Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

iMfaMouS

Reevaluare

Recommended Posts

In ultima poza se vede self defense , am inteles k trebuie print cu nick in safe zone , mai era folositor din moment ce se vede self def?

Poza spot este , poza cu pk este, poza in safe zone + self defense este , pentru ce nefondata?

Astept un raspuns doar de la un GM nu am nevoie de bagatori de seama .

Tin sa precizez k este prima plangere facuta de mine.

Multumesc ! :good:

# gen fara nefondata , again thx.

Link to comment
Share on other sites

Poza din safe cu numele scris dreasupra capului o cerem ca sa stim ca erai on si nu facea un program poze in locul tau.

Linkul tau cu "gen fara nefondata" ce vrea sa zica? Inca nu a fost solutionata plangerea aia, a fost anuntat ca ii lipseste o poza.

Daca si tu ai acea poza te rog sa o postezi aici si scot eu suspendul.

Link to comment
Share on other sites

Plangerea am facut-o imediat ce am dat upload la printuri , deci nu am acest gen de programe , eram on in momentul acela se poate si verifica din log-uri.

Sunt toate printurile pe care le am , din moment ce era dat suspendul din plangerea facuta de VISE nu am inteles de ce am mai primit nefondata, probabil din rautate k plangerile sunt lasate la atitudinea GM-ului.

Daca tu consideri k trebuie sa lasi suspendul , ok lasa-l .

Multumesc si o zi buna

Link to comment
Share on other sites

Sunt toate printurile pe care le am, din moment ce era dat suspendul din plangerea facuta de VISE nu am inteles de ce am mai primit nefondata, probabil din rautate k plangerile sunt lasate la atitudinea GM-ului.

Nu inteleg replica asta. Daca ai citit undeva ca trebuie sa faci poza in safe zone inseamna ca stiai si de faptul ca trebuie scris numele (sau trebuia sa stii).

In acest moment plangerea ta ramane nefondata daca nu ai o astfel de poza.

Link to comment
Share on other sites

am inteles ideea dar altceva spun eu , poza trebuia doar pt k sa se vada k nu sunt afk , se poate vedea si in printul cu f4 discutia din momentul ala adik "ai facut print?" , "da , am facut print" deci eram on la momentul ala, intr-adevar poza cu nick-ul in safe zone nu o am pt k am considerat k nu mai e nevoie si k s-a vaZut destul de clar k eram on .

Ramane la atitudinea ta dak lasi sau nu suspendul , inca o data multumesc si o zi buna.

# sa nu cauti in printuri ( a 4-a poza este cea in care am scris k am facut print cu pk )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...