Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oldGard

Reevaluare Jardel

Recommended Posts

oick tu iei o hotarare la plangere tu iei hotarare la reevluare ?  ;))
 

sa numai vorbim ca iti explic in n feluri  si tu tot nu pricepi .(nu stiu de ce dar nu ma mir )

 

Reevaluarea initiala :

 

 

si app cu raspunsul tau final hai sa iti dau si eu unul :  multe erau clare pe linkmania si totusi daca nu au fost corect postate nu sau luat in considerare.

Link to comment
Share on other sites

daca vorbele nu va ajuta si sa intrati sa verificati nu stiti va fac eu 2 video ..  :

 

 

Caracterele sunt pozitionate unde eram eu cu alinix

-

 

 

Caracterele sunt pozitionate unde eram eu cu sm -um

-

 

 

Deci daca nu era sm -ul se putea trece iar Alinix nu are nici o trb..

 

 

=> Plangere incorcta .E ca si cum tipu imi da pk pe spot si uit sa fac poza in safe zone ( eu in timpu ala sa vb . adica clar eram on )

Vreau sa stiu cum ai acordat tu ss ? ca e moderator ?

Link to comment
Share on other sites

Chiar nu inteleg rostul acestui topic.

Ati participat cu totii la acea mscarada si nu este nevoie sa verific daca nu cumva era rupt gardul si se putea sari peste el.

Intentia este destul de clara acolo si anume aceea de a bloca intrarea in arena (daca nu erau ceilalti in partea sus...) si nu va scuza cu nimic.

Nu a fost incalcata neaparat o regula scrisa in regulament ci una legata de bun simt si de fair play, pentru asta ati fost pedepsiti.

 

Cum te gandeai tu ca se scad zilele de suspend dupa ce a expirat unul? + ca ar trebui sa primesti suspend pentru incalcarea regulementului de la sectiunea banati.

 

Subiect inchis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...