Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest gunit_like

plangere impotriva moderatorului tasedano

Recommended Posts

Guest gunit_like
6. în cazul în care reclamația vizează un membru al Rectoratului (Moderator Global), decizia la reclamație va fi luată de către Administratorul forumului LinkMania sau de către Rectoratul comunității (în urma consultărilor din secțiunea internă), iar acestea sunt finale!

eu ti-am cerut sa imi zici care este like-ul dat aiurea si abuziv. tu mi-ai dat ca la restu care si-au postat nemultumirea fata de suspend, un link spre topicul nostru. acolo am dat mai multe like-uri, te rog spune mai exact care este cel abuziv. nu mai inchide topicul, aia e treaba unui administrator din cate zice reguamentul sectiunii.

 

p.s. as dori sa dai merge la aceste 3 topicuri facute aiurea pentru ca tu nu aveai dreptul sa le " rezolvi ".

multumesc.

Link to comment

Aveam tot dreptul sa le rezolv, nu imi stabilesti tu drepturile pe acest forum. Administratorul forumului a sanctiunile acordate in acel topic. Nu voi da merge nici unui topic, ele sunt dovada ca ai incalcat regulamentul de postare, regulament care printre altele spune asa:

 

 

6. în cazul în care reclamația vizează un membru al Rectoratului (Moderator Global), decizia la reclamație va fi luată de către Administratorul forumului LinkMania sau de către Rectoratul comunității (în urma consultărilor din secțiunea internă), iar acestea sunt finale!

În caz de încălcare, de deschidere a unui nou thread pe aceeași temă, potrivit noului sistem de avertizare, acesta va fi închis și va fi aplicată o sancțiune de warn level up (5 puncte) și DP 7 zile.

Cum Administratorul a fost de acord cu respectivele sanctiuni, vei primi in plus 10 zile de suspend, dupa cum te-am si anuntat ca se va intampla in cazul deschiderii unui nou topic.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...