Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

latty

Reevaluare ban Latty

Recommended Posts

El are poza mai recenta cu spotul decat tine.

Glontz, a postat degeaba, nu are poze bune (in safe zone si altele).

Erai la stash, nu aveai niciun drept sa ii dai pk, daca era pe spot puteai sa faci ce vrei tu.

Din cate vad tu ai fost omorat din self, adica ai atacat inainte si ai fost omorat regulamentar.

Tu nu trebuia sa dai pk pentru ca nu erai pe spot iar cei care au fost omorati in timp ce erai tu la stash au dormit.

Link to comment
Share on other sites

Eu am pus printurile in ordinea minutelor si le-am evaluat in felul urmator: se poate vedea ca dupa ce el a dat pk la tot party'ul care era pe spot (in afara de mine ca eram la stash) a luat d/c sau a dat alt+f4 (a zis si in print) eu am ajuns pe spot dupa ce el a dat pk si a luat d.c. printul se vede acolo sunt doar eu pe spot si i-am dat pk cand a intrat din nou in joc teoretic vorbind el a pierdut orice drept pentru acel spot. A revenit in mai putin de 10 sec. (acuz de folosirea comenzii //gt xx xx) si a dat pk din nou cand a facut printul cu spotul liber pe care el il are. Eu am revenit pe spot si i-am dat PK teoretic vorbind dupa printurile care le-a postat nu mai aveam nici un drept asupra spotului DAR !! printul pe care il are nu l-a obtinut prin metode "ortodoxe" se vede in printul lui cu spotul cand self def s-a dezactivat.

Ce-a mai mare nelamurire pe care eu o am este urmatoarea: De ce nu a primit el ban pentru primele pk'uri care le-a facut pentru a obtine spotul?

As mai dori sa fie verificat daca a folosit comanda //gt xx xx deoarece aparea pe spot mai instantaneu dupa ce primea PK.

SM'ul care era pe spot nu dormea, Razor a venit si a dat pk fara sa intrebe nimic, Se vede in printul in care Sm'ul este in davias si apare sus cine a omorat si de cate ori.

Link to comment
Share on other sites

09:45:35 [MoveMap][CONT][-RaZoR-] : (Before:Map:7 X:24 Y:39) -> (New Map:36 X:12 Y:17)

09:45:52 Experience : Map[36]-(63,74) [CONT][-RaZoR-](370) 2134032528 26040 MonsterIndex : 336, EventType : 0

-RaZoR- permanent pentru /gt.

IN 17 secunde dupa ce ai intrat in k7 ai ajuns pe spot :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...