Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SoGooD

speed hack/ dino bug Ardee

Recommended Posts

Prietene in toate filmarile alea ,omor doar :elfe ,sm ,dl , mg , ce bk am omorat din camera a fost pe tine o data ,pe Kenvelo o data si pe xenter de vre-o 2 ori ,esti paranoia , sunt curios daca acorda nefondata, imi aud vorbe cum ca imi vad setul si itemele ,setul DP si armele este pe T-H-C daca esti curios ce si cum ,nu am golit nimic Ardee are tot ce trebuie pe el pana marti la cs, voi urca indata ce se va da verdict aici,pe youtube filmulete cu Dodi si NeamtzuBK, asteopt sa vad decizia si filmuletele cred ca vor arata ce "speed" am avut :-j .. Si numai dati suspend permanent pe cont forum pt.clona ,numai am nici unu ,lasati-mi macar 1 cont ,ms . Daca ti se pare neobisnuit ca un bk full sa omoare din ts chare gen sm elf dl sau ce a fost pe acolo inseamna ca te bate si un mg pe tine , fi serios ,am fost full edr 2% + set opt bune , daca iau ss pt aberatia asta ,chair e foarte grav .

Link to comment
Share on other sites

se ocupa cineva de la guilda Admins de topicu asta?

daca da atunci sa imi spuna si mie ca sa ii trimit un pm pentru ca am si eu ceva de zis si nu trebuie sa vada toata lumea.

Ai merita un mare warn ,doar pt atat nu se lasa topic ,puteai pur si simplu sa-i dai pm lui ija4ok sau Ody , daca era asa important .

Link to comment
Share on other sites

"bo$$" te rog dute la scoala si invata sa scrii :-s nu mai faulta limba romana :|

alt reply relevant cu aceasta plangere n-aveai ? Ar fi spre binele tau sa incetezi cu jignirile astea infatile si lipsite de umor . Si te rog insistent , pune`ti catelusii sa joace nu sa se bage ca supozitorul , daca reiese ca am folosit ceva imi asum suspend fara dar sau poate ,pana atunci taci si puneti intrebari la care sa-ti raspunzi singur .

Link to comment
Share on other sites

Era Cyclone sa vin aproape si ts ,daca nu aveam quest facut si as fi dat cu ts asta nu insemna ca am speed , in fine ,il aveam facut dar imi era mai usor sa va omor din ts., plus de asta pe tine te-am omorat odata daca aveam speed sau buy dino sau ce e ala te omoram cel putin de 5 ori , te rog ,gandeste ,fi realist , dispaream cu Cyclone si saream la 3-4 coord mai incolo sa trag de timp sa mai vina colegi de aly,primeam cyclone si vroiam sa ma mut,primeam cyclone si combo din toate partile ,era normal sa fug prin cyclone ,te mai si lauzi ca sti pvp ...in fine ,o sa vada moderatori ,las la aprecierea dansilor ,iti dau PvP cand vrei tu , la orice ora si daca ma bati ,ma bati greu ai exemplu de mai devreme 10 -8 la un bk non full cu set BRASS lk dd +13 , eu zic ca e cam mult , 8 pt.un non full status la cat de mult te ridici in slavi ,daca te uti ma mai opream din ts ,dar f putin , auzi ba , auto kill ,speed ,dino bug ,de speed si de auto kill am auzit dar de dino/bug ,in viata mea...

P.S in cazul meu in camera fiind singur printre atatia,nu imi permiteam sa ma misc normal decat prin cyclone ,din player in player ,faceam zig zag si ma intorceam sw , dar nu`ti mai zic ca te smecheresc prea mult .

