Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Tempest.

[Rezolvat] Amigox

Recommended Posts

Guest Tempest.

Numele meu în joc: Michael

Numele EXACT celui pe care îl reclam: AmigoX

Screenshot-uri: Aici ma duc la event Aici imi fura masina Aici ozon cica "abuzeaza" pentru mine

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Pai era event showroom , organizat de Don nuj cum , imi fura masina Amigox fara motiv si ozon nu face nimic..deh

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Eric , si cand i-am dat report ca mi-a furat masina el imi da kick..

Martori: ozon care degeaba e gm

Link to comment
Share on other sites

ti-am furat masina in centrul orasului , mersi ... salut

M-am oprit la event ai venit mi-ai furat masina tu , apoi ti-am luat-o eu din nou..

P.S : joc de 2 ore pe server iar ozon m-a ajutat foarte mult si e un admin super ok .. :)

Link to comment
Share on other sites

ti-am furat masina in centrul orasului , mersi ... salut

M-am oprit la event ai venit mi-ai furat masina tu , apoi ti-am luat-o eu din nou..

P.S : joc de 2 ore pe server iar ozon m-a ajutat foarte mult si e un admin super ok .. :)

Daca doresti sa recitesti cu o atentie mai mare ar fi foarte bine.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

De aceea exista regulamentul serverului care nu e pus doar de dragul de a fi pus. Nu e vina mea ca eu dau niste bani pentru tuning si tu o furi , trebuie sa iti suporti consecintele! + ca era event !

Link to comment
Share on other sites

AmigoX te rog frumos sa nu mai deranjezi eventuri,risti sa primesti sanctiuni in functie de gravitate si antecende.Sanctiunile incep de la prison/warn si ajung la ban.

Tin cont ca esti nou si scapi de data asta doar cu un avertisment verbal cu conditia sa fie ultima data cand se intampla.

# ozon nu e admin,e primar.

# Michael,te rog data viitoare cand dai /report sa nu mai folosesti interjectii,e suficient sa explici exact si cu calm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...