Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

alex4fun

goldeni...

Recommended Posts

Ce character ai ? Cu ce vraja omori goldeni ? Si mie mi sa intamplat sa omor golden si sa nu imi pice bok, dar doar atunci cand dau prima data cu click stanga in el.

Daca esti sm, omoarai cu poison pentru ca din cauza la Ice Storm este posibil sa nu iti pice bok-ul din golden.

Link to comment
Share on other sites

Cu decay merge la sm,cu icestorm daca il tii mult nu da bok, cu bk daca dai click stanga inainte de ts se intampla sa nu dea bok.

Cu BK nu mi s-a intamplat niciodata sa nu pice bok,la SM se pare ca e vorba de Icestorm ,ca am incercat ultimile 5,6 invazii sa atac cu decay si cometfall si nu s-a mai intamplat sa nu pice bok.

Link to comment
Share on other sites

sunt MG si am incercat si cu flame ...si cu blast...si cu skill de str twisting ....si tot am patit`o cu oricare magie as bate.... :(

Se mai intampla sa nu iti pice bok, pe viitor omoarai doar cu twisting slash. Asa ai mai multe sanse sa primesti bok.
Link to comment
Share on other sites

data viitoare cand ma duc la invazii imi iau bata cu mine poate asa o sa mearga....ce prostii...oare e chiar asa de greu de verificat si de reparat lucrurile??

Este un bug vechi cat serverul si dc ai fi cautat,gaseai cel putin 10 topicuri pe tema asta.

Link to comment
Share on other sites

 

data viitoare cand ma duc la invazii imi iau bata cu mine poate asa o sa mearga....ce prostii...oare e chiar asa de greu de verificat si de reparat lucrurile??

Este un bug vechi cat serverul si dc ai fi cautat,gaseai cel putin 10 topicuri pe tema asta.

 

Eu nu am nici o problema , pot da cu ice si 5 min in golden k bok-ul tot imi pica .. deci nu-i o problema de la server ci de la voi :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...