Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sirspinte

server 2

Recommended Posts

Nu credeti ca este cazul sa mai dati drumul la server2? mai vrea omul sa faca un balgass un item de 380 un cs ceva? s-a tinut ija de capul meu atata in seara aia sa particip la cs si nici macar sv2 nu l-a lasat deschis, ma rog eu zic, ca ar trebui deschis chiar de nu merge csul.

Link to comment
Share on other sites

Nu credeti ca este cazul sa mai dati drumul la server2? mai vrea omul sa faca un balgass un item de 380 un cs ceva? s-a tinut ija de capul meu atata in seara aia sa particip la cs si nici macar sv2 nu l-a lasat deschis, ma rog eu zic, ca ar trebui deschis chiar de nu merge csul.

Este deja un topic deshis despre server2,pe care moderatori ne-au lasat deschis pt a discuta problema,nu inteleg dc trebe sa deshizi inca una?

Link to comment
Share on other sites

Deja au trecut 2 saptamani cu serv2 off si tot nimic nou , na acuma sunt sarbatorile ... dar daca nici dupa revelion nu se rezolva problema sunt sigur ca serverul se va goli de tot pentru ca fara cs chiar nu mai are rost sa intri , parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

pe servar 2 , parerea mea , ori se testeaza noul servar s3 ori nu se ocupa nimeni de el ,sunt sarbatori pt toti nu doar pt noi, in fine.Oricum un rr db  este de minune , majoritatea joaca pe alt servar  dintre cei full si din cate stiu  eu ,toti de acolo asteapta rr db. , app cum am ajuns iar cu 26 posts pe contu de pe forum, si  in cresa vad ca numarul posturilor sau redus dar warning-ul nu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...