Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oldGard

reevaluare loveboy

Recommended Posts

link :

 

 

observatie :  El a crezut ca sunt afk si a incercat sa ma mute de pe spot . asta este caz de nesimtire si tu imi dai mie ss pt nefondata ???

 

 

 

Sa dat ss pt asa ceva de zeci de ori . Oick sunt sigur ca tu nu mi ai dat ss ca ai ceva cu mine ci ai dat ss ca nu sti ca se da ss pt asa ceva.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu am dat suspend pentru nesimtire pentru ca in printurile puse de tine nu se vede asa ceva.

Inainte de pk te ataca de jos in sus, iar dupa pk te ataca de sus in jos, astfel mutandu-te inapoi pe spot. Nu vad despre ce nesimtire/mutare vorbesti tu.

Link to comment
Share on other sites

tu glumesti  sau chiar nu iti dau seama ?

sa iti explic eu poate cine stie intelegi si tu ...

 

 

1 . eu eram pe spot

2. el a crezut ca sunt afk si ma mutat mai sus.

3 .dupa  eu am trecut in miljocul spotului ma omorat odata si a fugit ca si a dat seama ce a facut..

 

prinzi ideea ?? daca vruia doar sa ma omoare ma omora cu alceva nu cu lighning nu e logic ? 

Chiar nu inteleg de ce explic chestia asta. Tu trebuia sa vezi  asta.

 

 

Chiar nu am timp acuma sa iti mai arat cateva plangeri la fel ca asta.. Dar tu fiind moderator ar fi trebuie sa cunosti o istorie a plangerilor de genu acesta .

Link to comment
Share on other sites

" povestile tale nu ma vor face "  .. povesti ? pai tu ce nu te uiti in poze ?

 

 

Sa iti zic asa pentru tine . daca eu sunt pe spot si tu imi dai un singur ligning mutandu ma pe margina unui spot se considera nesimtire .

Cel putin asa sau rezolvat plangerile pana acuma . Chiar daca moderatorul x rezolva reevaluare  si imi revoca ss -ul eu tot am stat o zi pe bara ca asa ai vrut tu si nu sti sa moderezi . o sa caut chiar acuma  o plangere veche  ca sa vezi tu ce si cum au fost rezolvate plangerile ,. poate te gandesti sa te lasi de moderat .

Daca Ija sau odyzeus iti da tie dreptate la acesta plangere inseamna ca cine stie cine esti tu de ai primit moderator aici  si eu o sa ma retrag din acesta comunitate cat timp tu o sa fi moderator .

Link to comment
Share on other sites

si la mn, in plangerea in care am fost acuzat de adrian-bk de auto pick, se poate vedea cum cele 4 char cu care mai eram in party au fost mutate pe margine pt a ma putea filma pe mn mai bine, si asta fara a fi postat de acuzator o preluare , ceea ce indica o nesimtire din partea lui, dar se pare ca , chestia asta nu a fost observata de cineva din stafful linkmania/mu online.

 

topicul 

 

P.S. se poate observa usor in filmulete cum cele 4 char au fost mutate intentionat pe margine.

O.T. si nu s-a intamplat numai in cazul meu, au fost mai multe cazuri asemanatoare.

Link to comment
Share on other sites

ma asta e o prosteala  de joasa spetza ... de cand joc eu de 6 7 ani sa dat ss pt asa cv.

acuma oick nu acorda ss  si nici un moderator nu raspunde.. lasa ss sa treaca cateva zile.. ceea ce dovedeste adevarata valoare a moderatorilor  linkmania.

Link to comment
Share on other sites

M-am uitat peste plangere si am vazut asa:

- printuri la distanta de maxim un minut (nu vad cum te-ar fi putut muta de pe spot in asa interval scurt)

- ti-a dat vreo 2 pk-uri;

- in urma pk te-a mutat vreo 2 coordonate;

- in ultima poza te-ai mutat singur pe mijlocul spotul (spui chiar tu asta)

 

Din pozele alea intelg ca ti-a dat pk. Intervalul e prea scurt sa presupui ca te-a crezut afk si a vrut sa te mute, mai ales ca spui ca te-ai miscat pe spot. Doar faptul ca a dat de vreo 2, 3 ori cu lightning e destul sa fiu eu convins ca a vrut sa te mute de pe spot?

Eu mai degraba am vazut si in pozele tale si ale lui ca v-ati certat in joc, v-ati insultat iar tu ai folosit faptul ca ti-a facut o vizita pe spot drept prilej sa-i faci o plangere poate ia suspend.

Asta vad eu in poze, vreo 2, 3 lightning, pk si cam atat. De unde reiese ca a vrut sa te mute de pe spot mai ales ca tu te miscai?

Ca sa-l consider vinovat de nesimtire as vrea sa vad niste poze concludente de unde sa reiasa clar ca a vrut sa te mute, nu doar sa iti dea pk in urma discutiilor incinse pe care le-ati avut. Ai asemenea poze clare?

