Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SoGooD

Teen. speed

Recommended Posts

vezi ca te contrazici:)) la plangerea lui ardee ziceai ca omoara foarte usor , acuma zici ca stateai langa el si nu te omora. daca avea speed mureai una doua nu aveai tu cum sta sa mai dai in el sau sal alergi pe acolo ca iti disparea din cadru . una e speed`ul si alta e sa ai clasa asa ca dute prietene si apucate de alt sport ca la mu esti pe langa. invata sa joci dupa revino !

Link to comment
Share on other sites

la al 3 film se vede clar in min 00:47 cum da Ingeras^BK 5-6 combo consecutive fara sa ia ref de la Prutus care are tot setu lk dd ref+13 :-?

sau pe asta nu-l ai vazut aveai albeata la ochii >?

Link to comment
Share on other sites

c9_1 eu nu ma bat cu ai mei sa vad cum dau combo :-? la viode-uri ma uit doar dupa Teen sau cel pe care-l filmez(eu filmez tot CS-u,de la cap la coada) si nu ma uit dupa jucatori din ally`u meu .... daca cineva din ally rival il posteaza pe unu de la mine...nu are decat :)

@vulture nu m-am gandit ca e cel care a jucat pe Ardee....doar am vazut ca nu se opreste din ref si am zis ca e speed:)

Link to comment
Share on other sites

 

la al 3 film se vede clar in min 00:47 cum da Ingeras^BK 5-6 combo consecutive fara sa ia ref de la Prutus care are tot setu lk dd ref+13 169.gif

sau pe asta nu-l ai vazut aveai albeata la ochii >?

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...