Jump to content
Vicentzo

Whore

Recommended Posts

Whore(prostituata)

Whore este un job ilegal si se ocupa cu prostitutia.Acest job este greu pana ajuns cu abilitatile la nivel 5 deoarece daca acel om nu foloseste un prezervativ ( de la 24/7 ), poate contacta anumite boli de la voi.

Pasi de urmat pentru obtinerea acestui job:

1.Dai /job Whore si te duci in LS in fata la PigPen: Click

2.Dupa ce ajungi in fata la PigPen(Click)

3.Intri inauntru te duci la "i" si dai /join si /accept job(Click)

Comenzi disponibile pe server pentru jobul de Whore:

- /sex - aceasta comanda este folosita pentru a intretine relatii sexuale cu un jucator contra unei sume de bani

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Daca aveti intrebari legate de jobul asta il puteti intreba pe kidzeen stie cel mai bine cum sta treaba cu jobul respectiv , a facut istorie iar el a fost cel mai trist cand a fost scos , vedeti cate like-uri are , 1 like - client  , nu ezistati sa-l contactati inca mai presteaza dar asa mai ilegal ..

  • Upvote 22
Link to comment
Share on other sites

a fost scos deoarece cand faceai sex primeai 250hp  , acest lucru a fost gasit de 2 gangsteri Smecheri pe nume Dyzy & Aurica18. Aurica inca presteaza aceste servicii PM sa va dau numarul de telefon si tariful!

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Nu am mai auzit nimic de Aurica18,am inteles ca e prin Franta continua acest job acolo.Dar il stiu pe Dyzy care continua sa presteze aceste servicii rugandu-se de toti membrii hitman dar si de admini+gm+st sa il foloseasca in ultimul hal.

 

P.S:Dyzy numai presteaza pentru bani,o face din placere.

  • Upvote 12
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...