Link to comment
Share on other sites

M-am uitat peste plangere si am vazut asa:

- printuri la distanta de maxim un minut (nu vad cum te-ar fi putut muta de pe spot in asa interval scurt)

- ti-a dat vreo 2 pk-uri;

- in urma pk te-a mutat vreo 2 coordonate;

- in ultima poza te-ai mutat singur pe mijlocul spotul (spui chiar tu asta)

 

Din pozele alea intelg ca ti-a dat pk. Intervalul e prea scurt sa presupui ca te-a crezut afk si a vrut sa te mute, mai ales ca spui ca te-ai miscat pe spot. Doar faptul ca a dat de vreo 2, 3 ori cu lightning e destul sa fiu eu convins ca a vrut sa te mute de pe spot?

Eu mai degraba am vazut si in pozele tale si ale lui ca v-ati certat in joc, v-ati insultat iar tu ai folosit faptul ca ti-a facut o vizita pe spot drept prilej sa-i faci o plangere poate ia suspend.

Asta vad eu in poze, vreo 2, 3 lightning, pk si cam atat. De unde reiese ca a vrut sa te mute de pe spot mai ales ca tu te miscai?

Ca sa-l consider vinovat de nesimtire as vrea sa vad niste poze concludente de unde sa reiasa clar ca a vrut sa te mute, nu doar sa iti dea pk in urma discutiilor incinse pe care le-ati avut. Ai asemenea poze clare?

 

 

 

tot respectu am avut pt tine si ti am respectat deciizile .. te rog daca da cnv warn pt limbaj sa imi dai tu .. omule tu ai ceva in capu ala ? park ai fi un pustan de 10 ani .. uitate BA la ora sa vezi la ce ora a fost. e dif de 5 ore  chiar nu sunteti in stare sa va utiati la detali ?? 

 

sunt 5 ore la miljoc . omu a crezut ca sunt afk si a incercat sa ma mute de pe spot . dupa a vazut ca sunt on a tras odata m-a omroat (ca sunt mic la rr) si a plecat., verifica drak LOG daca nu va duce capu .

 

 

 

inca odata zic . ody da mi tu warn nu altu ca pe tine te jignesc.. esti De toata jena daca tu nu observi lucruri de genu. esti ditamai moderatoru global . si te uiti la niste printuri in care unu muta pe altu cu lignight de pe spot.  si tu zici ca nu incerca sa ma mute de pe spot.. dar ce drak incerca sa faca? ??? tu presupun ca ai jucat mu .. nu ? tu daca vrei sa omori pe cnv il omori cu asa ceva???

 

 

ba daca vas da mintea mea nu ai vedea reevaluare pt serveru asta...

 

GARANTEZ..

 

 SUBIECT INCHIS.   

P.S NU VA DUCE CAPU.. DACA NU VA DUCE  .. MACAR LUATI O LOGIC.

Link to comment
Share on other sites

Da, e pacat ca nu poti purta o discutie civilizat. De regula insultele si jignirile vin din lipsa de argumente.

Eu sunt pus aici sa solutionez conflictele dintre voi si sa ascult ambele versiuni ale povestii.

In cazul tau cineva a tras de vreo 2 ori cu lightning in tine pe spot si te-a si omorat. Ai dreptate, e posibil sa fi avut intentia sa te mute de pe spot, dar pozele puse de tine pot avea si interpretarea contrara, anume ca doar a dat pk.

Astea sunt cele doua variante ale povestii, intelegi? Acum, cu mintea mea redusa, de ce as considera neaparat ca a vrut sa te mute si nu sa te omoare? Doar pentru ca exista posibilitatea asta? Doar pentru ca nu a folosit alt spell? Daca cineva trage cu lightning pe server sa dau automat suspend?

Daca ai avea posibilitatea sa te uiti pe pozele alea ca si cand ar fi alt caracter in locul caracterului tau, poate ai vedea altceva in ele. Oricum, pe chestii gen e posibil sa fie asa eu nu am dat suspend vreodata si nu o sa incep sa dau acum.

Ah, daca consideri ca poti face mai multe decat actuala echipa de admini, ai posibilitatea sa aplici pentru un post in staff.

Despre sanctiunile pentru jigniri vedem cand o sa consider reevaluarea finalizata

Link to comment
Share on other sites

Atunci o luam alcumva.

 

Eu fac o plangere exact ca altele care sau acordat ss da ?

moderatorul X  nu observa/ nu vrea  / nu intelge  ca omul z vrea sa mute pe y de pe spot   . 

Odata ce au existat plangeri care sau solutionat cu ss pt cel care muta pe y de pe spot  nu este logic sa consideri o plangere nefondata !

Un ss pt  plangere nefondata AR trebui acodata atunci cand cel care posteaza nu se incadreaza in parametri regulamentului . 

Acuma zic alcumva  ca poate pricepeti asa . Sa zicem ca omul a vrut doar sa ma omoare (chiar daca este aberant ) Tie ti-ar conveni sa stai pe spot sa vina unu sa te mute asa ba sus pe jos pana vrea el ? Tu ca moderator daca nu consideri ca z merita ss atunci inchizi plangerea .  E logic ? sau sunt eu nebun?

Pe ce baza ofera el nefondata? Cu ce am gresit eu in aceea plangere ?

 

 

Imi pare foarte rau ca s-au sters plangerile vechi...... era cel mai bine sa pun exemple !

 

@ Am facut destule cereri pentru un post in staff si degeaba !

@eu numai am nimic de adaugat la acesta reevaluare

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...