Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Pyrlo

nimic de servaru2?

Recommended Posts

nici o informatie frate?bataie de joc...bine ca avem full si nu ne putem folosi de servaru 2 pt cs..wsm...nimeni nu da nici o explicatie..imd is 2 luni si nu faceti nik..

Vezi Pyrlo ca iTi a interzis sa discutam problema server2 si ne ameninta cu suspend dc mai deschidem subiectul,dupa ce oick ne-a lasat deschis subiectul si ija4ok cu Odyzzeus nu au inchis topicul,pt ca si ei stiu ca este o problema.

Jucam Mu pe serverul asta in jur de 140-150 de player,cu toate problemele ce le are servul si nu meritam respectul de a ne lasa un topic deschis sa ne exprimam neplacerile.

Acest joc fara server 2 este cum ai juca fotbal fara poarta.

Link to comment
Share on other sites

 

Nu dau 2 bani adminii pe noi , ce conteaza ca serverul e praf degeaba daca prostii de noi intra ,ar trebui sa facem o greva gen sa nu mai intram deloc o saptamana pe server , ia sa vedem oare asta le-ar atrage atentia ?

Link to comment
Share on other sites

Ai mare dreptate , ne batem noi de noi joc si de vietile noastre ..... 

 

De s+a spus ca a plecat vdragos in concediu s+a terminat cu serverul , a venit administrator IceMan ... dupa o saptamana a plecat si el in concediu si nu s+a mai intors , ne+a spus ca daca avem probleme sa discutam cu Drops .... dupa cateva zile Drops nu mai facea parte din staff . Acum vine aind , care a intrat si el tot in concediu =))))))) si la status apare concediu 13 dec + 21 dec , presupun ca 13 dec 2012 - 21 dec 2013   :rofl2: .

Link to comment
Share on other sites

asa e fratilor cum a zis mai sus ca e cum ai juca fotbal fara poarta ?pt ce am facut full?sa dam doar duel?dc nu zice nik ?eu nu cred k ija nu stie ce are servaru 2? sa fim seriosi a trecut destul timp..dar nu le pasa .poate sa imi dea ss daca nu poti juca la cs ce sa faci?sa faci rank sau ce?wsm frate..pe servaru 1 nu sar putea baga si servaru 2? sau sa jucam cs pe servaru 2?nu ma prea pricep dar si asta ar fi o solutie...

Link to comment
Share on other sites

nici o informatie frate?bataie de joc...bine ca avem full si nu ne putem folosi de servaru 2 pt cs..wsm...nimeni nu da nici o explicatie..imd is 2 luni si nu faceti nik..

Vezi Pyrlo ca iTi a interzis sa discutam problema server2 si ne ameninta cu suspend dc mai deschidem subiectul,dupa ce oick ne-a lasat deschis subiectul si ija4ok cu Odyzzeus nu au inchis topicul,pt ca si ei stiu ca este o problema.

Jucam Mu pe serverul asta in jur de 140-150 de player,cu toate problemele ce le are servul si nu meritam respectul de a ne lasa un topic deschis sa ne exprimam neplacerile.

Acest joc fara server 2 este cum ai juca fotbal fara poarta.

Atata timp cat va exprimati neplacerile intr-un mod civilizat o puteti face fara nici o problema, nimeni nu va poate lua acest drept. Dar, la fel ca si in topicul celalalt nu stiu de ce aveti o atitudine ostila fata de stafful linkmania, eu n-am acces la server, nu il pot repara.

Link to comment
Share on other sites

nici o informatie frate?bataie de joc...bine ca avem full si nu ne putem folosi de servaru 2 pt cs..wsm...nimeni nu da nici o explicatie..imd is 2 luni si nu faceti nik..

Vezi Pyrlo ca iTi a interzis sa discutam problema server2 si ne ameninta cu suspend dc mai deschidem subiectul,dupa ce oick ne-a lasat deschis subiectul si ija4ok cu Odyzzeus nu au inchis topicul,pt ca si ei stiu ca este o problema.

Jucam Mu pe serverul asta in jur de 140-150 de player,cu toate problemele ce le are servul si nu meritam respectul de a ne lasa un topic deschis sa ne exprimam neplacerile.

Acest joc fara server 2 este cum ai juca fotbal fara poarta.

