Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Dedich

[Rezolvat]plangere lolzor

Recommended Posts

Numele meu în joc: Dedich

Numele EXACT celui pe care îl reclam: lolz0r

Screenshot-uri: NcfAe.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): deci mam dus spawn si lolzor ma omorat in sz

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): extrem,oliver,filzer

Martori: negru,sineed,endlesfcsb

Link to comment
Share on other sites

Sa o luam cu inceputul.

1. hBzMd.png - Mi-am batut joc putin de voi.

2. gd5NY.png - Erai la war ai fugit catre spawn am zis sa-ti fac poze ca sigur faci post.

3. RnIIi.png - Exact cum credeam, te-ai dus in spawn.

4. ulMA4.jpg - Aici te-am omorat.

5. Tzv2T.jpg - Cand ramaneti fara HP sariti repede in spawn.

#Rog sa fie sanctionat deoarece este vanator.S-a dus in spawn de la war ca sa il omor si sa imi faca post.

Link to comment
Share on other sites

Guest Marco™

Mai am de precizat un lucru . In pozele tale nu se vede nicaieri cum ca l`ai fi urmarit pe dedich pana in spawn si el fugea de tine . Tu il urmareai pe endless si l`ai spart pe dedich . Scuzati`ma ca am postat aici va rog no warn.

warn up , post neimplicat.

Link to comment
Share on other sites

Mai am de precizat un lucru . In pozele tale nu se vede nicaieri cum ca l`ai fi urmarit pe dedich pana in spawn si el fugea de tine . Tu il urmareai pe endless si l`ai spart pe dedich . Scuzati`ma ca am postat aici va rog no warn.

Pe langa faptul ca nu este implicat in aceasta plangere ( deci trebuie sanctionat ) mai este si chior.Uita-te de la poza 2 pana la poza 4.

Link to comment
Share on other sites

Ai reclamat faptul ca ai fost omorat in spawn de catre lolzor.

Nu ai precizat si faptul ca era war, dupa cum dovedesc pozele lui lolzor, nu ai precizat faptul ca tu ai fugit in spawn cand ai vazut ca lolzor si alianta omoara cate 5 o data.

Pentru ca nu ai spus adevarul , si pentru ca ai facut o plangere in scopul de vanatoare , desi tu stiai ca ai fugit in spawn si ai facut un gest lipsit de fair play.

Dedich ban 7 zile pentru vanatoare.

lolz0r nu primeste nimic.

sinned warn up pentru post neimplicat, nu am cerut parerea martorilor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...