Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Fan*oick1

Reevaluare Teen

Recommended Posts

Guest Fan*oick1

Buna ziua , cer reevaluarea acestei plangeri : luatr suspend aiurea , acela este nick-name-ul meu pe facebook , nu este vina mea ca asa ma cheama sau ca s-a cerut , nu a fost adresat in primul rand si sincer chiar puteti cauta pe facebook sa vedeti ca acest nick name exista , cer reevaluarea cu atentie si da stiu o sa primesc permanent si pe contul asta , m-am obisnuit .

P.S dl. oick , o sa fac conturi pe forum pana te plictisesti sa tot dai perm. sau pana ma plictisesc eu sa joc pe linkmania , sau pana imi vei spune ca nu imi vei mai da perm. si pot folosii forumul in voie . Revenim , cer revocarea suspendului , este aberant , multumesc . As aprecia daca un alt moderator al reevalua aceasta plangere , multumesc .

Link to comment
Share on other sites

Guest Fan*oick2

Indiferent ca este nick pe facebook sau nu, este limbaj obscen si se pedepseste.

Da oick , multumesc pt insulte indirecte , se pare ca este greu sa se inteleaga ca acesta imi este numele , nu este nimic obscen decat daca pui acentul diferit decat trebuie, d-aia este cu VAfute sa se inteleaga acentul :) Dar las la aprecierea voastra .

Link to comment
Share on other sites

Guest Fan*oick2

Cred ca glumesti , in primul rand se poate modifica in al 2-lea rand este un joc , in al 3-lea rand se poate scoate poza si sa sterga edit-ul sa ramana poza originala , nu voi face asta , este vorba de documente importante , date importante , cnp , serie numar sunt f. multi anonymous pe linkmania , ma rog care se pricep in photoshop , este de ajuns facebook-ul , se vede clar ca este vb de facebook , reiese din discutiile dupa global . Dar promit ca la urmatorul gather o sa vin sa`ti demonstrez daca vi si esti din bucuresti .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...