Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

COBRA^^MG

ks pe spot cutZu*

Recommended Posts

Uite aici preluarea mea:

http://picz.ro/index.php?id=fcf516b8c20e05c84f2dfa5f0027a7f4

http://picz.ro/index.php?id=ea171a9101ac4bde4fb5367e1ed66011

http://picz.ro/index.php?id=8287f14c60ff4c5d05ce1b304f7cd1ae

http://picz.ro/index.php?id=05898c68d63da13c31a58548f793eafc

Dupa preluarea de mai sus pana dim cand m-am trezit Devias, am fost afk.

Ai inceput iar vanatoarea? pune si tu print cu preluarea ! Sa vedem daca m-ai mutat sau nu de pe spot.

Si pe langa asta, imi faci print pt ks vazand ca sunt afk si apoi imi dai pk, de ce nu m-ai lasat pe spot daca ai vrut sa ma postezi si zici ca eram "on" si nici nu am revenit pe spot..

Link to comment
Share on other sites

Nenea vezi ca iar acuzi aiurea si asta nu e bine domnu chestor, nu e bine.

1. eu cand am ajuns pe spot era spotul liber iar tu dadeai undeva in partea stanga deci erai mutat deja de altcineva banuiesc.

2. in printuri se vede clar ca la min 38 eu am ajuns pe spot si tu deja in min 40 -41 ai inceput sa faci ks. Am strigat la tine (nu mai am pozele) am vazut ca nu raspunzi am facut print de ks ca doar nu era sa ma uit la tine.

3. NU e problema mea ca lasi afk pe spotul meu, intelegi?

Puteai sa vii cu un PM si poate te iertam, dar cum tu mereu esti incapatant si crezi ca ai dreptate o sa stai nitel pe bara , asta e.

O zi buna. :tiphat:

P.S. Rog daca se poate in numele lui cutZu* sa se verifice log sa fie si el convins ca nu l-am mutat eu. NU ma ocup cu din astea, eu ma ocup cu altele :>

Link to comment
Share on other sites

Nenea vezi ca iar acuzi aiurea si asta nu e bine domnu chestor, nu e bine.

1. eu cand am ajuns pe spot era spotul liber iar tu dadeai undeva in partea stanga deci erai mutat deja de altcineva banuiesc.

2. in printuri se vede clar ca la min 38 eu am ajuns pe spot si tu deja in min 40 -41 ai inceput sa faci ks. Am strigat la tine (nu mai am pozele) am vazut ca nu raspunzi am facut print de ks ca doar nu era sa ma uit la tine.

3. NU e problema mea ca lasi afk pe spotul meu, intelegi?

Puteai sa vii cu un PM si poate te iertam, dar cum tu mereu esti incapatant si crezi ca ai dreptate o sa stai nitel pe bara , asta e.

O zi buna. :tiphat:

P.S. Rog daca se poate in numele lui cutZu* sa se verifice log sa fie si el convins ca nu l-am mutat eu. NU ma ocup cu din astea, eu ma ocup cu altele :>

Np.

1.Nu mor pt cateva zile daca iau ss

2. Daca chiar asteptai acel pm, nu mai postai aici, daca te dai asa milostiv.

3. La cati playeri sunt pe srv, imposibil ca tocmai tu sa nu mai ai un alt char cu care sa ma fi mutat, asa ca lasa dumele cu "rog in numele lui cutZu* sa verifice".. bla bla bla

Sau sa-ti aduc aminte cum m-ai tinut de vorba in timp ce ma filmai pt "pick zen" ca sa ma postezi, de ce te-as crede acum, te-ai spovedit/pocait?

Lasa sa iau ss, nu e greu sa muti un char de pe spot, mai ales cand e afk, chiar tu ai spus-o: "3. NU e problema mea ca lasi afk pe spotul meu, intelegi?" sau nu mai stii ce ai spus?

Spor.

Link to comment
Share on other sites

cutzu* daca imi aduc aminte si tu o faceai pe prostul cand ai luat 99 pentru bug exploit

Nu pot sa fac pe prostul pt un lucru de care nu stiu (posturi de pe conturi clona nu ma intereseaza, spune ce ai de spus de pe userul principal sau ai cumva permanent?), cobra ca intotdeauna.. ai nevoie de avocati sa-ti sustii ideile si faptele, altfel nu poti.

Link to comment
Share on other sites

cutzu asta ii cam aiurea ... si mie mi-a schimbat parola la cont si a vandut toate itemele :-j

Ce cont ai tu si am putut eu sa iti schimb parola? cere sa se verifice logurile si apoi acuza.

Ahh ai primit un cont care nu era al tau sa ai si tu pe ce juca ca erai in oldGard iar apoi ai iesit din Guild, daca tot te bagi aiurea si vii cu acuzatii nesubiective care nu au treaba cu acest topic, spune sa inteleaga tot omul, ce ai avut (contul nu era al tau) si de ce nu ai mai putut juca pe el (jigniri, amenintari, mistouri.. samd)

Link to comment
Share on other sites

cobra eu ma bucur ca ei dat ss :))) am sa iti dau o bere ca merita

mia dat si el vreo cateva ss

Mag nu mai plange pe aici ca o sa mai iei ss ca nu te poti tu abtine de la prostii si nu mai fa spam, du-te da-i berea si mai bea si tu cateva linistit sa-ti revii :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...