec ma , ca nu vrea muschiu meu ,stau cat vrea zgarciu meu , ca zgarciu meu da tonu` , ma intelegi ? hai ciao , daca e ceineva interesat de acel config prv me.

Mie mi se pare ca modul meu de a ma exprima este mai putin ofensator decat referirile tale la "dadatorul tau de tonuri". Dar ce sa te astepti de la copii frustrati? Esti batjocorit la gradinita si aici vi si iti versi frustrarile? Incearca totusi sa nu uiti unde te afli. Multi eroi sunt acasa in spatele tastaturii. Singurul lucru cu care te poti evidentia este caracterul. Si oricine a avut vreo tangenta cu tine pe serverul asta ar putea sa ma sustina cu asta: te rog frumos sa ne lasi pe noi in pace si sa iti cauti alte metode de terapie :)

 

LE: Nu ne intereseaza config-urile tale. Protectii impotriva atacurilor tip flood exista o multime. Se poate configura un server de protectie pe linux de exemplu, sau o varianta mai ieftina: majoritatea route-relor din ziua de astazi vin cu protectii anti-flood incorporate. (un 150 de lei, nu 150 de euro). Si lista poate continua: software exista. Nu e nimeni obligata sa iti dea tie bani pentru un amarat de config care te protejeaza doar impotriva metodei tale de a da flood. Singurul lucru care lipseste este motivatia pentru a face asa ceva. Dar sa fim realisti: mai devreme sau mai tarziu te plictisesti si tu :)

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o sugeste pentru invazii...propun sa se dea ss 24-48 de ore pentru pk in timpul invaziei...nu este corect fata de cei mici(in aceasta categorie ma includ) sa vina un bk full sau un dl full...sa ii dea pe cap pentru bok...mai ales dupa ce s-a chinuit sa caute pe tot restu harti...iar knd e mai aproape de a gasi unu..pac si pku...asa cei mici ce ar trebui sa faca?daca +5 nu pot sa bata...la+4 sunt pk-iti...in loc cei mari sa ajute playeri mici...le ingreuneaza situatia...deasta multi renunta sa joace..nu din cauza flood sau mai stiu eu ce...te saturi de anumite persoane care se cred superiori din cauza rr...si ar trebui toti invatati o lectie...macar aduceti la vot chestia asta...va rog

contra  .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...