Link to comment
Share on other sites

se ocupa cineva de la guilda Admins de topicu asta?

daca da atunci sa imi spuna si mie ca sa ii trimit un pm pentru ca am si eu ceva de zis si nu trebuie sa vada toata lumea.

tu ce mai vrei sa mai spui vedeti de diablo 3 k oricum esti afon de mu :)) pSS : harddisk de ar treb sa se opreasca Arde din ref ai aratat ce opt ai pe set intr-o poza sau filmare de mai sus>? poate ai lk dd simplu si intra ts k in varza in tine :))

Link to comment
Share on other sites

se ocupa cineva de la guilda Admins de topicu asta?

daca da atunci sa imi spuna si mie ca sa ii trimit un pm pentru ca am si eu ceva de zis si nu trebuie sa vada toata lumea.

tu ce mai vrei sa mai spui vedeti de diablo 3 k oricum esti afon de mu :)) pSS : harddisk de ar treb sa se opreasca Arde din ref ai aratat ce opt ai pe set intr-o poza sau filmare de mai sus>? poate ai lk dd simplu si intra ts k in varza in tine :))

Ia de aici

http://www.imagebam....c7f49f217204770

http://www.imagebam....ac0441217204813

http://www.imagebam....f62e05217204862

http://www.imagebam....dd0162217204908

PS userul meu este Konvict nu ila^_^ asta asa ca fapt divers.

DmT-: Daca tu ai impresia ca un bk care nici macar nu este full poate omora un bk FULL doar dintr-un skill, e clar, ai o problema :)) sincer sa fiu te-am batut duelul ala pentru ca m-ai lasat tu sa te bat, un singur skill imi dadeai si eram jos :)) Corectule :))

Numai da atatea explicatii ca uzezi tastatura de pomana, eu nu vad in acele clipuri sa te cocosezi atunci cand iei reflect, si nici sa tragi cu skill.

Auzi la el dadeam cyclone, primeam cyclone =)))))))) Mai porstu naturiiiiiiiii, plod al mamei incuiatilor, singurul skill care te ajuta sa iesi din ecranul adversarului sau sa faci ce zici tu acolo este Falling Slash,skill care il gasesti pe toma / morning / double axe, nu incerca sa te scoti pentru ca ce aberezi tu acolo este de domeniul sf, iar explicatiile pe care le "aducem" in topicul asta sunt egale cu 0, clipurile vrobesc de la sine :))

Auzi la el ma smechereste prea mult, ba ejti neb00n =))

Pacat de contul ala ca ii apartine lui Protector, desi el nu isi mai da interesul pentru mu de foarte mult timp,nu ca si-a dat vreodata :)) Dar faptul ca acel cont ii apartine unui GM este singurul lucru care te poate scapa de SS permanent.

Link to comment
Share on other sites

Dintr-un skill te omoram si o singura data te-am omorat pe tine si acolo greu , dintr`un skill omoram sm ,mg ,dl si elfele ,uita`te la filmulete , sa socializezi fara sa jignesti nu poti , sper sa iei permanent pentru clona cum am luat si eu pe "n" conturi si sa primesti si nefondata. Aici ce ai vrut sa faci " Pacat de contul ala ca ii apartine lui Protector, desi el nu isi mai da interesul pentru mu de foarte mult timp,nu ca si-a dat vreodata :)) Dar faptul ca acel cont ii apartine unui GM este singurul lucru care te poate scapa de SS permanent " sa fortezi mana moderatorului ?

Acele filmulete nu demonstreaza nimic , auzi picai din ts ,cum picai ma din ts. cand o singura data te-am omorat , mai mult ai filmat ca au sarit sm-ii ,elfele ,mg-ii si dl-ii prin aly ca am speed si tu cum voriai sa fi super-eroul lor ( "STATI LINISTIT" rezolv eu ) , te-ai gandit sa ma filmezi , aminteste`ti char Ardee e un BK aproape FULL e normal ca sm,dl,elf,dl sa pice la ts , deci calmeaza-te si inceteaza cu insultele ca nu e frumos.

Link to comment
Share on other sites

Cand am zis ca mai omorat dintr-un skill m-am referit ca ma omorai la duel dintr-un skill, nu la cs, la cs nu ai folosit deloc skill.

Cum draq sa pice ma un sm cu ms si sweal care da si teleport din ts? esti cu capu? dar la cate cs ai fost tu, imi dau seama .

Mai omorat o singura data pentru ca nu aveai ms/ buff, iar sweal rar vedeam sa ai.

Si app, nu am jucat eu pe [harddisk] la cs, eu am jucat pe Kenvelo si el pe bk meu.

Permanent pentru cont clona n-am cum sa iau,pentru ca nu am suspend pe userul principal.

