Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Josephine

[Resources Center] Josephine

Recommended Posts

In acest topic, voi posta resurse pentru SA:MP. Puteti face cereri pentru skinuri / moduri sau alte resure. Lasati un "Reply", nu faceti topic nou, si asteptati sa raspund. Fiti subiectivi pentru a imi da seama ce doriti. Daca link-ul de Download nu merge, va rog sa ma contactati si va voi ajuta cu cea mai mare placere!

P.S.: Vreau sa spun ca modurile se instaleaza automat, nu cred ca este nevoie de tutorial, in caz ca cineva se incurca, sa lase "Reply".

Cererea se face dupa urmatorul model de postare:

?Nick:

?Vreau mod / skin pentru:

?Sa arate gen (poza - optional, sau chiar o descriere):

Inainte de toate, as vrea sa rog un moderator sa-mi aprobe acest proict si sa ma apuc de treaba.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand,avem aici http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=411668&st=1696#entry6579287 ,acelas topic.

"Inainte de toate, as vrea sa rog un moderator sa-mi aprobe acest proict si sa ma apuc de treaba " -trebuia sa o faci inainte de a posta. Au mai fost topic-uri facute,doar pentru +1 si au fost sterse/blocate.

Si in al 2-lea rand. O sa iei ban, Alexutssu. ;)

# Ma mir,cum de esti tu "noua" si ai gasit fix acest nick. Asa e simplu sa-ti bagi un alt nick,alta adresa de email,si sa-ti faci cont. Tu nici bine nu ai venit,si deja ai inceput cu topic-urile ? Nu inteleg,cum de ai intrat,fix la sectiunea aceasta,fix aici. o.O

# Apropo,mai nou,sunteti "fete" dar in rl sunteti niste baieti. Doar va-ti luat nick de fata,ca sa luati o functie in SA:MP,dar nu iti merge.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand,avem aici http://www.linkmania...96#entry6579287 ,acelas topic.

"Inainte de toate, as vrea sa rog un moderator sa-mi aprobe acest proict si sa ma apuc de treaba " -trebuia sa o faci inainte de a posta. Au mai fost topic-uri facute,doar pentru +1 si au fost sterse/blocate.

Si in al 2-lea rand. O sa iei ban, Alexutssu. ;)

Nu te supara, eu sunt noua pe aceasta comunitate si am venit sa ajut. Inteleg ca mai sunt si unii care nu-si au rostul, dar la urma urmei nu-ti stau in cale cu nimic. Eu nu fac pentru +1, ca asa as putea pleca. Si cum spui tu, in al 2-lea rand :) , nu am de ce sa iau ban si nici topic closed. Am incercat sa trimit PM dar nu a mers iar daca e cineva dornic de a accepta, poate da un Reply. Numai bine!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...