Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mousey

Daca ati putea alege...

  

5 members have voted

  1. 1. Server cu sau fara RR?

    • Cu rr-uri, imi plac poneii roz si de aici acest raspuns.
    • Fara, prefer sa fac level pana intru-n coma.


Recommended Posts

Prima varianta. Dar nu pentru ca imi plac poneii roz ci pentru ca serverele pe care nu poti da rr sunt plictisitoare.

Pe serverele non-rr este echilibru intre caractere, pe un server cu rr bk & dl bate tot, restul caracterelor sunt de pomana.

Link to comment
Share on other sites

As alege un server cu rr ... nu e asa de plictisitor , Sa zicem ca ar fi simpatic un server no rr dar cu master points :P

 

@P.S : specific comunitati linkmania unu pune post si alti chiar nu ii intereseaza ce a postat omul dar "il ataca "

Link to comment
Share on other sites

am impresia ca nici nu joaca mu

cred ca e prima oara cand il vad pe aici , topic facut facut din plictiseala banuiesc

ce importanta are dc joaca sau nu mu?a pus omul o intrebare cat se poate de normala.

 

Prima varianta. Dar nu pentru ca imi plac poneii roz ci pentru ca serverele pe care nu poti da rr sunt plictisitoare.

 

Si eu sunt deacord cu Konvict,imi place sa dau rr,dar poate doar din obisnuinta,pt ca nu am mai jucat pe un serv non rr,dar nici nu ma teneaza.

Prima varianta. Dar nu pentru ca imi plac poneii roz ci pentru ca serverele pe care nu poti da rr sunt plictisitoare.

Pe serverele non-rr este echilibru intre caractere, pe un server cu rr bk & dl bate tot, restul caracterelor sunt de pomana.

Este si aici echilibru si mereu o sa fie un caracter care este mai puternic.Fiecare caracter este important si nu sunt de pomana cum zici tu(in afara de mg care numai de holder ii bun)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...