Atata timp cat va exprimati neplacerile intr-un mod civilizat o puteti face fara nici o problema, nimeni nu va poate lua acest drept. Dar, la fel ca si in topicul celalalt nu stiu de ce aveti o atitudine ostila fata de stafful linkmania, eu n-am acces la server, nu il pot repara.

Forumul asta are un regulament,userul care are atitudine ostile fata de stafful linkmania,sa primeasca avertisment,warn sau dc ii necesar suspend.Nu vad motivul de a inchide un topic pt ca xy a incalcat regulamentul si cu atat mai putin sa fim amenintati cu suspend dc avem curajul sa deschidem subiectul.

Link to comment
Share on other sites

eu nu m-am luat de nimeni din staf..dar nu mi se pare corect sa nu ni se dea o explicatie..au trecut 1luna si cv imd 2...ija nu rasp in topicu asta sau celalat..dc??si la altele a rasp..el e sefu cel mare..eu nu cred k nu poate sa il faca..orinu se vrea..ori se probeaza alt server..ori ruleaza alt servar ..cine stie??sa fim seriosi..decat sa o tinem asa..mai bine ii dati rr db si bagati alt sesoz...

Link to comment
Share on other sites

Atata timp cat va exprimati neplacerile intr-un mod civilizat o puteti face fara nici o problema, nimeni nu va poate lua acest drept. Dar, la fel ca si in topicul celalalt nu stiu de ce aveti o atitudine ostila fata de stafful linkmania, eu n-am acces la server, nu il pot repara.

Hai sa fim seriosi , la prima remarca in care era criticata mai serios situatia serverului s-a inchis topicul pe motiv de vezi doamne "ostilitate". Pe bune acuma ce ati vrea sa va laude lumea sau sa fie super fericita din cauza ca nu merge server 2 de o luna de zile ? Reactiile astea sunt normale atata timp cand nu s-au folosit insulte / injuraturi sau alte chestii de genul nu vad de ce s-ar inchide topicul daca vine cineva si zice "nu sunteti in stare" sau mai stiu eu ce replica a considerat -iTi- nepotrivita. Vreti sa nu mai fiti criticati? Faceti in asa fel incat sa nu mai existe problemele curente (sau macar incercati) Stiu ca nu aveti acces , been there done that dar puteti ajunge la aind , cel putin unii dintre voi.

Link to comment
Share on other sites

aind are niste probleme personale si de aceea nu am putut repara situatia. Sunt cateva lucruri care trebuie rezolvate la RDS, nu tin nici de cei din staff si nici de aind, el poate doar sa ii anunte si atat.

 

Am promisiunea lui ca serverul de MU va fi o prioritate cand se intoarce (luni sper cel tarziu) pana atunci va rog frumos sa nu va mai certati si sa nu va scoateti ochii pentru ca o faceti degeaba.

Sunt primul care vrea sa rezolve serverul de CS, am incercat si atunci si tot a picat, pana la urma ca sa nu se intample ceva si mai rau am preferat sa-l las inchis (sa nu ramana caractele blocate pe acolo).

 

Cu replici de genu "e bataie de joc" sau altele nu rezolvati, niciodata staff-ul Linkmania nu-si propune sa-si bata joc de useri/playeri.

 

Incercam sa rezolvam totul cat mai curand posibil.

Multumim pentru intelegere.

 

Acum ca am raspuns chiar nu cred ca mai trebuie sa ramana topicul deschis, sa ne revedem cat mai repede pe server 2.

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca nu aveti acces , been there done that dar puteti ajunge la aind , cel putin unii dintre voi.

 

Nu, nu putem. Eu i-am dat un pm acum 2 saptamani lui aind si inca nu a avut timp sa imi raspunda.

Acces la server are doar ija, restul chiar daca am avea nu am stii ce sa ii facem.

Daca unii din voi cred ca prin remarci de genul: "nu va pasa", "incompetenti", "opriti serverul" o sa rezolve altceva inafara de a primii un warn, se inseala.

Singurul din moderatorii mu care ar putea oprii serverul este ija, dar el nu are autoritatea necesara sa ia astfel de decizii pe cont propriu, asadar asteptati si voi ca si noi pe aind sa isi rezolve problemele.

 

ed: meh, same time post, sry ija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...