Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mutulik4u:)

BlinkyBill ks si stationare

Recommended Posts

Guest SirWilliam

preluarea e incorecta

 

Exemplu:
minutul 00:00: x, afk? +print.
minutul 00:02/03: x, afk? +print.
minutul 00:04: x, afk? +print.
minutul 00:05: F4 +print.

 

 

in cazul tau

 

minutul 14:47: x, on? +print. 
minutul 14:50: x, on? +print.
minutul 14:52: x, on? +print.
minutul 14:53: F4 +print.

Link to comment
Share on other sites

Guest SirWilliam

1. nu ai poze :01-:02-:04-:05

2. in toate pozele e o dunga neagra sus ce sterge o parte din poza (cel putin asa imi apar mie toate .. probabil ascunzi meetplayer sau alte prostii .. asta ramane asa speculativ)

3. ai timpul la pc cu exact 5 minute in urma fata de al meu :) de exemplu

eu ti`am zis in zona mea temporala la :58 nu stationa pe cand in poza la tine apare undeva la :53 dar poza ai facuto la :54 dupa ce ai zis tu no ks 

 

 

 

nu stiu multe dar stiu ca daca nu ai setat bine timpul la pc nu e corecta preluarea deoarece e vorba de vreo magarie :D

Link to comment
Share on other sites

Blinky am nu am ceasul inainte sau inapoi ,este intervalul de 5 min in care nu ai zis nimic ,printurile de la preluare sunt destul de clare ,se vede ca in acel interval de 5 min nu ai raspuns ,deci preluarea ramane valida ,iar cu pozele ,dunga aceea neagra probabil ca este din cauza la upload ,daca moderatorii doresc le mai dau upload odata ,eu le-am ridicat cu imagebam.com ,iar de meetplayer nu apare acolo ,apare in stanga ,unde apare si xp`ul si altele

Link to comment
Share on other sites

Blinky am nu am ceasul inainte sau inapoi ,este intervalul de 5 min in care nu ai zis nimic ,printurile de la preluare sunt destul de clare ,se vede ca in acel interval de 5 min nu ai raspuns ,deci preluarea ramane valida ,iar cu pozele ,dunga aceea neagra probabil ca este din cauza la upload ,daca moderatorii doresc le mai dau upload odata ,eu le-am ridicat cu imagebam.com ,iar de meetplayer nu apare acolo ,apare in stanga ,unde apare si xp`ul si altele

iar despre preluare vei vedea ca este corecta

Link to comment
Share on other sites

Guest SirWilliam

vad ca recunosti ca ai ceasul praf la pc :-? 

din asta rezulta ca preluarea asta e posibil sa fi fost facuta ieri s.a.m.d. :) in ochii unui judecator :-"

dovezi corupte mai incearca si alta data :)

Link to comment
Share on other sites

vad ca recunosti ca ai ceasul praf la pc :-?

din asta rezulta ca preluarea asta e posibil sa fi fost facuta ieri s.a.m.d. :) in ochii unui judecator :-"

dovezi corupte mai incearca si alta data :)

am impresia ca esti redus mintal,stii sa citesti ce scrie in poze ?stii unde se afla ziua/luna in poza ?lasate de mu!!!

Link to comment
Share on other sites

Edit:

 

Am verificat si data corecta este 26 (nu 25 ca in pozele lui reload).

BlinkyBill suspend revocat. (merci pentru pm)

reload avertisment pentru nefondata, sa nu va stric jocul de sarbatori pentru prostia voastra.

Totusi ai ramas notat si primesti dublu data viitoare, x2.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...