Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Definitely not tsubyke

Maybe...

Recommended Posts

Dupa cum se stie , nu avem CS de 1 luna de zile(poate chiar mai bine) , am inteles ca nu tine de voi , nici macar de aind , ci de cei la RDS...

Dar daca tot nu este CS de atata timp si singura activitate a caracterelor full ( fiind foarte multe ) sunt invaziile si sprijinitul gardului prin lore,respectiv stancii in atlans.

Cu putin interes din partea voastra putem organiza pentru caracterele full , PK pe echipe / Protect the Queen .

Cred ca pe playeri puteti conta si ar fii destui care s-ar inscrie si ar "tine loc" de CS.

Echipele pot fii din acelasi guild sau guilde diferite,party format din 2 bk , sm , elf , dl , o anumita taxa de inscriere gen 5 bok de echipa si putin interes din partea voastra sa organizati eventul si poate nu v-ar mai critica lumea ca nu va dati interesul sa rezolvati problemele.La fel si in cazul celuilalt event , in caz ca se gaseste un GM sa aiba placerea sa ne organizeze si noua,am mai scapa de monotonia de pe server.

Link to comment
Share on other sites

acum sincer,la halul in care a ajuns serverul cred ca si GM-ilor le e "scarba" sa intre pe char de GM deoarece toata lumea o sa-i dea 1332423432 PM-uri cu aceleasi intrebari la care ei nu au raspuns si nici o vina ca s-a ajuns unde s-a ajuns.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...