Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Damian

intrebare pt tehnicieni MU

Recommended Posts

se lucreaza la un mu server? se lucreaza la pagina de facut conturi? 

vrem sa vedem 400-500 playeri la orice ora nu 150 din care multi cu 2,3,4 mu deschise de pe un pc, multi cu programe speed,auto combo,auto q, injector din ala de dat disconect ,elite si altele. joc versiunea asta de 3 ani si, decand a aparut pe linkmania, am facut bk full, sm full , mg full , elf full, dl full.

pe cand anuntati o noua versiune cu aripi de lvl 3, arme si iteme noi ca pe astea le stim de pe 97d, daca apare din nou problema cu dupe itm ca db trecut, iar o luam de la capat cu s2?

 

vreau un raspuns de la un tehnician sau moderator mu, fara spam. ms!

Link to comment
Share on other sites

Acum ma reapuc si eu , noroc ca am cont . Sper sa se deschisa si pagina de facut conturi ca stiu ca a fost inchisa multa vreme .

E deschisa pagina de creare cont ,doar ca activarea se face manual de catre un Moderator Global.

Bine ai revenit!

Link to comment
Share on other sites

Niciodata nu sa dat un raspuns nici macar aproximativ priviind  acesta situatie chiar daca au fost foarte multe cereri ..

Acuma cu schimbarea administratorului .Poate o sa se ia o decizie priivind viitorul serverului de mu . Un raspuns in caz ca o sa vrei sa il obti apeleaza la aind .

Link to comment
Share on other sites

Nu exista un raspuns concret la intrebarea ta. Idei sunt multe, discutii la fel. Evident ca suntem constienti de problemele serverului si ca ne gandim la solutii.

In momentul in care putem spune ca la data x vom face cutare lucru, schimbare majora, o sa o anuntam public. Pana atunci, ce se aude prin joc sau pe la colturi sunt banuieli si barfe :)

Link to comment
Share on other sites

Este mai mult decat evidenta situatia grava din MU ptr ei o rusine sa spuna suntem depasiti de probleme carpim pe aici pe acolo dar problemele grave raman,ce nu inteleg este faptul ca nu recunosc ca sunt depasiti de anumite probleme si se tin tari ....desi Mu e clar varza speedurile sunt la casa lor hackurile trec de orice protectie ......e asa de greu sa recunosti ca suntem oameni si avem probleme !

Link to comment
Share on other sites

Am zis-o de nenumarate ori am repetat si intr-un topic acum cateva zile.

 

Noi doar incercam sa tinem comunitatea in picioare asa cum putem, fara mari sustineri din partea administratiei. O sa se ajunga si la mu cu schimbarile, pana atunci, rabdare.

Ati vazut si voi schimbari la forum, la emoticoane, momentan acolo e atentia administratiei, cand o sa se ajunga cu modificarile astea si la serverul de mu, o sa vedeti schimbari si in joc. Noi doar "moderam" serverul, nu il si intretinem.

Link to comment
Share on other sites

Ati vazut si voi schimbari la forum, la emoticoane, momentan acolo e atentia administratiei

Probabil asta era ultima grija pe o lista de prioritati reale si cred ca foarte multi imi impartasesc parerea.

Nu vreau sa par carcotas dar multe schimbari s-au anuntat si pe vremea cand se ocupa IceMan , din pacate nu prea s-au adeverit .

Link to comment
Share on other sites

Am zis-o de nenumarate ori am repetat si intr-un topic acum cateva zile.

 

Noi doar incercam sa tinem comunitatea in picioare asa cum putem, fara mari sustineri din partea administratiei. O sa se ajunga si la mu cu schimbarile, pana atunci, rabdare.

Ati vazut si voi schimbari la forum, la emoticoane, momentan acolo e atentia administratiei, cand o sa se ajunga cu modificarile astea si la serverul de mu, o sa vedeti schimbari si in joc. Noi doar "moderam" serverul, nu il si intretinem.

 

daca vreti sa tineti comunitate in picioare ar trebui facut ceva si la srv, ar trebui facut ceva in administratia aia, sa se pune niste oameni competenti acolo care ar avea timp sa se ocupe.noi stim ca voi adminii/asistentii mu nu puteti face mare lucru.unii oameni chiar apreciaza ceea ce faceti  voi si suntem recunoscatori.dar se vede clar ca pe srv nu mai activeaza asa multi oameni.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...