Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oldGard

Reevaluare Jardel

Recommended Posts

 

chiar daca ss-ul pt asa ceva a expirat fac reevaluare si cer sa mi se scada zilele pe care le-am facut din ss ul care il am acuma.

 

 

 

De ce ?

 

 

 

Plangerea nu este corecta  deoarce nu sunt  facute poze la caracterele care blocau intrarea .

mai exact este vorba de coord 65 137 si 64 137  unde ma aflam eu cu un sm ..  Daca sm-ul nu era acolo se putea trece. sa inteleg ca sm ul era al lui  sau al unui tov de al lui .

 

 

Fac acuma reevaluarea deoarce obser ca tipul care a postat este admin !.

Link to comment
Share on other sites

Jardele scz ca ma bag dar ai merita un ss mare cat casa ...ai primit un cont si ti-ai batut joc de el....cu vanzari pe bani reali...stii bn ce zic...proprietarul e prieten real cu mine....nu mai conteaza

 

 

tu warn !

 

@p.s : caracterul mare de pe acel cont  nu are ss . 

@p.s 2 : tov tau trasmitei ca este un nesimtit . l-am ajutat cu multe si el a dat contu ala la alcnv sa ne spioneze .( si nu am luat nimic de pe cont )

Link to comment
Share on other sites

Ce legatura are faptul ca cel care a postat este acum gm?

Ai blocat intrarea, ai primit suspend, din printuri se vede clar cum cereai zen, atat pentru tine cat si pentru alinix, care te aproba din spate, pentru a elibera intrarea.

Link to comment
Share on other sites

Ce legatura are faptul ca cel care a postat este acum gm?

Ai blocat intrarea, ai primit suspend, din printuri se vede clar cum cereai zen, atat pentru tine cat si pentru alinix, care te aproba din spate, pentru a elibera intrarea.

 

 

ba inteligentule vrei sa te invatz mu ??  credeam ca esti in staff..

 

inta in joc si vezi cum sta trb.. postarea e facuta incorcta.. tu trb sa postezi caracterele care blocheaza nu doar pe mine  ... intelegi ???

daca nu iti explic

 

 

2 caractere blocheaza arena... poate eu stateam la misto .. celalta ce face ??

sa iti explic din nou ca nu intelegi .. 2 caracatere au blocat arena unu din ele era twister pe alt caracter intelegi ???

nu??

iti explic alcumva .. 2 caractere blocheaza arena .. ca sa postezi pt block arena postezi acele 2 caractere care se afla pe cooronadele precizate mai sus.. pe langa faptul ca ati acordat ss aiurea lu alinx ala care chiar daca nu am nici o trb... vreau doar sa scot in evindtaza ca va bate jocu.... ati dat ss complet aiurea..

 

 

 

DA . ai dreptate meritam ss si recunosc.. insa daca era plangerea facuta corect.. sincer  nu stiam ca tipu e gm... acuma observ cum drak dai tu suspend la o plangere facuta incorct.

 

 

 

 

 

 

pe scurt ca poate iar nu intelegi . si nu am chef sa fac 100 de reply.. iti zic iar....      

 

SE FACE BLOCK ARENA.. VI TU ..SI NU AI UNDE SA INTRI ... OK ? DA ?... FACI POST PERSOANELOR CARE SE AFLA LA BLOCK .  PERSOANE : EU SI ACEL SM ..  TU FACI PRINT DECAT MIE.. CE INSEMANA ASTA ? ESTI PE MANA CU ACEL SM ? CORECT ? EU CRED CA ACEL SM ERA TIWSTER ..

 

TU POSTEZI IN ACEST FEL CHIAR DACA E COMPLET INCORCT .... TU FIIND GM.. TI SE DA DREPTATE..       ( SE VEDE CLAR )

 

 

EXPLICA- MI SI MIE oick CUM DAI TU SS DACA NU AI PLANGEREA CORECTA ?

 

 

 

 

 

 

 

 

AM FACUT CATEVA CERERI DE GM.. SI STI DE CE.. SA VA ARAT CUM SE MODEREAZA UN SERVER.. CA NU LE AVETI..

 

 

ASTEPT EXPLICATIE CUM OFERI TU SS MIE.. SI LU ALNIX CAND UN SM BLOCHEAZA ARENA. CI NU NOI .  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...