Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

snowie

[Rezolvat]Liquid. NON-FP

Recommended Posts

Numele meu în joc: Nicolas

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Liquid.

Screenshot-uri: http://i.imgur.com/pNIC2.png http://i.imgur.com/JFypF.png http://i.imgur.com/ts74i.jpg

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): A intrat in spital am inceput sa trag in el a luat hp de la tonomat ... a inceput sa fuga trage de doua ori ii iau iar hp , iar ia hp de la ¨INIMA¨ , dupa iar ia hp de la tonomat si incepe sa se dueleze

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Mihnea, JustinPA

Martori: TOTI medici care aveau sedinta !

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg ce non`fp am facut ? In toate pozele tale aveam full hp . Am intrat in spital cu hp low , tu erai deja acolo . Mi`am luat hp dupa care ai inceput sa tragi si am facut si eu acelasi lucru :) . In primul rand eu aveam hp low din duelul cu OgLoc . Nu a fost vorba sa ne duelam sau..

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg ce non`fp am facut ? In toate pozele tale aveam full hp . Am intrat in spital cu hp low , tu erai deja acolo . Mi`am luat hp dupa care ai inceput sa tragi si am facut si eu acelasi lucru :) . In primul rand eu aveam hp low din duelul cu OgLoc . Nu a fost vorba sa ne duelam sau..

Frate nu vezi ca te contrazici singur , zici ca aveai LOW HP dar defapt aveai full hp , si ai spus cu gura ta ca ti-am luat hp , daca zici ca ti-am luat hp de ce ai full ?

PS: ASTEPT DECIZIA UNUI ADMIN !

Heavy nice a day !

Link to comment
Share on other sites

Eu am venit cu hp low de afara , tu erai deja in spital nu am avut nici un conflict inainte , eu stiu ca non`fp e atunci cand facem duel si cand imi lasi hp low sa fug sa iau iar. Dar eu am facut inainte duel cu OgLoc si dupa am venit la spital sa iau hp . De unde sa stiu ca tu esti in spate si faci poze ? Asta e vanatoare deja.

Link to comment
Share on other sites

Eu am venit cu hp low de afara , tu erai deja in spital nu am avut nici un conflict inainte , eu stiu ca non`fp e atunci cand facem duel si cand imi lasi hp low sa fug sa iau iar. Dar eu am facut inainte duel cu OgLoc si dupa am venit la spital sa iau hp . De unde sa stiu ca tu esti in spate si faci poze ? Asta e vanatoare deja.

Prietene tu te contrazici singur de pe un post pe altul aici zici ca ¨Nu inteleg ce non`fp am facut ? In toate pozele tale aveam full hp . Am intrat in spital cu hp low , tu erai deja acolo . Mi`am luat hp dupa care ai inceput sa tragi si am facut si eu acelasi lucru :) . In primul rand eu aveam hp low din duelul cu OgLoc . Nu a fost vorba sa ne duelam sau.. , Ai luat hp am inceput sa trag si ai inceput si tu , si dupa de ce ai iar HP FULL ? ASTEPT DECIZIA UNUI ADMIN stop spam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...