Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Odyzzeus

Linkmania Awards

Recommended Posts

Dupa cum stiti avem disponibil un sistem de awards pentru userii cu realizari deosebite in comunitate.

Deschid acest topic pentru a facilita accesul la acest sistem celor care frecventeaza in mod special sectiunea MU Online.

Awardurile disponibile le puteti vedea aici

http://www.linkmania...php?app=jawards

Awardurile nu se acorda automat ci manual de catre Rectoratul LinkMania (moderatorii globali) si chiar la propuneri venite din partea moderatorilor/asistentilor.

Puteti obtine postand aici oricare dintre ele, cu exceptia celor dedicate altor sectiuni (de ex. nu acordam aici award-urile SAMP Player, Counterstriked, Bricked, Teebagged sau alte asemenea).

Pentru a solicta unul sau mai multe award-uri trebuie sa indepliniti cerintele pentru fiecare dintre ele, altfel va va fi refuzat. Insistenta in a solicita un award la care nu aveti dreptul poate conduce la sanctiuni pe forum.

Trebuie sa aveti 0 puncte de warn pentru a primi un award, iar pentru award-ul MU Fanatic sa veti un caracter de joc cu minim 50 resets.

Userul de pe forum trebuie sa fie si proprietarul de drept al caracterului de joc.

Exceptional award-ul MU Fanatic poate fi acordat si userilor cunoscuti in comunitate ca fiind impatimiti MU Linkmania, daca sunt inca activi in comunitatea Linkmania.

Multumim!

Link to comment
Share on other sites

- mu fanatic

- veteran

- niceness :P

cred ca sunt si eu pe aici :)

Spune numele unui char de joc

La restul nu prea te incadrezi

Cred k ma pot incadra si eu doar cu o exceptie ( warn - 5 years old ).

Spune un char de joc pentru Mu Fanatic. Am pus Niceness

Mu Fanatic..

Char : SHARKBITE

Veteran ?

am pierdut/uitat primul cont facut acum nspe ani dar multi pot confirma ca activez de peste 7 ani

Avatar ?

Thanks

Am pus Mu Fanatic si Avatar. Pentru vechime nu am ce face

Link to comment
Share on other sites

Mu Fanatic

Char : KniveS

Veteran : am contul de aproape 6 ani dar nu e primul cont(nu mai retin primul cont)

Avatarul doar daca se incadreaza :D

Link to comment
Share on other sites

Odyzzeus

- veteran = joc din 2002 pe acest server cu acelasi nume ( reload ) ,nu cersesc nimic ,daca vreti sa imi oferiti bine ,daca nu iar bine,daca imi aduc bine aminte pe primul db 97 d si al 2-lea tu nici nu erai pe acolo ,in fine cum doresti ,iar la restul cum doresti

- mu fanatic

- niceness :P

Link to comment
Share on other sites

Award`urile trebuiau oferite fara sa le ceara fiecare ,daca tot vroiati sa faceti o treaba buna ,sa aratati putina atentie playerilor,nu sa vina fiecare si sa isi insire istoricul aici ,care cum a jucat si de cand a jucat ,daca tot vreti sa aratati atentie fata de cei care inca mai jucam ,faceti ceva cu serverul ,nu cu astea ,voi faceti exact ca astia in parlament ,luati ochii la lume cu nimicuri ,dar ceva bun nu faceti

warn up

Link to comment
Share on other sites

Award-urile se acorda pe userul de forum dupa statisticile acestuia. Daca aveti warning points sau nu va incadrati la nici o categorie nu mai postati.

Niceness ! = 5 ani fara warn primit.

Veteran ! = User facut de cel putin 7 ani.

MU Fanatic ! = Cel putin 50 de rr date pe un caracter.

Link to comment
Share on other sites

offtopic :

Odyzzeus

- veteran = joc din 2002 pe acest server cu acelasi nume ( reload ) ,nu cersesc nimic ,daca vreti sa imi oferiti bine ,daca nu iar bine,daca imi aduc bine aminte pe primul db 97 d si al 2-lea tu nici nu erai pe acolo ,in fine cum doresti ,iar la restul cum doresti

Mu Linkmania exista de prin noiembrie - decembrie 2004 asa ca nu stiu de unde ai scos 2002. In orice caz pentru veteran se ia in considerare vechimea de pe forum cum a scris si oick.

ontopic : avatar si james bond?

Link to comment
Share on other sites

Award-urile se acorda pe userul de forum dupa statisticile acestuia. Daca aveti warning points sau nu va incadrati la nici o categorie nu mai postati.

MU Fanatic ! = Cel putin 50 de rr date pe un caracter.

se accepta char numai de pe db-ul actual ???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...