Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Konvict

Activare cont MU Linkmania !

Recommended Posts

Trebuie sa fie acolo. La mine apare ca tu ti-ai facut cont dar nu ai activat mail-ul.

In stanga la Gmail apesi pe "more" si gasesti spam, trebuie sa fie acolo, sper.

Da stiu dar nu mi-a ajuns nici un mail, doar cel de la activarea contului de pe forum.

 

Se poate eventual sterge contul si sa il fac din nou ?

Link to comment
Share on other sites

Contul sadikul nu apare sa fie facut pe mail-ul acestal, a existat o cerere in 2012 cu acelasi nume dar pe alta adresa de mail, nu a fost activat primul mail (banuiesc ca a intrat in spam, dar din 2012 nu mai e activ).

 

Pe langa asta mai exista din acea perioada 4 cereri (toate de la tine) - cu aceeasi situatie.

 

Te rog sa incerci sa-ti faci un cont acum si folosit o alta adresa de mail (oricare alta inafara de cele folosite pana acum, recomand sa-ti faci una noua).

Link to comment
Share on other sites

cont: Webby

email: merdenea2000@yahoo.com

 

am folosit formularul de activare duminica am primit mailul , am confirmat emalul si am primit un mail cu subiectul cont activat dar in el scria ca dureaza 48 de ore

 

Contul dumneavoastra a fost creat. Datorita faptului ca activarea conturilor se face, temporar, manual de catre administratori, veti putea utiliza contul proaspat creat in cel mult 48 de ore.
Va multumim pentru intelegere.

Link to comment
Share on other sites

Nume cont: alphastar

E-mail cont: adrianmoldovanu@yahoo.com

Am mai verificat e-mail-ul. Contul este deja validat, sunt logat pe www.linkmania.ro cu el. Eu vroiam sa fac cont sa pot juca pe MUonline, pe joc. Nu aici trebuie sa aplic cererea?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...