Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

OldBk

Old_Bk va saluta!

Recommended Posts

Salut! si la multi ani, nu am mai intrat de mult pe linkmania de cand s-au gandit niste admini sa imi baneze conturile fara motiv. Banuiesc ca o parte din cei ce ma cunosteau nu mai joaca din motive corecte pe acest server.

 

Se pare ca zvonurile cum ca se prevestea sfarsitul lumii a fost un zvon fals si ca nu s-a intamplat nimic, probabil v-am dovedit si ca programul meu de afk nu a continut pana la urma nici un virus si nici un keylogger, va multumesc celor care au avut incredere in mine si care au in continuare.

 

M-au intrebat foarte multi pe skype (id: old_bk) daca mai joc, daca ma voi reapuca sa joc.

 

Raspunsul e nu, nu ma voi reapuca sa joc. Mi se pare un joc ne distractiv , plictisitor si o mare pierdere de timp.

Acum cateva zile am gasit pe unul din HDD-urile mele, sursele de la varianta inbunatatita a afk toolsului , varianta care o aveau doar cei care ma cunosteau si mai mult ca sigur ultimul release a acestui program pentru ca nu am mai lucrat nimic la el de mai bine de 2 ani.. Probabil daca vreti o sa o fac publica si "free for all" si pe aceasta.

 

In rest cei care vor sa mai vorbeasca cu mine ma gasesc pe skype,( am scris id-ul mai sus), si in rest sunt in League Of Legend si Lineage 2 cand am timp.

 

Si pentru rautaciosii care o sa zica ca i-am plictisit total, imi pare rau de ei.

 

Va urez un 2013 linistit si multa sanatate tuturor.

Old_Bk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...