Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oldGard

Curiozitatea ma omoara ;))

Recommended Posts

As vrea sa stiu si eu dc se ofera ss lui AlinX aici ca sunt curios ..

Ca sa "blochezi " iti trb doar 2 caractere care trb sa fie pe 65 137 si 64 137

Tipul acela trecuse si ii era drag, a stat cu totul pe o alta coordonata care nu are nici o legatura :)). Bineinteles ca daca nu cunosti jocul si vezi acolo in spate inseamna ca si el blocheaza .

Daca unul dintre noi (sm si bk meu ) nu era acolo toata lumea putea trece linistit. :P

De ce profesori nu isi invata lectia inainte sa o predea elevilor :P ?

INCA O DATA un tip sta cu ss fara sa fi facut nimic :)).

Cateva raspunsuri serioase pot primi ? :> sau ne pierdem cu firea si dam ceva ironic ca nu avem ce sa spunem iar :P?

Link to comment
Share on other sites

e bine  . a expirat ss ul la baiatul nevinovat si nu vad nici un reply ...  un reply de genu " scuzati ma nu cunosc bine jocul "

 

 

Sa numai vorbim ca plangerea oricum nu era corect facuta deoarce cel suntem 2 care blocheaza si un singur print :P

Link to comment
Share on other sites

e bine  . a expirat ss ul la baiatul nevinovat si nu vad nici un reply ...  un reply de genu " scuzati ma nu cunosc bine jocul "

 

 

Sa numai vorbim ca plangerea oricum nu era corect facuta deoarce cel suntem 2 care blocheaza si un singur print :P

Cine nu stie bine jocul? 

 

 

Hai ca iti explic eu, daca Alin nu este vinovat dc nu se da la o parte cand ii zice moldo? Si de ce sta acolo... langa caracterele tale?!

 

 

# edit: Te contrazic, pozitia in care era caracterul lui Alin, bloca intrarea in arena!

Link to comment
Share on other sites

kimmy inainte sa potez intra cu 3 caractere  . pune 2 caractere pe 65 137 si 64 137 si cu celalta incearca sa intri . apoi pune caracterele cum erau in printuri fara sm ul acre se afla acolo . si spune mi daca poti trece

Link to comment
Share on other sites

Totusi Alin putea sa se mute de pe coordonatele alea si sa nu faca atata tam-tam daca se muta de pe coordonate numai avea suspend acum.

 

Si inainte sa "potez" ma documentez, asa ca dute tu pune caracter unde era alin si vezi daca poti trece.

Link to comment
Share on other sites

Totusi Alin putea sa se mute de pe coordonatele alea si sa nu faca atata tam-tam daca se muta de pe coordonate numai avea suspend acum.

 

Si inainte sa "potez" ma documentez, asa ca dute tu pune caracter unde era alin si vezi daca poti trece.

 

 

 

ALIN NU ARE NICI O TRB PUTEA SA STEA UNDE VRUIA EL SI SA ZICA CE VRUIA  

 

VIDEO SPECIAL PT TINE.

 

 

 

 

Caracterele sunt pozitionate unde eram eu cu alinix

-

 

 

Caracterele sunt pozitionate unde eram eu cu sm -um

-

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...