Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Parsivu3

Reevaluare Pars1vU

Recommended Posts

Guest Parsivu3

As vrea sa stiu si eu de cand se verifica log-uri pt limbaj.  si daca se poate sa-mi dati permanent pe forum dupa ce termin si eu ce am de spus as aprecia .

Link to comment
Share on other sites

Guest parsivu6

Dintotdeauna s-au verificat logurile cand au fost folosite caractere de sacrificiu pentru pk/injuraturi/orice alt abuz.

 BK full e char de sacrificiu .... stiu o sa spui ca luase 99 , dar din contra ca luase 99 , ramaneti si jucati voi pe server , voi si cu voi ,  dar nu-i bai daca nu revocati asta e , m-am obisnuit cu tine oick , dar vezi ca pt toate suspendurile astea din burta o sa raspunzi odata si odata , te :* pa .

 

Nu vreau ca la reevaluarea asta sa rezolve oick !

Link to comment
Share on other sites

A zis amicul meu Pars1vU sa va dau niste link-uri : ( mg-ul asta il are tot serverul )

 , cat despre elful asta numai zic : , ambele au fost si sunt de scarificiu , uite s-a cerut  99 : . Si exemplele de genul pot continua . Cat despre dl.ija4ok , lui ii spui pe pm sa foloseasca contul unui prieten ca el tot ia permanent pt conturi clona si mie imi spui cu totul si cu totul altceva , te contrazici singur .

Link to comment
Share on other sites

"Nu se accepta posturi facute în numele altora"

Poate cititi si voi regulamentele alea intr-o zi.

Logurile au fost verificate si suspendul este dat pe merit. Reevaluarea nu isi are rostul, esti vinovat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...