Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Definitely not tsubyke

Limbaj Credo !

Recommended Posts

http://www.imagebam.com/image/9330c0224347532

 

http://www.imagebam.com/image/9f5e4a224347557

 

PS:  , aici oick a spus , citez : "Dintotdeauna s-au verificat logurile cand au fost folosite caractere de sacrificiu pentru pk/injuraturi/orice alt abuz." , tinand cont ca nu am fost jignit doar eu , ci intreaga guilda din care fac parte , consider ca este de ajuns sa  se verifice log si sa se poate da suspend pe char principal.

Link to comment
Share on other sites

1. Nu au rost logo-urile,sunt Devilosu

2. Arata-mi unde m-am luat de toata guilda "tinand cont ca nu am fost jignit doar eu , ci intreaga guilda din care fac parte , consider ca este de ajuns sa  se verifice log si sa se poate da suspend pe char principal."

3. Eu nu ma ascund dupa un char secundar cum a zis cineva pe post,am avut curajul sa o zic la punctul 1,spre deosebire de tine care faci filme prin arena,kalime si ii vanezi pe cei cu pick.

4. Stiam ca nu este voie cu clone users pe forum,el de ce are si userul ADY_SM,dupa care posteaza pe asa presupusul Adrian-BK

5. Cer logo pentru el ca sa stie lumea de pe forum cine e Adrian-BK

6. Cer vanatoare pentru ce face el cu Adrian-BK,sunt atatea posturi la plangeri nu trebuie sa mai vin cu dovezi

7. Stiu ca este protejat de admini si nu o sa pot dovedii lucrurile astea pentru ca nu o sa se uite nimeni peste logouri sau daca o sa se uite nu o sa fie batut in cap sa il dea de gol pe Tsubyke,pentru ca face treaba care trebuiau sa o faca Adminii.
Link to comment
Share on other sites

Doamne , copile ai probleme grave cu cerebelul.Ca sa ma pun la mintea ta o sa o iau pas cu pas.

1.Esti un nimeni si punct.

2. Print 2 " bag .... in guilda voastra de inapti , adunatura de lepre" , sa inteleg ca in vocabularul tau astea nu sunt catalogate drept jinigiri.

3. AIci deja incepe sa-si faca efectul iarba sau esti pe legale? Eu joc doar pe TSUBYKE/muciacito, nu am nicio legatura cu Adrian-BK , singurul lucru pe care il avem in comun e ca niciunul din noi nu il ingihte pe VISE.

4. Ce clone ma baiatule,ce usere,revenim...lasa legalele.

5. Cere si ti se va da...alte doleante mai ai ? 2 grame de iarba?

6. Ok,aici iar sunt implicat cu Adrian..deja sunt producator si el regizor,se pare ca facem echipa buna.

7. Sunt protejat de admini? Doamne Dumnezeule,te rog eu frumos renunta la legale ca o sa mori dreacu' de la ele , nu mai  abera tot felul de conspiratii pe aici ca poate se gaseste unul mai nebun ca tine si te crede .

PS: Esti  idiot si o sa iau total ca pe un pamflet tot ce ai scris.

Link to comment
Share on other sites

Tie frica sa nu afle lume ceea ce esti defapt?

Din nou,eu nu am facut ul lvl si nu am dat nc un rr cu guilda aia asa cum te dadeai tu cocos pe pm.

Alea nu erau jigniri ce am zs eu despre guild,erau afirmatii care vad ca te deranjeaza,nu e treaba ta daca fumez legale sau ilegale,spre deosebire de tine care stai toata ziua on stiu sa ma distrez si sa imi traiesc viata stau in joc apentru prieteni nu mi-o si traiesc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...