Asta a fost ultimul replay ca ma bat cu morile de vand, doar nu ai fi prost sa recunosti, sau sa aduci chiar tu dovezi ca ai folosit dino bug / speed sau mai stiu eu ce draq programe aveti voi.

@Ah, era sa uit, ziceai ca ai cateva clipuri cu Dodi si Neamtu_BK. Pai daca ai punele aici sa le vedem si noi, asta daca nu ai ceva de ascuns :-?

Link to comment
Share on other sites

Toate la timpul lor , la cs am fost aproape saptamanal de cand joc si joc de ceva timp pe linkmania ,zic eu..

La duelul ala care zici ca te-am omorat dintr-un skill sunt doar vorbe se vede in filmarile care le-ai pus ca nu am speed ,dar iti place tie sa faci atmosfera.

Sper sa se ia decizia corecta si sa primesti nefondata pt.aberatiile de mai sus , accepta ca ai batut un bk semi-full cu set varza la 8 si ca te-am doborat si eu odata la cs ,resemneaza-te ca apar riduri .

Link to comment
Share on other sites

Cand am zis ca mai omorat dintr-un skill m-am referit ca ma omorai la duel dintr-un skill, nu la cs, la cs nu ai folosit deloc skill.

Cum draq sa pice ma un sm cu ms si sweal care da si teleport din ts? esti cu capu? dar la cate cs ai fost tu, imi dau seama .

Mai omorat o singura data pentru ca nu aveai ms/ buff, iar sweal rar vedeam sa ai.

Si app, nu am jucat eu pe [harddisk] la cs, eu am jucat pe Kenvelo si el pe bk meu.

Permanent pentru cont clona n-am cum sa iau,pentru ca nu am suspend pe userul principal.

Asta a fost ultimul replay ca ma bat cu morile de vand, doar nu ai fi prost sa recunosti, sau sa aduci chiar tu dovezi ca ai folosit dino bug / speed sau mai stiu eu ce draq programe aveti voi.

@Ah, era sa uit, ziceai ca ai cateva clipuri cu Dodi si Neamtu_BK. Pai daca ai punele aici sa le vedem si noi, asta daca nu ai ceva de ascuns :-?

la naiba in puii mei ma prins :rofl2:

Toate la timpul lor , la cs am fost aproape saptamanal de cand joc si joc de ceva timp pe linkmania ,zic eu..

La duelul ala care zici ca te-am omorat dintr-un skill sunt doar vorbe se vede in filmarile care le-ai pus ca nu am speed ,dar iti place tie sa faci atmosfera.

Sper sa se ia decizia corecta si sa primesti nefondata pt.aberatiile de mai sus , accepta ca ai batut un bk semi-full cu set varza la 8 si ca te-am doborat si eu odata la cs ,resemneaza-te ca apar riduri .

sa inteleg ca de la tn vin acuzatiile ca ai nush ce filmari cu mn cu ceva programe. Hai sa recunosc si eu ca nu folosesc programe spre deosebire de tn. U omorai tot ce prindeai din 2 ts desi aveam ms buff swel cum oare? full nu ai, cred ca il vei urma pe klax87 la banati ;;)

Link to comment
Share on other sites

pe tine nu te-am omorat nici o data , picam din juma de combo adica cyclone si death ,am filmari prietene,doar ai rabdare ,toate la timpul lor.

Link to comment
Share on other sites

ti-am mai zis ca ptin imi pasa de suspend ,avem mentalitati diferite ,ma bucur doar sa va umilesc dandu-va peste nas.

Link to comment
Share on other sites

ti-am mai zis ca ptin imi pasa de suspend ,avem mentalitati diferite ,ma bucur doar sa va umilesc dandu-va peste nas.

pai normal ca nu te intereseaza .... nu ai dat nici macar un reset pe el .. nu stiu cine ti-a dat tie parola ... in fine

Link to comment
Share on other sites

ti-am mai zis ca ptin imi pasa de suspend ,avem mentalitati diferite ,ma bucur doar sa va umilesc dandu-va peste nas.

nu ai cu ce sa ne umilesti...u dai dovada de o incultura si de o mentalitate foarte proasta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...