Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest lastmuu

propunere invazii

Recommended Posts

Guest lastmuu

In ultimul timp mai toata lumea la inv folosesc speed

Un admin daca ar avea timp sa stea deghizat :) ar fii super

Dl sm bk elfele mg toti zboara parca ar fii avioane cu reactie

Link to comment
Share on other sites

In ultimul timp mai toata lumea la inv folosesc speed

Un admin daca ar avea timp sa stea deghizat :) ar fii super

Dl sm bk elfele mg toti zboara parca ar fii avioane cu reactie

Fa o cerere pt admini,acuma sunt recrutari si dc devi tu admin si o sa stai la panda la fiecare invazie sa prinzi pe cnv cu speed,ok

Dar credema ca nici un admin(din aia 2-3 care opereaza inca) nu o sa stea la panda.

Link to comment
Share on other sites

am ajuns vedeta si pe forum :)) nu-mi ajungea doar srv-u :-< as dori sa verifice ija sau odyzeus logurile la ceea ce a postat Teen acolo si sa-i dea odata nefondata sa vada TOATA lumea cat de BANAL e :D

buna gluma=)) cica vedeta

Link to comment
Share on other sites

Raspundeti la subiect !

Cred ca adminii fac tot posibilul si supravegheaza serveru' pe cat posibil , sa nu uitam ca si ei au o viata personala si nu cred ca ar putea sta ora de ora ON la invazii sa "pandeasca" ...

De aceea este sectiunea de PLANGERI , daca ai vazut pe cineva folosind un program care este interzis pe server , esti rugat daca vrei bineinteles sa faci print sau un mic filmulet in care sa relateze HACKU respectivului player . Postandu-l pe forum adminii v-or lua o decizie finala daca este sau nu de pedepsit !

Link to comment
Share on other sites

Daca erau intr-adevar astfel de Schumacher'i pe server nu credeti dadeam si eu ochii cu ei pana acum ? 

Astfel de acuzatii sunt doar vorbe in vant, aruncate pentru a face +1.

Terminati odata cu prostiile astea, cum naiba sa te duci la inv pe fenrir si sa te intreaca unu pe jos? Da, intr-adevar este posibil sa te intreaca pentru cativa "metri" ca doar nu pleaca fenrirul de pe loc cu viteza luminii.

Link to comment
Share on other sites

Daca erau intr-adevar astfel de Schumacher'i pe server nu credeti dadeam si eu ochii cu ei pana acum ? 

Astfel de acuzatii sunt doar vorbe in vant, aruncate pentru a face +1.

Terminati odata cu prostiile astea, cum naiba sa te duci la inv pe fenrir si sa te intreaca unu pe jos? Da, intr-adevar este posibil sa te intreaca pentru cativa "metri" ca doar nu pleaca fenrirul de pe loc cu viteza luminii.

he he :))) daca imi dai injector sa vezi ce jar manaca :)) fenrirul meu zici ca ii ferrari :)

Link to comment
Share on other sites

In ultimul timp mai toata lumea la inv folosesc speed

Un admin daca ar avea timp sa stea deghizat nicesmile.gif ar fii super

Dl sm bk elfele mg toti zboara parca ar fii avioane cu reactie

 

da sa stea 2 bodyguarzi din 10 in 10 coordonate ar fi beton

Link to comment
Share on other sites

Daca erau intr-adevar astfel de Schumacher'i pe server nu credeti dadeam si eu ochii cu ei pana acum ? 

Astfel de acuzatii sunt doar vorbe in vant, aruncate pentru a face +1.

Terminati odata cu prostiile astea, cum naiba sa te duci la inv pe fenrir si sa te intreaca unu pe jos? Da, intr-adevar este posibil sa te intreaca pentru cativa "metri" ca doar nu pleaca fenrirul de pe loc cu viteza luminii.

Mi s`a intamplat in atlans 1,am trecut pe langa un bk si putin mai incolo am dat iar de el :-?? ce o fi >?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...